Jump to content

mcp

Użytkownicy
 • Content Count

  1012
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

429 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

865 profile views
 1. Nie bluberuj Robert, pytałem o ogólną opinię, od czego jest ten temat
 2. Qashqai I po lifcie, 2013 r. - ktoś coś, opinie? Teść znalazł od pierwszego właściciela, przebieg 55 tys. silnik 1.6 116 kM. Trochę mułowaty na trasie, to już zdążył zauważyć przy jeździe próbnej. Janol chyba jeździł?
 3. ehe, w vendze czy ix20 też wysoko się siedzi i nie ma problemów z wysiadaniem
 4. Pojechałem dzisiaj z teściem na giełdę samochodową bo szuka czegoś i chciał pooglądać na żywo kilka aut, co za podróż w czasie xD ci handlarze siedzący cały dzień w samochodzie na tej patelni, kiełbaski z grilla zmielone z budą i typowe ganc-mydło-i-powidło, części, narzędzia, chemia z Niemiec, używane spodnie BHP xd Pytam gościa czy jakieś zainteresowanie jest, "Panie, nic, zero". No żeby tak nawet pół dnia przesiedzieć w aucie na słońcu to naprawdę trzeba nie mieć co ze swoim czasem zrobić, w dobie olx/otomoto.
 5. mcp

  Rodzicielstwo

  Że myślisz, że innym tak się nie dzieje
 6. mcp

  Rodzicielstwo

  xDDD Ty tak serio?
 7. mcp

  Rodzicielstwo

  myślę, że powinniśmy poczekać na posty milana
 8. mcp

  Rodzicielstwo

  Patrząc po znajomych z bombelkami to wszyscy mają tak samo. Żadne pocieszenie ale wiedz, że nie tylko ty masz przeje.bane Jeden kumpel od 1,5 roku (18 miesięcy po madkowemu) nie przespał całej nocy ale jemu to się antychryst urodził, inna znajoma na macierzyńskim podobnie, niby dzieciak śpi i nie drze mordy non-stop ale jednak oboje z mężem wyglądają nędznie xD I próbuję pocieszyć, że "przecież jak podrośnie to będzie fajnie, nauczysz go jeździć na rowerze, na basen z nim pójdziesz" ale jakoś to do niej nie trafia, no nie wiem dlaczemu.
 9. polecam super stickman golf
 10. mcp

  Cinema news

  Kolejny zwiastun wygląda zaje.biście, ten Karl Urban i crossover Marvela z Falconem i Crossbonesem
 11. mcp

  Pizza

  Tynio robi ładniejsze
 12. mcp

  Lody

  w auchan jest spory wybór tych hagenów, macadamia i pralinowe na pewno widziałem, i chyba jeszcze blueberry, ceny około 17-18 zł więc standard chyba? czasem jakieś promocje mają i wtedy około 15 zł, próbowałem póki co tylko strawberry cheesecake i łojaciepier.dole, no nie bez przyczyny tak zachwalacie
 13. mcp

  Zakupy growe!

  ja to się brzydzę chodzić po tym samym chodniku co inni ludzie, a co tu dopiero powiedzieć o padzie do gierek? jak zwierzęciem trzeba być żeby kupować używany? wstyd panie
 14. sól emska, ziomek. sól emska
 15. mcp

  PlayStation Classic

  warto się w to bawić na LCD 50 calowym czy raczej jakiś stary crt?
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.