Jump to content


Tokugawa1982

Użytkownicy
 • Content Count

  665
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

77 Exclusive Sony

About Tokugawa1982

 • Birthday 02/26/1982

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Mała -Polska
 • Zainteresowania:
  Konsole, Gry na 6,Kobiety używane i nówki

Recent Profile Visitors

1267 profile views
 1. Wiecie co się dzieje z KIlu? Dawno niczego nie napisał. Ciekawe co tam słychać u Lokiego. Lubiłem " Kudłacza"
 2. Teksty Piechoty są Tematem numeru aktualnego numeru PE.
 3. Tak zupełnie poważnie. Proponuję zatrudnić jako felietonistkę -Babcię Bogusię. Hardkorowego gracza, nocnego marka, głos pokolenia 60+. Przeczytajcie artykuł w nowym Newsweeku.
 4. Boję się zalewu: - e-sportu -ftp -minecraft -fortnite - 10 najbardziej niedocenionych gier z mikropłatnościami itp. -youtuberów A najbardziej boję się, że Stara Gwardia machnie na to wszystko ręką i opuści tonący okręt.
 5. Przydałby się temat numeru o nowych ofertach streamingowych od Google, MS,Playstation Now. Wymagania,czy da się uruchomić w naszym kraju, jak to działa w praktyce?
 6. Widzę, że koledzy się krępują, więc ja zapytam wprost: @KOMODO. Jak przyrządzić jajecznicę z kaszanką? To teochę klimaty post apo.
 7. Smacznie się czytało: tekst Soqa o animacjach, oraz wspomnienia Rogera. Niesamowicie zbierzne historie z moimi własnymi. Dzięki Panowie
 8. Już kiedyś była krótka recenzja Pc-towej wersji Zaginięcie Ethana Cartera. Już dawno "po cnocie".
 9. Ciężkie czasy- rzekł żołnierz radziecki zdejmując zegar z ratusza.
 10. Jedynka wygląda nieźle. Dwójka koszmarnie,sterowanie jak Tirem. Wrath of Heaven trzyma się dzielnie pomimo 15 lat.
 11. @Roger Dzięki, za tekst o Tenchu. Tak mnie nakręciłeś,że zamierzam odkurzyć Psx/Ps2
 12. Jeden grał i ukończył grę. Drugi czytał o tej grze. Komu tu wierzyć? Co do tekstów o fonach. Tak ciężko nie czytać? Wystarczy odwrócić stronę.
 13. Czas wypożyczyć siostrzeńca i udać się do kiosku po magazyn
 14. Miałem pochwalić Kubę za ostatni tekst, ale jako, że chwaliłem go za poprzednie nie chciałem go zdemoralizować. Ps. czekam na teksty o kulisach powstawania kultowych filmów ( Łowca Jeleni w nawiązaniu do gry Hunt ;), Jurassic Park, lub coś z epoki VHS.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.