Jump to content

Tokugawa1982

Użytkownicy
 • Content Count

  670
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

81 Exclusive Sony

About Tokugawa1982

 • Birthday 02/26/1982

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Mała -Polska
 • Zainteresowania:
  Konsole, Gry na 6,Kobiety używane i nówki

Recent Profile Visitors

1339 profile views
 1. Zostawiłem sobie na deser tekst Norbiego o E3. Wiem jedno, chcę więcej. Chyba odkopię archiwalia.
 2. Walenie Gruchy zawsze na czasie. Imho Wojtek to pasjonat, nie mam nic do niego. @Perez co z tym Dżujem? Jakieś oficjalne stanowisko redakcji? Była chryja? Ludzie nie znikają tak po prostu .
 3. Papier wydaje się grubszy, pachnie intensywnie, trochę jak moje lokalne wiadomości powiatowe. Co do Dżuja. Został przeniesiony do Alei zasłużonych( spokojnie, to nie Powązki;) Mam nadzieję, że nie "spalił mostów" za sobą i powrót będzie możliwy. @Rayos oczywiście mój przytyk był ironiczny .No offence :)
 4. Radość miesza się ze smutkiem. Koso wrócił. Dżujo najwyraźniej kończy współpracę z PE. Lubiałem jego Tematy numeru, retro i nowinki z branży Rtv. Mam nadzieję,że jeszcze coś napisze. Poza tym ostatnie Krakus opuszcza pokład Rayosa i Mazziego nie liczę.
 5. Wiecie co się dzieje z KIlu? Dawno niczego nie napisał. Ciekawe co tam słychać u Lokiego. Lubiłem " Kudłacza"
 6. Teksty Piechoty są Tematem numeru aktualnego numeru PE.
 7. Tak zupełnie poważnie. Proponuję zatrudnić jako felietonistkę -Babcię Bogusię. Hardkorowego gracza, nocnego marka, głos pokolenia 60+. Przeczytajcie artykuł w nowym Newsweeku.
 8. Boję się zalewu: - e-sportu -ftp -minecraft -fortnite - 10 najbardziej niedocenionych gier z mikropłatnościami itp. -youtuberów A najbardziej boję się, że Stara Gwardia machnie na to wszystko ręką i opuści tonący okręt.
 9. Przydałby się temat numeru o nowych ofertach streamingowych od Google, MS,Playstation Now. Wymagania,czy da się uruchomić w naszym kraju, jak to działa w praktyce?
 10. Widzę, że koledzy się krępują, więc ja zapytam wprost: @KOMODO. Jak przyrządzić jajecznicę z kaszanką? To teochę klimaty post apo.
 11. Smacznie się czytało: tekst Soqa o animacjach, oraz wspomnienia Rogera. Niesamowicie zbierzne historie z moimi własnymi. Dzięki Panowie
 12. Już kiedyś była krótka recenzja Pc-towej wersji Zaginięcie Ethana Cartera. Już dawno "po cnocie".
 13. Ciężkie czasy- rzekł żołnierz radziecki zdejmując zegar z ratusza.
 14. Jedynka wygląda nieźle. Dwójka koszmarnie,sterowanie jak Tirem. Wrath of Heaven trzyma się dzielnie pomimo 15 lat.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.