Jump to content

Kolos28

Użytkownicy
 • Posts

  1537
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kolos28 last won the day on May 13 2018

Kolos28 had the most liked content!

Reputation

313 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

1712 profile views
 1. Na jakim poziomie trudności najlepiej zacząć grę? Czytając ten wątek, natrafiłem na dużo opinii że gra jest bardzo trudna i zastanawiam się jaki poziom trudności będzie najlepszy dla laika.
 2. A jakościowo, dużo odbiega wersja na Switcha od wersji z dużych konsol, język polski został w końcu dodany?
 3. Kolos28

  Snow*Runner

  Na mapach Kanady dodali ograniczone surowce w fabrykach, tartakach itp. Można jednorazowo demontować jakieś elementy, budynki by pozyskać surowce. W mapkach z podstawki tego nie ma.
 4. Kolos28

  Snow*Runner

  W końcu ZiKZ 605R ogarnięty. Kilka godzin musiałem poświęcić by go mieć w garażu, ale najważniejsze że poszło całkiem gładko [emoji846]
 5. Kolos28

  Snow*Runner

  Dzięki za wskazówki, jak tylko uporam się u ojca z remontem i wrócę do siebie to biorę się za dokończenie ZiKZ [emoji106]
 6. Kolos28

  Snow*Runner

  Jak wyjdą Tatry, to pewnie ZiKZ będzie mniej potrzebny. Niestety Tatry to płatne wozy i potrzebny SP2.
 7. Kolos28

  Snow*Runner

  Ten Caterpillar, to dobry lodołamacz. Ja mam w nim ulepszony trochę silnik, skrzynie biegów i jak się włączy blokadę dyferencjału to na prawdę nie raz ratował mi skórę [emoji16]
 8. Kolos28

  Snow*Runner

  Niestety z braku czasu zdążyłem co prawda zrobić tylko zadanie "kłopoty magazynu" ale dla mnie najlepszym pojazdem na te warunki to Caterpillar 745c. Jedynie naczepę trzeba na linkę brać - najlepiej przyciągnąć jak najbliżej siebie i jazda pomału. Czekam na Tarty i jak ogarnę remont u ojca to biorę się za zdobycie ZiKZ [emoji16]
 9. Kolos28

  Snow*Runner

  Na początku robisz zadanie Kłopoty Magazynu, dzięki temu odbudujesz mosty by mieć łatwy dostęp i dostarczasz materiały do bramy dzięki której dostajesz się do drugiej mapki a stamtąd to już z górki po ZiKZ [emoji846] Ale tylko na niskim zawieszeniu bo jest strasznie wywrotny.
 10. Kolos28

  Snow*Runner

  Odblokuj sobie ZiKZ 605R, na błotne tereny jak i śnieżne (ale tu gorzej bo nie mają opon na łańcuchach) to świetny truck. Na dniach wyjadą Tatry - podobno na błocie minimalnie gorzej sobie radzą od ZiKZ 605R, ale za to będą miały opony na łańcuchach.
 11. Kolos28

  Snow*Runner

  Ja tego Hummera na Alasce wyciągałem chyba Tatarinem. Myślę, że ANK na błotnych też da radę.
 12. Kolos28

  Snow*Runner

  Tak są, niektóre trucki są dodawane automatycznie do garażu (wystarczy przenieść się od otwartego garażu w danej lokacji), a inne trzeba odnaleźć na mapach.
 13. Kolos28

  Snow*Runner

  No apache dobry, tylko wolny, zwłaszcza w błocie.
 14. Kolos28

  Snow*Runner

  Nie no, nie ma co pchać się w OP wozy. Zresztą aby zdobyć lepsze auta z innych map to też trzeba dorobić się wcześniej lepszych aut. No i często dobre wozy zdobyte zbyt szybko, nie mają dostępnych ulepszeń i aby je zdobyć to trzeba szukać po mapach bądź zdobyć punkty doświadczenia.
 15. Kolos28

  Snow*Runner

  To nie jest tak, że lepsza ciężarówka = easy mode. Taka Tayga bez ulepszeń , bez kół błotnych też nie jest zabójcza przecież. Zresztą zawsze po zdobyciu auta, można je spieniężyć w garażu.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.