Jump to content

tedi007

Użytkownicy
 • Posts

  119
 • Joined

 • Last visited

Reputation

50 Dobry człowiek

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

1477 profile views
 1. Nie wiem czy ktoś już wrzucał. Na islandzkim storze można kupić za około 114 zł, normalnie polską kartą bez kombinowania z adresem. https://lowcygier.pl/preordery/pre-order-diablo-ii-resurrected-na-xbox-one-i-xbox-series-xs-za-11441-zl-zamiast-17999-zl-w-islandzkim-xbox-store/
 2. Ja yebie, poradnik do gry która jeszcze nie wyszła https://www.ppe.pl/poradniki/11571/dying-light-2-poradnik-i-solucja-do-gry.html
 3. tedi007

  Hades

  Z Artemidą wystarczy tylko gadać w końcu wpadnie, z Posejdonem zanim z nim pogadasz musisz mieć złapana rybę właśnie w tym runie, wtedy serca się odblokują.
 4. tedi007

  Hades

  To jest właśnie taka gra, nie koniecznie coś to jednej osobie wydaje się dobre musi być takie dla drugiej. Tylko chciałem pomóc, jednak i tak proponuje spróbować pierwszego buildu który opisałem.
 5. tedi007

  Hades

  To ja też coś polecę na pierwsze przejście. 1. Posejdon build. Bierzemy Tidal Dash i potem dokładamy do tego Razor Shoals. Broń bez znaczenia i tak praktycznie cały run opieramy się na dashu. Po zadaniu obrażeń z dasha, Razor Shoals nakłada kolejne rozłożone w czasie. Te dwa skille na wysokim poziomie zabiją wszystko. Do tego co się tam trafi, kolejne skille od Posejdona, czyli ten co o kilkaset procent zwiększa obrażenia od uderzenia przeciwnika w przeszkody i kolejny który o kilkadziesiąt procent zwiększa obrażenia zadawane bossom. Najlepsze duo to z Zeusem jak się trafi, każde odepchnięcie sprowadza błyskawicę, prawdziwa rzeź. Jak się trafi to od Hermesa bierzemy zwiększenie ilości dasha - zadawanie szybciej obrażeń a od Afrodyty cokolwiek co nakłada osłabienie - zmniejszenie otrzymywanych obrażeń, bo jednak operujemy w pobliżu przeciwników. 2 Demeter Laser Bierzemy trzy kryształy i Crystal Beam do Demeter na Wystrzał, wszystko inne bez znaczenia rozwijamy ten skill. Może trochę ciężej przechodzi się kolejne roomy, ale bossowie padają ekstremalnie szybko jak dostaną wszystkie trzy lasery na pysk. Bossa bije laser a my skupiamy się tylko na unikaniu obrażeń.
 6. IVKgj6iLDyOqDSk1.jpg

  Jedzenie z białych talerzy jest rasistowskie.

  :facepalm:

  1. Show previous comments  3 more
  2. XM.

   XM.

   BALE NAKRETKI OD SOLNICZKI/PIEPRZNICZKI Z LEWEJ!!!11!1!

  3. Czezare

   Czezare

   Dałnerstwo niektórych "uczonych" sięga jak widać wyżyn. Masakra:facepalm:

  4. Mendrek

   Mendrek

   No ale ciemne pieczywo jest zdrowsze i smaczniejsze od białego, więc to dobrze że obala dyktat białopieczywnych bagietek ;)

×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.