Jump to content


Bigby

Użytkownicy
 • Content Count

  1062
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

525 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

1010 profile views
 1. I dlatego też opinie grających były zgoła odmienne od tego, co widzieliśmy na gameplayu.
 2. Bigby

  Baldur's Gate 3

  Materiał ma już ponad tydzień, ale warto wrzucić:
 3. Jak dla mnie Redzi to coś więcej niż sam Wiedźmin 3. Poprzednie części (szczególnie 1-ka) są równie świetne. Jedne z niewielu gier, do których mogę i chcę regularnie powracać. Całościowo to prawdopodobnie jedna z moich ulubionych, jeśli nie ulubiona seria. O Thronebreakerze, którego jeszcze nie miałem okazji ogrywać, też słyszałem dużo pochlebnych opinii. No nie wiem, hype chyba uzasadniony.
 4. Pamiętam, że przy okazji W3 też pojawiało się takie "insajderskie" info, że gra jest w tragicznym stanie, że połowę rzeczy wyyebali, itp. Przesunięcie premiery by mnie nie zdziwiło, ale nawet jeśli to strzelam, że max o miesiąc.
 5. Widać, że nie wszystko jeszcze gra jak powinno. Druga sprawa, że grający chyba pierwszy raz trzyma pada w ręku.
 6. Jakby ktoś się zastanawiał, tak wygląda grafika o którą jest teraz drama:
 7. Do dziś mam koszmary z tej misji w sądzie. Tak jak messer liczę, że bez coop partnera też będzie fajna zabawa.
 8. Bigby

  Watch Dogs Legion

  Podobało mi się. Jak zwykle Ubi odwaliło kawał dobrej roboty jeśli chodzi o kreację miasta. Koncept grania każdym brzmi ciekawie, ale jak to zwykle bywa - czas pokaże, czy rzeczywiście jest to tak ambitne i rozwinięte na ile wygląda. https://www.pcgamer.com/watch-dogs-legion-is-the-most-impressive-e3-demo-ive-played-in-years/
 9. Żyje i chyba nawet przestał być takim samym, przewrażliwionym na każdym punkcie rakowiskiem. W każdym razie Resetera i im podobni wszędzie znajdą jakiś problem. A to CDP zły, bo wstawił "nieodpowiedniego" tweeta, nie celebrują święta tęczowych, na okładce Cyberpunka dali faceta, w najnowszym trailerze postać mówi "Cock sucker" i tym obraża czyjeś uczucia. A to gra zbyt biała i traktująca różne narodowości stereotypowo. Zresztą wystarczy poczytać jeden z najnowszych tematów: https://www.resetera.com/threads/cyberpunk-2077-looks-amazing-but-i’m-conflicted-about-supporting-cd-projekt-red-with-the-doubt-they’ve-cast-around-their-social-stances.122170/ Szkoda, że takie to toksyczne miejsce, bo czasami rzeczywiście fajnych rzeczy można się tam dowiedzieć, znaleźć ciekawe informacje o grach i poczytać opinie bardziej ogarniętych userów. No ale offtop, więc nie ma co drążyć dalej.
 10. Animacje i lip sync wymagają nieco roboty, ale reszta wygląda bardzo solidnie, tak jak oczekiwałem.
 11. Bigby

  Watch Dogs Legion

  Pozostałe edycje: Chyba im się poyebało z Fortnitem albo Beyond Good and Evil. Czekam do 22 i zobaczy się, co tam wymyślili. Oby tylko wzorem innych devów na E3 nie dali samego CGI.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.