Jump to content

Kolos28

Użytkownicy
 • Content Count

  1486
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kolos28 last won the day on May 13 2018

Kolos28 had the most liked content!

Community Reputation

325 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

1418 profile views
 1. Ja w dwudziestkę grałem do samego końca i w tym roku już nie mam ochoty na ten update płatny. Nie wiem, pewnie to mój błąd że nie zdążyłem odpocząć od tego "wspaniałego" trybu. Skład w 20stce mam taki, że chyba wolę po prostu grać tym zespołem niż bawić się w rozbudowe na nowo.
 2. Polecam chociaż przedmuchać konsolę sprężonym powietrzem. W Pro robi się to banalnie, otwiera się górna pokrywę i po wyczyszczeniu wiatraka trzeba wydmuchać kurz z konsoli. Wystarczy wydmuchać kurz z żeberek radiatora, które są za wiatrakiem. Cały kusz wylatuje przez tylne otwory konsoli. U mnie Prosiak na GoT chodzi bardzo cichutko i upały nie mają wpływu na prace konsoli.
 3. Kolos28

  Ghost of Tsushima

  Jeszcze nie doszedłem w GoT do LGBT, ale że co, że mamy flagi tęczowe i całą otoczkę tej ideologii jak TLoU2 czy tylko jakiś drobny wątek, że ktoś jest odmiennej orientacji?
 4. Kolos28

  Hitman 2

  Za Patient Zero, chcą ode mnie dodatkową kasę... Niby muszę wykupić LP Premium za 42zl.
 5. Kolos28

  Hitman 2

  Dzięki ,myślę że podaruję sobie Szóstkę z Sarajewa. Mając cała dwójkę i jedynkę w dwójce wystarczy mi zabawy a ponad 100GB(tyle pokazuje mi jedynka bez zainstalowania epizodów do jedynki) przyda się na dysku.
 6. Kolos28

  Hitman 2

  No to tak zrobiłem. Mam tylko pytanie, ogrywając jedynkę z poziomu dwójki, tracę jakąś zawartość?
 7. Kolos28

  Ghost of Tsushima

  Dziś grałem i wszystko wydawało się si.
 8. Kolos28

  Hitman 2

  Czyli jeśli mam jedynkę na dysku, kupię dwójkę to po wykryciu jedynki przez dwójkę , będę mógł usunąć z dysku część pierwszą i mieć wszystko w części drugiej?
 9. Że akurat stanąłem na tych kamieniach [emoji23]
 10. Obecnie FUT to teraz ligi weekendowe. Division Rivals i Squad Battles to tryby w które nie opłaca się grać bo to strata czasu i bez płacenia za FIFA Points, ciężko będzie dorównać składom oponentów.
 11. Kolos28

  Greedfall

  Na PSN.
 12. GOTY pod każdym względem!
 13. FIFA to FUT, jeśli ktoś gra inne tryby to nie kupi nowej odsłony ale grając w samego FUTa nie ma wyjścia.
 14. Nie no screen Roziego jest bardzo niekorzystny i w kiepskiej jakości. Jakby co to zerknij na moje screeny.
 15. Kolos28

  Ghost of Tsushima

  Ogólnie , musiałem kilka razy pisać i dopiero jak napisałem, że kod przedpremierowy powinien być dostarczony najpóźniej w dniu premiery to dopiero coś zaczęli działać.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.