Jump to content

Kolos28

Użytkownicy
 • Content Count

  1498
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kolos28 last won the day on May 13 2018

Kolos28 had the most liked content!

Community Reputation

330 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

1598 profile views
 1. Jak ta gra będzie tak wyglądać i działać jak na początku gry, to miłe zaskoczenie.
 2. Na store, w promocji są 3 wersję. Podstawowa, deluxe i eksluzywna cyfrowa. Czytając ten wątek, dobrze doszedłem do wniosku, że jeśli już ktoś się uprze przy zakupie tej gry, to tylko w wersji standardowej, która kosztuje około 30zl mniej od dwóch pozostałych?
 3. Kolos28

  audio do pokoju

  A spróbuj wymusić by dźwięk szedł po optyku. U mnie, kiedy oglądam Netflix na konsoli, która jest wpięta HDMI do soundbar to nie mam centralnego głośnika zarówno w DD jak i DTS. Po optyku wszystko jest jak należy. Natomiast gry na HDMI działają poprawnie i centralny głośnik jest aktywny...
 4. Kolos28

  audio do pokoju

  Nie wiem jak w Twoim modelu ale np. Q60T nie odtwarza DTS po HDMI, po mimo że w specyfikacji ma DTS. Gdzieś czytałem artykuł odnośnie Q60T, że uzyskanie DTS jest możliwe tylko po optyku. Możliwe, że podobnie jest w Twoim przypadku. //Edit Przypomniałem sobie, że DTS nie zadziała kiedy podepniemy urządzenie typu konsola Blu-ray bezpośrednio pod soundbar kablem HDMI, a po Arcu z tego co sobie przypominam DTS powinien działać, więc za wiele nie pomogłem.
 5. Jest możliwość włączenia deszczu na jakiś dwóch trasach.
 6. Ale wystarczy Gold? Ultimate chyba różni się jakimiś bzdetami na start.
 7. Myślę o breakpoint.
 8. Chyba czas spróbować w to zagrać. Opłaca się brać wersje ultimate czy lepiej zaopatrzyć się wersję gold? Obie są w promocji na ps store.
 9. Kolos28

  NETFLIX

  Jak oglądasz Netflix z poziomu PS4 to wciśnij options i zniknie [emoji846]
 10. Kolos28

  audio do pokoju

  Mam pytanie, PS4 pro puszcza wielokanałowy PCM, kiedy konsola jest podpięta kablem HDMI do soundbar? Gdzieś czytałem, że tak właśnie jest ale kiedy włączam Netflix na konsoli to znika opcja dźwięku 5.1, zaś kiedy bitstream ustawię na Dolby czy DTS, to mam w Netflix do wyboru 5.1
 11. Niby tak ale jest promocja 220 złotych za wersję ultimate. 1,5miecha po premierze ciężko będzie nadrobić, a z tych paczek może akurat coś wyleci albo chociaż na SBC będzie. Edit W sumie macie rację , tym bardziej że będę dostawać 2 paczki tygodniowo a znich nic nie poleci - dzięki za wskazówki.
 12. A jest sens kupować teraz wyższą wersję gry? Jak to jest z tymi bonusowymi paczkami, liczone będą od teraz, czy za te minione tygodnie te paczki już są niedostępne?
 13. Ja w dwudziestkę grałem do samego końca i w tym roku już nie mam ochoty na ten update płatny. Nie wiem, pewnie to mój błąd że nie zdążyłem odpocząć od tego "wspaniałego" trybu. Skład w 20stce mam taki, że chyba wolę po prostu grać tym zespołem niż bawić się w rozbudowe na nowo.
 14. Polecam chociaż przedmuchać konsolę sprężonym powietrzem. W Pro robi się to banalnie, otwiera się górna pokrywę i po wyczyszczeniu wiatraka trzeba wydmuchać kurz z konsoli. Wystarczy wydmuchać kurz z żeberek radiatora, które są za wiatrakiem. Cały kusz wylatuje przez tylne otwory konsoli. U mnie Prosiak na GoT chodzi bardzo cichutko i upały nie mają wpływu na prace konsoli.
 15. Kolos28

  Ghost of Tsushima

  Jeszcze nie doszedłem w GoT do LGBT, ale że co, że mamy flagi tęczowe i całą otoczkę tej ideologii jak TLoU2 czy tylko jakiś drobny wątek, że ktoś jest odmiennej orientacji?
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.