Jump to content

lysy0800

Użytkownicy
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • PSN ID:
  LL0800

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Owszem, gry były spoko, ale to jednak nie Mortal. A oceny w TS te gry miały lepsze. Recenzja MK z ciosami były na 1 stronę.
 2. Ma ktoś może link do działającej wersji, najlepiej z napisami pl, do Mortal Kombat Legacy S01 oraz S02?
 3. Tak jest, chłyt marketingowy. Dużo wyrazów, wewnątrz gry w każdej części, które powinny się zaczynać od litery C, zaczyna się od litery K.
 4. Pamiętam artykuł w Top Secret, z recenzją MK (1) chyba z 1992 roku. Było tam napisane "COMBAT", a sama gra dostała 9/10. Nie przewidzieli "boomu". Kilka stron wcześniej była recenzaj gry Sango Fighter, która wyłapała 10/10, no ale chyba gra się nie przyjęła; podobnie jak gra One Must Fall 2097 (nie pamiętam, czy w tym samym numerze, ale też 10/10). Co innego Secret Service- długa recenzja, zdjęcia z każdego (!) ciosu specjalnego i z fatala, oceny po 100% z adnotacją "SUPER". No i KOMBAT z prawidłową pisownią.
 5. Niestety, żadne save'y ściągnięte z neta i wrzucone na pena nie działają. ALE- jeszcze nie miałem czasu, żeby się bawić w wirtualną memorkę na kompie i wtedy z kompa na pena. Robiłem "na sucho" póki co, czyli plik do katalogu z SAVE'em.
 6. Classic jest na tyle tani (w sensie był, bo tera chyba znowu poszedł w górę), że po prostu ładnie i elegancko wygląda w settingu pod TV. Młody chce Crasha- proszę bardzo. Ja chcę PS4- pyk na ampli i jechane. Elegancko, pilocikiem. Nabyłem sobie też gniazdka załączane pilotem i odpalam nim PSC.
 7. Dzięki za nakreślenie sprawy, będę próbował.
 8. Mam ściągniętą wersję SLUS-00213.
 9. Panowie, a możecie mi powiedzieć, gdzie te pliki z mam wrzucić? Wczoraj robiłem zapis na memorce/pendrive z nową postacią- Baekiem, ale nigdzie na penie nie widzę pliku z wczorajsza datą- chyba, że PSC ma skopany kalendarz. W każdym razie mam kilka saveów z pełnym roosterem w formacie *.gme, ale nie wiem, gdzie je wrzucić. Do głównego katalogu z grami !Memcards czy do katalogu z Tekkenem 2?
 10. Cześć. Dzięki. Wydaje mi się, że mam wersję EU, nie US, ale nie mam jak teraz potwierdzić. Save'y próbowałem ściągać dla każdej z wersji, ale nie bangla. Spoko- chciałem se pograć BAEKiem, pyknąłem szybko gierkę na EASY Lawem i mam.
 11. Cześć. Niestety pliki z SAVE'ami nie działają. Dziękuję za pomoc.
 12. Tu chłopacy gadają w temacie. Przeczytaj. Gdzieś tam mi śmignęło, że 128 GB nie bangla (Cruzer). PYK
 13. A nie macie Panowie jakiejś stronki, z której można by save'y pobrać i wrzucić do T2?
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.