Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Di

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Di

  1. Di odpowiedział(a) na Rayos temat w Switch
    Byłem pewien, że wciskałem wcześniej...
  2. Di odpowiedział(a) na Rayos temat w Switch
    Czy konsolę można wybudzić, używając Pro Controllera? Nie znalazłem takiej opcji :(. A podchodzenie za każdym razem do docka jest trochę niewygodne, w porównaniu do innych konsol.
  3. Sprzedawaj kły, rogi, ogony itp. zwykłych przeciwników - wbrew pozorom trochę kasy może z tego być. Możesz też znaleźć kilka punktów z kamieniami i wracać do nich co jakiś czas. Sam muszę teraz zebrać Jeśli chodzi o pytanie w spoilerze, to:
  4. Możesz użyć innych rzeczy, np. grzybków rosnących na wschód od Hetano (górne obszary, gdzie jest śnieg). Na upartego można nawet nie używać przedmiotów konkretnie pod temperaturę, a zamiast tego po prostu przygotuj się na częste odnawianie życia ;). Najlepiej jednak zaopatrzyć się w ubranie chroniące przed wysoką temperaturą, np. w
  5. Di odpowiedział(a) na Rayos temat w Switch
    Faktycznie, dzięki :). Wpadło 2x 20 monet.
  6. Czy w tej grze jest coś, co można bezpowrotnie stracić? Zakładam, że niektórych ubrań po sprzedaniu już nie odzyskamy, ale czy coś jeszcze? I czy jest punkt, po którym nie będziemy w stanie wrócić do starszych lokacji? W miarę możliwości proszę bez spoilerów ;). Gram od tygodnia, a dopiero wczoraj ukończyłem pierwszego dungeona (tego samego co większość). Kapliczek mam zrobionych bodaj 38, odkrytych kilka więcej. Jestem pozytywnie przerażony tym, jak ta gra jest wielka - co z tego, że zostały mi do zrobienia 2 wieże, skoro z tego, co odkryłem, widziałem może 50%...
  7. Di odpowiedział(a) na Rayos temat w Switch
    W wersji cyfrowej też? Ani w Snipperclips, ani w Fast RMX nie mogę odebrać punktów - pojawia się komunikat, że powinienem włożyć game carda :(.
  8. Ja już kupiłem DLC. Poza tymi 2 dodatkami teraz ma się dostęp do 3 skrzynek na Grand Plateu, w których są: wybuchowe strzały, rubin oraz koszulka z logo Nintendo Switch - w sam raz do selfie Linka ;). link's awakening wyszlo po lttp Wciąż mam do ogrania :(.
  9. Di odpowiedział(a) na Di temat w Switch
    Powinny, ale na wszelki wypadek niech sprawdzą demo - w pełnej wersji zagadki są nieco trudniejsze, ale nie jest to kolosalna różnica.
  10. Ale wcześniej też atakowały przeciwników? Bo pamiętam, że mnie to atakowały nawet w Link's Awakening.
  11. Nie warto zadzierać z kurami. Brak słów... :o
  12. https://gfycat.com/RegalFluffyBufeo Nintendo Co za rok dla gamingu
  13. Di odpowiedział(a) na Di temat w Switch
    3 światy po 15 poziomów + mini-gierki. Są też dodatkowe poziomy dla 3 i 4 osób.
  14. Di odpowiedział(a) na Rayos temat w Switch
    https://muve.pl/promocje/nintnedo-eshop Powinny działać na switchowym eShopie.
  15. 249 zł, demka brak.
  16. Di odpowiedział(a) na Rayos temat w Switch
    Miejsca są, natomiast ani w Zeldzie, ani w I Am Setsuna nie było żadnych książeczek. W tym drugim tytule były jedynie karteczki z kodem od Square'a. Co ciekawe, haczyki są po prawej stronie, tuż nad miejscem na game carda - a więc ewentualne książeczki będą miały format wyraźnie mniejszy niż pudełko.
  17. Di odpowiedział(a) na Labtec temat w Switch
    1 GB
  18. Di odpowiedział(a) na Labtec temat w Switch
    Słyszałem, że PPT ma mieć demo w okolicach premiery (koniec kwietnia). Nie wiem, jak z Dragon Questem. Niemniej w przypadku PPT to żaden problem, bo tam jest tekstu jak na lekarstwo, więc nawet w krzaczkach idzie pograć ;).
  19. Di odpowiedział(a) na Labtec temat w Switch
    Jeśli założysz japońskie konto, będziesz mógł jeszcze ściągnąć wersje demonstracyjne Dragon Quest Heroes oraz Puyo Puyo Tetris.
  20. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Rozkosz Zeldą trwa, ale kiedyś się skończy, więc trzeba się zbroić na przyszłość. Czy Amazon (JP) nie ma na stanie mniejszych kartonów? ;)
  21. Di odpowiedział(a) na Labtec temat w Switch
    Cofam to, co napisałem wcześniej o graniu w Zeldę na Pro Controllerze - jednak jest dużo wygodniej niż na Joy-Conach. Na tyle, że nie bardzo chcę już do nich wracać.
  22. Ten do zwiększania zdrowia/staminy? Nie tylko.
  23. Gra przewinęła się w innych tematach, ale zasługuje na swój. Czy warto kupić? Jeszcze jak! Dla niezdecydowanych w eShopie jest demo, które pokazuje kilka prostych plansz.
  24. Jeśli możesz poczekać ~dwa tygodnie, to chyba będę mógł Ci sprzedać Setsunę. Nie zdążyłem anulować zamówienia z Amazona (czy raczej: wysłali po tym, jak wybrałem opcję anulowania, ale była adnotacja, że mogą się nie wyrobić z anulowaniem), a w międzyczasie zdążyłem zamówić z YesAsia, gdzie nie można anulować, więc za jakiś czas będę miał 2 egzemplarze :(.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.