Jump to content


Kolos28

Użytkownicy
 • Content Count

  884
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kolos28 last won the day on May 13 2018

Kolos28 had the most liked content!

Community Reputation

189 Exclusive Sony

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

851 profile views
 1. Dziś na XOX pojawiła się aktualizacja i to dość spora bo aż 7,66GB.
 2. No na stronie widnieje za 4999 po wpisaniu kodu 4499. Aha, chyba ze u sprzedawcy wyrywamy za 3999.
 3. Po wpisaniu kodu jest za 4499,10 zł. Co zrobić by był za 3999,99 zł. ?
 4. Kolos28

  audio do pokoju

  Fakt, mini wieża raczej nie ma rozstawionych głośników a wiec łatwo można obalić słowa, które napisałem wyżej. Ja posiadam Yas-207 i jestem zadowolony. Sam slucham muzyki w trybie audio i mam dobrze wywarzoną scenę. Dobrze słychać górę i środek też jest jak dla mnie spoko. Zauważyłem, że najważniejsze jest źródło dźwięku i podłączenie urządzeń. Jeśli słuchamy muzyki np. z konsoli, która jest podłączona do TV kablem hdmi a sounbar jest podłączony do TV kablem hdmi arc to dźwięk wychodzi z TV do listwy a nie z bezpośrednio z konsoli. Są telewizory, które wpuszczają dźwięk np. 5.1 a wypuszczają w 2.0. Mini wieża ma o tyle lepiej na starcie, gdyż źródło dźwięku wychodzi bezpośrednio ze sprzętu do głośników. Sounbar, najlepiej zagra jeśli źródło dźwięku (odtwarzacz BR, konsola) jest podłączone bezpośrednio do niego.
 5. Kolos28

  audio do pokoju

  Audio w sounbar może być naprawdę dobre ale pod warunkiem, że nie ustawiamy trybu audio a jakiś dobry surround. Moja Yamaha posiada DTS Virtual X a to potrafi fajnie zagrać. Już tłumaczę dlaczego nie tryb audio. Listwa posiada głośniki, które są zbyt blisko obok siebie a wiec w tym trybie dźwięk jest punktowy. Dobry tryb surround potrafi super rozszerzyć scenę, dając efekt dźwięku wypełniajacego całe pomieszczenie. Oczywiście tryb audio powinien być używany do muzyki ale często listwy grają za cicho i mają wąską scenę.
 6. Możliwe, że tak ale znam 4 osoby oprócz mnie, którzy po zakupie nowej rewizji cieszą się bardzo cichą pracą konsoli.U mnie nie ważne czy to RDR2, Spiderman, Gow, HZD, DMC5 itp. Zawsze jest cicho, np. taki DMC5 działa jeszcze ciszej niż na xox.
 7. Prosta rada, kupcie nowego prosiaka a cisza nastanie [emoji6]
 8. Dziękuję, skorzystałem!
 9. Fakt, z gier od Fromsoftware to w Sekiro idzie mi najgorzej ale to przez brak czasu na granie. Bardziej chodzi mi o udostępnienie gry komuś by sobie sprawdził grę jak na ps4 przez share play. Bez zbędnych podchodów.
 10. Możesz opisać jak tego dokonać?
 11. Panowie a xo ma coś na wzór share play z ps4?
 12. A Dirt 2.0, ma wszystko by być najlepszą obecnie rajdówką. Po dodaniu nowej zawartości będzie po prostu najlepszą grą!
 13. Ludzie oglądają takie kanały jak pseudo znawcy Martinuss77 i powielają tą opinię. No coż poradzić [emoji4]
 14. Myślę, że nie tyle na płycie co dodana zawartość w aktualizacji.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.