Jump to content

Bigby

Użytkownicy
 • Content Count

  1238
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

602 Nie-random

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

1122 profile views
 1. Później droid będzie mógł je zhakować. Graj dalej. ; )
 2. No nie ma się co oszukiwać - gierka nie jest wolna od wad. Zależy jaką kto ma tolerancje na nie. Dla mnie JFO jest bez wątpienia w czołówce tego roku, bo koniec końców przez te ponad 20 godzin bawiłem się wyśmienicie, często z dużym uśmiechem na twarzy, a dodatkowo dużo robi fakt, że bardzo lubię Star Warsy. Chciałbym żeby więcej gier tak mnie wciągało, co ostatnio rzadko się zdarza.
 3. Oby za jakieś 2-3 lata przy okazji sequela. Ale taki KOTOR 3 z systemem walki i resztą elementów z JFO byłby banderasem. Ehh.
 4. Aktualnie walczę z bossem, pewnie ostatnim i nawet na tym Jedi Knight leje mnie jak chce, bo praktycznie co drugi atak jest na czerwono. Także tego. edit: No i skończone. Jezu ta końcówka to jest coś fantastycznego.
 5. Jeszcze nie skończyłem, ale aktualnie mam chyba 23h. Tak, są jeszcze inne lokacje, aczkolwiek nie aż tak rozbudowane i pełne sekretów. Co do poziomu trudności - po prostu w pewnym momencie uznałem, że robi się zbyt chaotycznie i w niektórych potyczkach frustrująco. No bo jak inaczej opisać sytuację, gdzie np. 2 inkwizytorów, jeden robot i jeszcze ze 2-3 innych troopersów atakuje cie naraz.
 6. Grałem na Jedi Master, ale ostatnio zjechałem do Jedi Knight. Powodzenia w niektórych etapach ;p Myślę, że jesteś tak w
 7. A mi już została końcówka. Za mocno się wkręciłem.
 8. Od pewnego momentu jest ich coraz więcej. I co gorzej, zwykle występują w parach.
 9. Cały czas główna fabuła + eksploracja dla wszelkiego rodzaju znajdziek. Nie jest to open world, żadnej symulacji świata i zwykłych npców tu nie ma (z pewnymi wyjątkami, jak np. npce Wookie i rebeliantów walczący na Kashyyyku). Trafiasz na planety z dziką florą i fauną oraz szturmowcami imperium.
 10. Później nie brakuje podobnych set-piece'ów, ale na szczęście są oddzielone masą eksploracji i walki. Dobrze to póki co wyważyli. edit: W końcu zdobyłem inne kolory miecza - fioletowy, turkusowy itd.
 11. Mam wymaksowane prawie wszystkie umiejętności i to co można wyprawiać z przeciwnikami...
 12. Nie rozumiem zarzutów z niektórych recenzji na temat tego, że im dalej tym gorzej, a najlepszy jest tylko początek. To co się dzieje przy kolejnych wizytach na Kashyyyk czy Dathomirze przerasta moim zdaniem nawet świetne intro. Właśnie przed chwilą miałem epicki moment niczym z God of War, przy którym cały czas grałem z japą w dole.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.