Jump to content

Bigby

Użytkownicy
 • Posts

  3663
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Bigby last won the day on September 9

Bigby had the most liked content!

Reputation

2108 Diamentowy Pies

About Bigby

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

2981 profile views
 1. Nigdy nie miałem konsoli N, więc dla mnie nawet te porty to świeżynki. A do ogrania mam wciąż tyle, że prędzej zdąży się pojawić Switch 2.
 2. Liczę, że Valencia w tej kolejce się odkuje. 3-cia porażka z rzędu byłaby bardzo bolesna.
 3. Bigby

  Halo Infinite

  To nie są screeny Soula jakby co, ale nie zmienia to faktu, że graficznie mocno wyciągnęli tę grę.
 4. Pierwsza rzecz - wcale niewykluczone, że projekt ostatecznie nie przeniesie się na UE5. Druga sprawa - Crystal Dynamics, z powodow wymienionych w moim ostatnim poście, wydaje się być dobrym kandydatem do co-developingu. Jakoś nikt nie robił rabanu, że takie Last of Us 2 powstało przy udziale ponad 2 tys. osób. Ile z tego to samo Naughty Dog? 500 devów max? Takie Kojima Productions miało wsparcie m.in. od 70 pracowników Guerilla. Tak samo nigdy nie zrozumiem nalegania aby MS zakładał nowe studia zamiast kupowania już ustabilizowanych. Nie narzekajcie potem że 2-3 lata po ich otwarciu nie mają nic do pokazania publice. W przypadku Initiative, w 2018 roku nie było to nic więcej niż kilku deweloperów i puste biuro. Doliczcie sobie przynajmniej rok, jak nie więcej, kiedy wszystko szło jak po grudzie z uwagi na Covid. Gusta gustami, ale w ciagu 3 następnych miesięcy wychodzi, oprócz Forzy, Age od Empires 4, The Gunk i jedna z największych gier tego roku (pomimo podśmiechujek pewnej grupy) - Halo Inifinite. A na 2022 tak jak pisze Asax + potencjalnie Forza Motorsport i mooooże coś z Xbox Publishing. No ale to nie dyskusja w tym temacie.
 5. Bigby

  Kena: Bridge of Spirits

  Kena nowym Dark Souls?
 6. Zresztą niech zatrudniąja do pomocy kogo się da, byle gra wyszła jak najszybciej.
 7. Zaraz kupią Crystal Dynamics i już nie będzie 3rd party.
 8. Zanim niektórzy zaczną złowróżyć. Edit: Czytając Twittera aż głowa boli jak wiele ludzi nie ogarnia, że takie partnerstwa i outsourcing to najnormalniejsza rzecz w branży. Przywoływane jest oczywiście sformułowanie AAAA, choć było to tylko marketingowe hasło rzucone na potrzeby rekrutacji (co nie znaczy jednak, że gra nie ma dużego budżetu).
 9. Bigby

  SABLE

  Przecież wiadomo, że jak poniżej 80 to nie warto grać.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.