Jump to content

Bigby

Użytkownicy
 • Content Count

  2602
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Bigby last won the day on June 9 2020

Bigby had the most liked content!

Community Reputation

1489 Nie-random

About Bigby

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

1795 profile views
 1. A już byłem bliski zamówienia Desperadosa.
 2. Biegam jak poyebany po tej posiadłości w jedynce i czuję się zagubiony.
 3. Jedynka i 0 zakupione. Obadam dzisiaj.
 4. A no tak, w demka 5 i 6 też grałem. To drugie w ogóle było jakimś Michaelem Bayem, tyle się działo na ekranie.
 5. Moje doświadczenia z Residentami ograniczają się do wersji demo remake'u 2 i 3. Pomimo tego ciągnie mnie do Village. Może to przez klimat - trochę mi zajeżdża Bloodbornem. A z drugiej strony chętnie bym wskoczył w serię i nadrobił poprzednie części.
 6. Archeolog to tak za 5 lat może zadebiutuje. Od Wolfa 2 mija w tym roku 4 lata. Youngblood nie liczę, bo to poboczny, mniejszy projekt robiony wspólnie z Arkane, któremu nie przeszkodziło to w pracach nad 2 innymi grami. W3 na pewno powstaje (mówił o tym m.in. Pete Hines) i podejrzewam, że powinien się pojawić stosunkowo niedługo.
 7. Forza 5, Wolf 3, Starfield, Halo i wtedy byłoby ok.
 8. Bigby

  Hitman 3

  https://www.ioi.dk/hitman-3-pre-launch-guide/ Jako że dwójka nie jest dostępna na EGS, to nawet posiadając ją w wersji na Steam trzeba zapłacić dodatkowo za Access Pass. Co prawda 80% zniżki przez 14 dni od premiery, ale jednak. Chyba jednak poczekam rok albo na solidną obniżkę.
 9. Debiutancki tytuł niezależnego studia Tactical Adventures, w którego skład wchodzi m.in. były założyciel Amplitude (Endless Legend, Endless Space). Gra oparta jest na systemie Dungeons and Dragons SRD 5.1, walka turowa z naciskiem na wykorzystywanie otoczenia i wertykalności poziomów, dostępność ras i klas raczej standardowa (wojownik, kleryk, mag itd.). Kierujemy 4 postaciami. 2 lata temu na Steamie dostępne było demo wersji pre-alfa i już wtedy zrobiło na mnie wrażenie. W październiku 2020 Solasta trafiła do Early Access, które ma potrwać około 6 miesięcy. Twórcy co jakiś czas w
 10. Bigby

  Hogwarts Legacy

  Jak to samo spotka Elden Ring (chociaż na razie nie ma żadnej daty), to będzie tak
 11. Bigby

  Hogwarts Legacy

  Szykujcie się na wyjątkowo suchy rok w giereczkowie. ; )
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.