Jump to content

Kolos28

Użytkownicy
 • Content Count

  1489
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kolos28 last won the day on May 13 2018

Kolos28 had the most liked content!

Community Reputation

326 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

1482 profile views
 1. Kolos28

  audio do pokoju

  Mam pytanie, PS4 pro puszcza wielokanałowy PCM, kiedy konsola jest podpięta kablem HDMI do soundbar? Gdzieś czytałem, że tak właśnie jest ale kiedy włączam Netflix na konsoli to znika opcja dźwięku 5.1, zaś kiedy bitstream ustawię na Dolby czy DTS, to mam w Netflix do wyboru 5.1
 2. Niby tak ale jest promocja 220 złotych za wersję ultimate. 1,5miecha po premierze ciężko będzie nadrobić, a z tych paczek może akurat coś wyleci albo chociaż na SBC będzie. Edit W sumie macie rację , tym bardziej że będę dostawać 2 paczki tygodniowo a znich nic nie poleci - dzięki za wskazówki.
 3. A jest sens kupować teraz wyższą wersję gry? Jak to jest z tymi bonusowymi paczkami, liczone będą od teraz, czy za te minione tygodnie te paczki już są niedostępne?
 4. Ja w dwudziestkę grałem do samego końca i w tym roku już nie mam ochoty na ten update płatny. Nie wiem, pewnie to mój błąd że nie zdążyłem odpocząć od tego "wspaniałego" trybu. Skład w 20stce mam taki, że chyba wolę po prostu grać tym zespołem niż bawić się w rozbudowe na nowo.
 5. Polecam chociaż przedmuchać konsolę sprężonym powietrzem. W Pro robi się to banalnie, otwiera się górna pokrywę i po wyczyszczeniu wiatraka trzeba wydmuchać kurz z konsoli. Wystarczy wydmuchać kurz z żeberek radiatora, które są za wiatrakiem. Cały kusz wylatuje przez tylne otwory konsoli. U mnie Prosiak na GoT chodzi bardzo cichutko i upały nie mają wpływu na prace konsoli.
 6. Kolos28

  Ghost of Tsushima

  Jeszcze nie doszedłem w GoT do LGBT, ale że co, że mamy flagi tęczowe i całą otoczkę tej ideologii jak TLoU2 czy tylko jakiś drobny wątek, że ktoś jest odmiennej orientacji?
 7. Kolos28

  Hitman 2

  Za Patient Zero, chcą ode mnie dodatkową kasę... Niby muszę wykupić LP Premium za 42zl.
 8. Kolos28

  Hitman 2

  Dzięki ,myślę że podaruję sobie Szóstkę z Sarajewa. Mając cała dwójkę i jedynkę w dwójce wystarczy mi zabawy a ponad 100GB(tyle pokazuje mi jedynka bez zainstalowania epizodów do jedynki) przyda się na dysku.
 9. Kolos28

  Hitman 2

  No to tak zrobiłem. Mam tylko pytanie, ogrywając jedynkę z poziomu dwójki, tracę jakąś zawartość?
 10. Kolos28

  Ghost of Tsushima

  Dziś grałem i wszystko wydawało się si.
 11. Kolos28

  Hitman 2

  Czyli jeśli mam jedynkę na dysku, kupię dwójkę to po wykryciu jedynki przez dwójkę , będę mógł usunąć z dysku część pierwszą i mieć wszystko w części drugiej?
 12. Że akurat stanąłem na tych kamieniach [emoji23]
 13. Obecnie FUT to teraz ligi weekendowe. Division Rivals i Squad Battles to tryby w które nie opłaca się grać bo to strata czasu i bez płacenia za FIFA Points, ciężko będzie dorównać składom oponentów.
 14. GOTY pod każdym względem!
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.