Jump to content

Kolos28

Użytkownicy
 • Content Count

  1023
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kolos28 last won the day on May 13 2018

Kolos28 had the most liked content!

Community Reputation

225 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

949 profile views
 1. @Berion, poproś kolegę to Ci pomoże ma Shareplay [emoji4]
 2. Kolos28

  PSN FAQ

  Szczerze to zawsze dodatkowe zabezpieczenie i już się przyzwyczaiłem [emoji4]
 3. Kolos28

  PSN FAQ

  Ja mam tylko jedną konsole podpiętą pod konto. Konsola ustawiona jako podstawowa, weryfikacja dwuetapowa zarówno na psn jak i mailu, które jest powiązane do konta. To zabezpieczenie zaczęło pojawiać się od jakiegoś roku.
 4. Kolos28

  PSN FAQ

  No to dziwne jest to zjawisko chyba, że jakaś opcja zabezpieczeń jest włączona.
 5. Kolos28

  PSN FAQ

  Jeśli używa się aplikacji Ps na telefonie to również będzie to wyskakiwać. Ja również mam z tym urwanie głowy i ciągle wyskakuje mi to zabezpieczenie a też z nikim nigdy nie dzieliłem konta i mam weryfikacje dwuetapową [emoji4]
 6. Kolos28

  W co teraz gracie?

  Diablo 3. Świetny port, bardzo miłe zaskoczenie ale jednej wady się doszukałem i jest to odwrotność przycisków względem Ps4. Tak się zdążyło, że ogrywam w tym samym czasie D3 na obu konsolach i bardzo doskwiera brak możliwości edytowania sterowania.
 7. Kolos28

  Ace Combat 7

  Sam bym się skusił na ten tytuł ale bardzo przeszkadza mi te powolne latanie odrzutowcami. Nie macie uczucia braku prędkości w AC7?
 8. Dzięki, wszystko się wyjaśniło [emoji106]A sa jakieś jeszcze kody, które coś odblokowują nie ingerując w trofea? [emoji4]
 9. Możliwe, że to byl skin babeczki bo teraz odblokowalem Ami i dodało ten skin. A ten kod w menu, nie pozbawi mnie pucharków? To nie jest jeden z tych kodów?
 10. Nie no, raz odblokowalem tą zielono włosą babeczkę i jej nie mam a teraz takiego Ptaszka Ninja i go też nie mam...
 11. A ja gram głównie online wykupując sobie postaci. Wszystko niby fajnie ale już drugi raz zdążyło mi się, że wykupiona postać nie trafiła do mojej kolekcji i jest niewidoczna na liście postaci... Zdążyło się Wam coś podobnego? Kurcze monety się zdobywa dosyć ciężko a takim sposobem poszło mi 5000 monet...
 12. Walia już jest jakby co [emoji4]
 13. Kolos28

  Days Gone

  Wtedy to dopiero będzie wczutka w otoczenie [emoji16]
 14. Kolos28

  Spider-Man

  Udało, się - zrobiłem to! Platyna siedzi.
 15. Kolos28

  Spider-Man

  Zostało mi wyzwania drona na srebro... Mówisz, że jest jakieś łatwiejsze? Mogłbyś podpowiedzieć które z dronem jest najłatwiejsze?
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.