Jump to content

Kolos28

Użytkownicy
 • Content Count

  1391
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kolos28 last won the day on May 13 2018

Kolos28 had the most liked content!

Community Reputation

328 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

1346 profile views
 1. Kolos28

  Ghost of Tsushima

  TLou2 był wyjątkiem bo gra na tyle słaba, że żałuję nawet straconego czasu na YTbie. Z resztą nie rozumiem po co to w ogóle napisałeś [emoji1751]
 2. Kolos28

  Ghost of Tsushima

  Hajp solidny, gierka zamówiona i pozostało liczyć na InPost [emoji41]
 3. Kolos28

  The Last of Us Part II

  Ale zdajecie sobie sprawę, że nie przekonacie siebie nawzajem i każda ze stron ma rację?
 4. Kolos28

  Ghost of Tsushima

  Zobaczycie, że będzie bardzo dobrze.
 5. Kolos28

  Jaką grę wybrać?

  Snowrunner [emoji846]
 6. Kolos28

  Ghost of Tsushima

  Jeszcze dwa tygodnie i zaczynamy! Czuje, że to będzie na prawdę świetna gierka.
 7. Kolos28

  Spider-Man

  Z poziomu gry, powinieneś mieć możliwość wyboru DLC.
 8. Kolos28

  Zakupy growe!

  [emoji123] To samo białeczko i kreatynka u mnie siedzi [emoji41]
 9. Kolos28

  Zakupy growe!

  Szafkę byś odkurzył chociaż [emoji2960]
 10. Kolos28

  The Last of Us Part II

  Co gracz to opinia. Jest taki YTber, jak RockPlay (można go lubić albo i nie). Remigiusz widział przecieki przed premierą i mówił, że nie chce by ta gra wychodziła w takiej formie a jeśli zdecyduje się zagrać, to tylko dla widzów. Jego zdanie po skończeniu gry jest takie, że nie żałuję że zagral. Twierdzi, że raczej by dał 10/10 ale nie chciałby zagrać drugi raz bo fabuła nie jest miła i wystarczy mu tych emocji na następne 5lat. Większość narzeka na zakończenie a do niego trafiło . Powiedział, że gdyby nie grał dla YT, to pewnie by nie przeszedł tej gry, przez zle emocje ale nie żałuję. Co do LGBT to powiedział, że taka wizja twórcy i ma do tego prawo i coś tam, że nawet gdyby miał skrajne inne poglądy (on taki chyba "nowoczesny" stara się być) to i tak by zagrał choć jak mówił, to nie chce DLC, nie chce zagrać drugi raz i nie chce 3 części chyba, że z innymi postaciami. Chciałby za to aby NG zrobiło następną przyjemniejsza grę. Dodatkowo uważa , że ta gra raczej dostanie GOTY. Powtarzam co gracz to opinia, każdy ma prawo oceniać jak chce. Mnie np. tak "widowiskowa" przemoc nie pasuje, nie mam ochoty na tak dołującą fabułę, nie zniósł bym w takim natężeniu wizji LGBT, a więc odpuściłem grę ale nie widzę sensu by kogoś przekonywać do tego samego.
 11. Kolos28

  Snow*Runner

  Grafikę poprawili w ostatnim patchu i jeszcze mają poprawiać więcej.
 12. Kolos28

  The Last of Us Part II

  Jeśli komuś przeszkadza to co wyżej , to po prostu najlepiej nie tracić czasu na grę. Ja mam kolegę, który często patrzy inaczej na gry niż ja, to co mnie się podoba to jemu często nie, i na odwrót. Obecnie zagrywa się TLoU2 i jest zachwycony, ciągle próbuje mnie przekonać argumentami, które właśnie mnie odpychają od tej gry, nie mniej jednak potrafię mu uwierzyć, że bawi się dobrze. Ogólnie , zna moje zdanie i nawet się zgadza z moimi zastrzeżeniami co do gry ale jak mówi, jemu te elementy nie przeszkadzają a od fabuły nie oczekuje najwyższych lotów (póki co twierdzi, że nie jest źle). Czekam w sumie aż skończy grę abym poznał jego zdanie na temat całości.
 13. Kolos28

  Snow*Runner

  U mnie konsola tylko lekko szumi ale przed aktualizacją zupełnie milczała. Co do prostowania kół to nie wiem bo odkąd zacząłem grać było jak jest. Gierka jest piękna i miodna!
 14. Kolos28

  The Last of Us Part II

  Mnie by było szkoda czasu na wojenki... Przecież ta gra może zarówno się podobać , jak i nie - tu nie ma co debatować tyle czasu i przekonywać. Z resztą to tylko giereczka [emoji41]
 15. Kolos28

  The Last of Us Part II

  To tu jeszcze są przepychanki, kto ma rację? Chyba z półtora tygodnia tu nie zaglądałem [emoji1751]
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.