Skocz do zawartości

CHWDA

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez CHWDA

  1. CHWDA odpowiedział(a) na Perez odpowiedź w temacie w Opinie, komentarze - forum, magazyn
    jeden kupi reszta się dzieli? Nie przejdzie. Na iPadzie się tak nie da ;P
  2. CHWDA odpowiedział(a) na Perez odpowiedź w temacie w Opinie, komentarze - forum, magazyn
    Pierwszy nr od kilku miesięcy który może zakupie. Kiedy planujecie zacząć wydawać wersje elektroniczną, np. na iPada?
  3. Byś się wstydził xD
  4. CHWDA odpowiedział(a) na Zeratul odpowiedź w temacie w Rockstar☆ Games
    Ja kupiłem Heavenly Sword za 200zł, a tydzień później z trudem za 150 sprzedałem. Od tamtej pory na premierę kupiłem tylko GTA IV i MGS4
  5. CHWDA odpowiedział(a) na Zeratul odpowiedź w temacie w Rockstar☆ Games
    Gry bez multi nie trzymają ceny.
  6. CHWDA odpowiedział(a) na Lipa odpowiedź w temacie w Wii U
    Głupie pytanie. Po co Ci w takim razie w ogóle touch skoro masz przyciski? Po co Ci żyroskop skoro masz gałki? Po to są te bajery, żeby zwiększać możliwości. Chyba nie muszę tłumaczyć jak można taki multi-touch wykorzystywać? Zacznijmy od tego, że ekran nie będzie miał multi-touch. Będzie to to samo co w DS/3DS
  7. CHWDA odpowiedział(a) na Zeratul odpowiedź w temacie w Rockstar☆ Games
    Co do błędów to raz mi się w CS nie doładowały modele i tak "suka" sama się otworzyła, zamknęła i odjechała. Dziwnie to wyglądało. Pierwsze 25% gry też wciągnąłem nosem, ale potem do połowy wiało nudą. Dopiero po tej grubszej aferze zaczęło się coś dziać. Nie neguje zasług R*, ale też wiem, że niektórzy ludzie głównie podniecają się właśnie marką, a firma często to wykorzystuje.
  8. Ktoś sprawdzał czy można się jeszcze połączyć z PSN z ReBug CFW?
  9. CHWDA odpowiedział(a) na Zeratul odpowiedź w temacie w Rockstar☆ Games
    Ciupnij se w "krajsisa"...ulży ci, postrzelasz... Ale wy jesteście żałośni. Wypowiedziałem swoje zdanie. Byle idiota się domyśli, że kolejna z kolei ofiara jest częścią grubszej sprawy, ale lepiej by to wyglądało jak by zrobili przerywnik niezwiązany z tą sprawą. Tak naprawdę dopiero po tym gra zaczyna coś dawać z siebie. Ale nadal nie mogę przeboleć jak słyszę kolejny raz z kolei, te same "Can I help you, Detective?". Rzygać się chce od tej kwestii. Dla mnie LA Noire to gra na 7+, ewentualnie 8=. R* głównie jedzie na za(pipi)istej mimice, a wszyscy się tym podniecają bo to R*. Podobnie było z GTA IV.
  10. CHWDA odpowiedział(a) na Zeratul odpowiedź w temacie w Rockstar☆ Games
    Ta gra jest tak nudna, że chyba jej nie dokończę. Masakra. Jestem w połowie i już mi się odechciewa. Kolejna, pijana kobieta zamordowana. Łaał. Jak by mężczyzna nie mógł by być zamordowany <_<
  11. CHWDA odpowiedział(a) na MBeniek odpowiedź w temacie w PS3
    A ja się cieszę, że będzie jeszcze jedna gra z Ezio. Bardzo podoba mi się ta epoka. Renesansowe Włochy są za(pipi)iste. Po za tym Ubi już przy zapowiedzi oznajmiło, że to ostatnia część z Ezio, więc nie ma się czym martwić i można snuć domysły co do epoki.
  12. Proste. Nie ma możliwości instalacji pkg bez CFW. Sprawdzałem i podpisane aplikacje zainstalowane na CFW działały też po wgraniu ORIG FW.
  13. CHWDA odpowiedział(a) na krak2610 odpowiedź w temacie w PS3
    Mi się udaje za każdym razem
  14. CHWDA odpowiedział(a) na krak2610 odpowiedź w temacie w PS3
    Póki co ok. 16k. Najlepszy w Polsce na PS3 ma 21,5k. Trzeba ćwiczyć
  15. CHWDA odpowiedział(a) na XM. odpowiedź w temacie w PS3
    Fat Princess
  16. CHWDA odpowiedział(a) na sprite odpowiedź w temacie w PS3
    Niewykluczone, że pojawi się na obu konsolach. W końcu zostało powiedziane, że portowanie z PS3 na PSP2/NGP nie jest problematyczne.
  17. CHWDA odpowiedział(a) na krak2610 odpowiedź w temacie w PS3
    Uwierz mi. Skoki sprawiły by, co najwyżej, rzyganie. Na pewno nie podniosły by dynamiki, a tylko ją s(pipi)iły, bo bardziej byś się koncentrował na unikaniu strzałów itd. niż na strzelaniu.
  18. CHWDA odpowiedział(a) na krak2610 odpowiedź w temacie w PS3
    Skoków mi nie brakuje. Popsuły by grę. Wqrwia mnie natomiast toporne przeskakiwanie przez przeszkody. Udało mi się nabić prawie 10k. Zaraz obczajejeszcze akcje z filmiku.
  19. CHWDA odpowiedział(a) na krak2610 odpowiedź w temacie w PS3
    Ile wyciągneliście? Mi się udało po paru rundach 6700 i nie wiem jak można więcej ;P
  20. CHWDA odpowiedział(a) na muadib83 odpowiedź w temacie w Hardware, Software, Scena, FAQs
    łyknie
  21. Nawet gdzieś jest nagranie gdzie jakiś hamburgerowiec dzwoni do SONY, bo nie może sobie poradzić z hackowaniem konsoli. Wspomina też, że chciał by cheatować w CoD xD BTW: Czy w konsolach debug są takie same opcje jak w jailbreak? http://img263.imageshack.us/i/obrazek2i.jpg/
  22. Podobno już piszą emu Wii To był by dopiero fun
  23. Na Xo taka możliwość jest już od dawna. Jakoś osiągnięcia nie umarły. I nie obwiniaj o wszystko GeoHot'a tylko twórców poszczególnych "rozwiązań" A po drugie na PS3 ta możliwość jest już od września
  24. Thx. Będę musiał pokombinować z tymi plikami. W pliku explore_view.txt jest zapisane co ma być do w/w 3 plików zapisywane, a na necie krąży wersja, która ma to usunięte.
  25. jesteś pewien? Kto wie w jakich plikach konsolka trzyma historie odpalanych aplikacji itd? YETI: Z tego wszystkiego to najbardziej boli.