Jump to content

20inchDT

Użytkownicy
 • Content Count

  502
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

147 Exclusive Sony

About 20inchDT

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

599 profile views
 1. @Square Dzięki, nie wiedziałem, że tak działa świat.
 2. @_Be_ Dziwne jest to, że obiektywnie lepsza gra jest niżej w rankingu. Można by powiedzieć, że różnica w sprzedanych kopiach wynika z tego, że te gry są przeznaczone dla różnych grup wiekowych, ale jak spojrzymy na pierwsze trzy miejsca to nie chodzi o to. Jeżeli jakieś stare konie wolą grać w tytuł dla 10-latków z marnym gameplayem, to mnie to śmieszy. @suteq Jakiś miesiąc temu skończyłem tego remastera. Gra się w ogóle nie zestarzała, a gameplayowo malina. Ciekawe kiedy skończy się moda na duże, otwarte światy nawalone znacznikami i powtarzalnymi side-questami.
 3. Tam uj z city, asylum jest pod dwiema grami lego xD
 4. 20inchDT

  Gears 5

  To + każda postać ma inny loadout i umiejętność. Ja podziękuję, wolę coś klasycznego.
 5. 20inchDT

  Gears 5

  Wszystko z 4 + kilka nowych. Ten nowy lancero-granatnik ma fajną.
 6. 20inchDT

  Destiny 2

  Ja ostatnio ciągle w jakieś lootery gram i jak czytam wasze posty, to i destiny mi się zachciało. Poczekam jednak jak przejdzie na f2p i jeżeli mi się spodoba, to wtedy zaopatrzę się w DLC.
 7. 20inchDT

  Gears 5

  @Daddy a nie o 19? 10am to u hamburgerow.
 8. @ASX Jak nie grałeś, to koniecznie. Mam same dobre wspomnienia z grania w to na ps2. Trzeba będzie wrócić, ale tyle dobrych gier w GP jest, że doby nie starcza.
 9. 20inchDT

  Gears 5

  Możesz się jeszcze zdziwić. W 4 klasyczne tryby jak warzone i execution są martwe.
 10. 20inchDT

  Warframe

  @Gattz To co wykorzystujesz do sprzedaży? Chat wewnątrz gry? Z reliktami mam problem, bo nie wiem który przedmiot jest najcenniejszy. Zazwyczaj biorę to, co gracze z wysokim MR.
 11. 20inchDT

  Warframe

  Kubrow i Rhino wstawieni do piekarnika, to nie gram przez 3 dni ;p Wystawiłem kilka rzeczy w warframe-market, ale nikt nie bierze mojego gunwa ;( Dawać platynę, bo sloty na frejmy potrzebne!
 12. Na reddicie autyści bawili się z tym kodem kreskowym i oto co znaleźli - "Aiming High - Geraldine the Witch". Wiedźmin?
 13. Doom >>> Wolfenstein, nawet nie ma co porównywać.
 14. 20inchDT

  Warframe

  Nie ma możliwości usunięcia stworzonej postaci, lol. No nic, to tym excaliburem jednak trzeba grać. @kudlaty88 wyślesz zaproszenie do tego klanu? Są tam jakieś świeżaki czy tylko wyjadacze?
 15. 20inchDT

  Bleeding Edge

  Może to głupie, ale nie chciało mi się grać niektórymi postaciami ze względu na design. Najwięcej pograłem metalem i według mnie jest jest zdecydowanie top tier. Bije mocno, wszystkie skille są użyteczne, a jakby jeszcze team był zgrany, to jego aoe ulti stun pozwoliłby na szybkie usunięcie przeciwnego zespołu. Jeżeli chodzi o tego kowboja, to trzeba być zalockowanym na celu (trzymasz LT). Ja używałem tego też do ucieczki, bo dosyć niezły dystans pokrywa. Najgorsza była chyba Gizmo. Bezużyteczne skille, tylko 2 dashe i żałośnie niski dmg.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.