Treść opublikowana przez izon
-
Wiedźmin 3: Dziki Gon
To chyba na średniawym lapku z RTX 3050Ti nie ma sensu nawet tego patcha ściągać?
- Cyberpunk 2077 - PC Master Race
-
PC Hardware - problemy
Olałem tego Jedi na PC, inne gry chodzą jak złoto, próbowałem serio wszystkiego
-
PC Hardware - problemy
Część, wyłączałem aberracje chromatyczna, zresztą jak w każdej grze i nic to nie dało. Problem jest dziwny bo np. taki Wiedźmin 3 wygląda cudownie, ale już np. Half Life 2 ma problemy z kolorami i zwłaszcza jasne sceny są bardzo przejaskrawione i nienaturalne. Żeby ustawić Cyberpunka musiałem się namęczyć dużo bardziej niż na poprzednim lapku, np. przy włączanym dlssie musiałem zjechać z ostrością zupełnie do 0 bo inaczej obraz się robił taki papierowy, czy wręcz komiksowy. Biorę też pod uwagę, że akurat w Cyberku ciągle coś grzebią i ogólnie jak wrażenie, że gra pod kątem samej grafiki wygląda na pc gorzej niż na premiere. Bede się bawić..
-
PC Hardware - problemy
Na razie odinstalowanie geforce exp i oprogamowania amd nic nie dało, chyba zrobię reinstall systemu i zobaczymy.
-
PC Hardware - problemy
Tryb zasilania mam na najwyższej wydajności no i raczej na zintegrowanej żadna gra nie chodziłaby płynnie na ultra:)
-
Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion
Recenzje bardzo przyzwoite, ale wciąż nic się nie mogę doszukac o wersji na Switchunia
-
PC Hardware - problemy
Tak, zauważyłem to zupełnie przypadkiem moze dlatego, że procesor jest od AMD
-
PC Hardware - problemy
Sprawdzałem, wszystko jest na ultra. Dzisiaj zauważyłem, że w tle chodzi mi też jakieś oprogramowanie od AMD Adrenaline, więc może tu jest jakiś konflikt, będę się tym bawić.
-
PC Hardware - problemy
No to..sprawa się rozjaśniła - to nie ekran, bo taki Star Wars na Oledzie wygląda jeszcze gorzej ( gdzie na XSX jest petarda). Mam wszystkie najnowsze sterowniki, więc nie wiem co może być tego winą. Spróbuję może odinstalować geforce experience, poinstalować sterowniki od nowa i zobaczymy w ostateczności reinstall systemu.
-
Dead Space (Remake)
Rok czy pół roku czekanka? Bo też nie mam ciśnienia na premierę
-
PC Hardware - problemy
Faktycznie powinienem od tego zacząć:) Sprawdzę dzisiaj i dam znać.
-
PC Hardware - problemy
Na 100% to pierwsze co sprawdziłem:D
-
PC Hardware - problemy
Cześć, ostatnio kupiłem już kolejną edycję laptopa HP Omen, nie jakaś najwyższa półka (specyfikacja poniżej) ale w bardzo przyzwoitej konfiguracji. Wszystto byłoby fajnie, bo np taki Cyberpunk działa płynnie na uber ustawieniach gdyby nie..paskudny ekran - w większości gier ekran jest jakby lekko rozmazany, a grafika wygląda nie wiem jak to dobrze ująć ale bardziej jak namalowana niż ostra. Ekran to IPS 144hz, teoretycznie miałem taki sam w poprzednich modelach, gdzie obraz był ostry jak żyleta, a kolory były bardzo dobrze odwzorowane. Pytanie, czy można coś pokombinować ze sterownikami czy to po prostu jakaś ujowa matryca? Specyfikacja: Laptop hp Omen 16 16-c0000 AMD Ryzen 5 5600H Geforce RTX 3050 Ti Ekran 16,1" FHD IPS 144Hz Poniższa grafika tego dobrze nie odda bo oczywiście dochodzi kompresja, ale to wygląda trochę jak dawniej filmy kręcone z kamery: wszystko jest przyciemnione i wyprane z kolorów i ostrości.
-
Star Wars Jedi Survivor
Czekam z zapartym tchem. Odpaliłem ostatnio z ciekawości Fallen Order na XSX i matko co to jest za gra! Fenomenalnie się w to gra w 60fpsach. Absolutny top poprzedniej generacji i nawet bym postawił tezę, że również obecnej po updacie.
-
Jakie słuchawki ?
Ehh no to dalej nie mogę się zdecydować. Panowie chcę żeby słuchawki były bezprzewodowe ( ale z wejściem na minijacka), pasowały do PC, XSX, PS5, Switcha i mogły się również bezproblemowo łączyć z telefonem. Zależy mi na dosyć dobrym wytłumieniu dźwięków z otoczenia i wygodzie. I mniej "gamingowy" wygląd tym lepiej. Budżet max 700 zł, co byście doradzili?
-
Nintendo Switch - temat główny
Ludzie nie wymagają nie wiadomo czego. Switch 2 to ma być ewolucja, oczekuje w standardzie SSD, oleda i multiplaatform na średnich + dopieszczone tytuły od Nintendo i 3rd party dedykowane na Switcha. Czy to aż tak wiele?
-
Nintendo Switch - temat główny
A może teraz nie zapowiadają żeby wlasnie nie wyhamować sprzedaży przed Świętami? Bedzie krótka kampania po nowym roku i premiera wraz z nową Zelda? Marzenia..Notabene nowy Switch musi mieć SSD, tak jak słabsza grafika nie jest dla mnie problemem, tak długie loadingi powodują, że konsoli mi się już nawet nie chce odpalać w przypadku niektórych gier.
-
Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion
Ja tam nie mam dylematu, nie będę grał w mobilniaka na 60 calach. 30fps pod kołdrą to jak 60 fps na stacjonarce W końcu będzie pretekst żeby odkurzyć Switcha.
-
The Callisto Protocol
Ciekawe bo nawet ultra raczej niewielkie wymagania
-
Wiedźmin 3: Dziki Gon
Największym plusem Remaku Wiedźmina 1 jest to, że... nie będzie Skelige
-
Jakie słuchawki ?
To na oficjalnej już chyba posłuży bo out of stock:(
-
Jakie słuchawki ?
A czym się różnią od nich trochę tańsze 7+ ? Jeszcze znalazłem coś takiego: https://www.amazon.pl/SteelSeries-Arctis-Nova-7P-Bezprzewodowy-dp-B0B7X6WRNY/dp/B0B7X6WRNY/ref=dp_ob_title_ce Trochę droższe ale mają w 100% wsuwany mikrofon, przez co dużo fajniej to wygląda. No i jeszcze ciekawe, czemu 7P są droższe niż 7X skoro te drugie są chyba kompatybilne ze wszystkim:? https://www.amazon.pl/SteelSeries-Arctis-Nova-7P-Bezprzewodowy-dp-B0B7X8M694/dp/B0B7X6WRNY/ref=dp_ob_title_ce?th=1
-
Wiedźmin 3: Dziki Gon
Pamiętaj, że pod kołderką można też grać na steam decku z dużo lepszą grafiką:D Właśnie, ciekawe czy deckowa wersja coś zyska po patchu?
-
Wiedźmin 3: Dziki Gon
Nie no na PC i bez modów masz niebo a ziemię do wersji konsolowej. Tekstury, ostrość obrazu, odblokowany klatkarz itd...