Jump to content

Dante2212

Użytkownicy
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Stara się

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tragedia, nie dość że nic od Ninny to jeszcze nic co nie było wcześniej zapowiedziane. Na pewno będzie "Rogue Company" bo udostępnili news o tym wydarzeniu. Jakby była Bayo 3, SMT V i NMH 3 to bym w sumie się cieszył ale znając życie to nawet na pokemon snap nie mogę liczyć Już widzę tę łapki w dół pod materiałem bo ludzie nawet mając minimalne wymagania i tak się zawiodą xd
 2. http://www.nintendolife.com/news/2020/01/rumour_prolific_leaker_says_well_get_paper_mario_and_a_2d_metroid_this_year?fbclid=IwAR1UetuFKnP4alUNz2pwrVWGHBagIIE6hv5e0eBN8-6TYRWw5cjIpAFlxks Przeciek mówił o nowym paper mario i dwuwymiarowym metroidzie a na koniec dzisiejszego trailera mamy mario w hełmie Samus Może to żaden dowód/wiarygodny news ale myślę, że jest coraz większe prawdopodobieństwo, że jednak jakiegoś Metroida jeszcze w tym roku otrzymamy ;p
 3. U nas będzie w zestawie z grą 20 marca do kupienia(gra w formie kodu). A cena wtedy koło 1600 może być ;p
 4. @aph O ile rozumiem, że Lite traktujesz jak zupełnie nowego switcha jak XOS czy PS4 slim ale serio rewizje traktujesz też jako coś innego od podstawki? Przecież takie rewizje w przypadku zwykłej ps4 czy xo też wychodziły. Nowy procesor i dzięki temu dłuższy czas na baterii nie sprawia, że jest to coś innego. Wynik jest fenomenalny jeżeli weźmiemy pod uwagę wszystkie wpisy na forach czy artykuły lub komentarze o tym jak bardzo będzie ssał i że to kolejna porażka jak Wii u itd.
 5. Gdyby dano gwarancję, że nie będzie problemu z analogami, że nie będzie problemu z czytelnością interfejsu w grach na 5,5 calowym ekranie i że gry będą w trybie przenośnym dobrze skalowane to ok ktoś mógłby się nad tym zastanawiać. Jeżeli miałbym ograć m.in. XC2 w trybie przenośnym(hehe 376p) to bym się chyba pociął bo to ogromna strata za względu na piękno świata. 950/999 to jest minimalna cena tego sprzętu w Polsce i jak dla mnie nie warto dla tylu ograniczeń oszczędzić te 3/4 stówki. Jako dodatkowy switch ok.
 6. Globalny "poke bank" pozwalający przesyłać poki z 3dsa, pokemon go i poków na switcha(w tym Let's go) ma zadebiutować w przyszłym roku(przesyłać poki z niej będzie można tylko do nadchodzących gier no i każdych kolejnych). Zapowiedziano również sequel detektywa pikachu, który pojawił się na 3dsie Pokazali również nowe smartfonowe gierki i akcesoria. https://www.serebii.net/pokemonhome/
 7. W takim razie rozwijaj drzewka umiejętności bladów zwłaszcza field skills bo bez nich na odpowiednim poziomie zderzysz się w pewnym momencie z taką ścianą dlatego też nie polecałbym gnać z głównym wątkiem za szybko.
 8. Na Vicie to nie siadało, a tu akurat jest idealny kompromis między grafiką a płynnością. Nie wiem co jest złego w tej grafice?
 9. Jutro o 2:50(naszego czasu) w smashu wyląduję Joker wraz z nowymi trybami Lista utworów(możliwe, że jest ich trochę więcej): Persona 5: - Last Surprise - Beneath the mask(w nowej wersji stworzonej przez gościa odpowiedzialnego za muzykę do Xenoblade Chronicles 2 i wcześniejszych części) - Wake up, Get up, Get out there - Rivers in the desert - Our beginning Persona 4: - Reach out to the truth - I'll face myself(nowa wersja) - Time to make history Persona 3: - Mass destruction - Battle hymn of the soul - Classic mode: Joker route - Spirit board: Special version
 10. Nowy update systemu(8.0) + update dla joy-conów(nie wiadomo tylko czego dotyczy) Added the following system functionality: A Sort Software feature is available after selecting to view All Software from the HOME Menu Software can be sorted by time last played, total play time, software title, and software publisher The All Software option displays when there are 13 or more software icons on the HOME Menu A View All Available News option is available within News, allowing you to view all news items currently being distributed Go to News > Channel List > View More Select from 15 new icons from the Splatoon 2 and Yoshi’s Crafted World games for your user To edit your user icon, head to your My Page on the top left of the HOME Menu > Profile A feature to Transfer Your Save Data is now available, allowing you to transfer your save data for individual games between your Nintendo Switch systems Go to System Settings > Data Management > Transfer Your Save Data Save data will not remain on your source system after the transfer process completes A Zoom feature can be enabled from within System Settings Go to System Settings > System to turn Zoom ON Once enabled, you can use the Zoom feature by pressing the HOME Button twice An option is available to prevent the system from waking from Sleep Mode when an AC adapter is disconnected Go to System Settings > Sleep Mode > Wake When AC Adapter is Disconnected This also applies when undocking your console A VR Mode (3D Visuals) restriction is available within Parental Controls This will also be available in the Nintendo Switch Parental Controls app through a later update Go to System Settings > Parental Controls These settings can also be changed from within Nintendo Labo Toy-Con 04: VR Kit Hong Kong / Taiwan / South Korea is available for selection in Region Go to System Settings > System > Region The following names have been changed (functionality remains the same) Save Data Cloud Backup > Save Data Cloud Transfer Your User and Save Data > Transfer Your User Data General system stability improvements to enhance the user’s experience.
 11. Jakby co to porównujcie ceny premierowe, a nie premierową Hellblade na switchu z obecnąna XO/PS4 bo to sensu nie ma i jest po prostu niesprawiedliwe. Cuphead startuję z tą samą ceną jak na innych platformach. A gry pudełkowe mają podobne ceny(najwyżej do 20 zł wyższe z powodu droższego nośnika). Oczywiście to co robi np. crapcom z cenami starych residentów po 124 zł to jest komedia ale to wina ich, a nie samego Nintendo.
 12. Obie Bayonetty czy Pokken były podczas jazdy pociągiem były dla mnie nieprzyjemne i po 15-20 minutach musiałem przerwać(dodałem to są indywidualne objawy tak jak przy grach VR nie każdy będzie się czuł tak samo).
 13. Tylko, że switch to jest nowy segment przez swoje ograniczenia. Switch nie jest bardzo dobrą konsolą przenośną ani stacjonarką. Stacjonarką z powodu braku wystarczającej mocy, a handheldem z powodu niezbyt kompaktowych rozmiarów, kiepskiej pracy na baterii przy bardziej wymagających tytułach czy niezbyt dobrego skalowania gier do trybu handheld(m.in. Xenoblade Chronicles 2 + tytuły które potrafią mieć za małe ikonki bądź teksty żeby komfortowo grać) i tutaj od siebie w 100% mogę dodać, że część biblioteki(z naciskiem na trójwymiarowe gry akcji) po prostu jest skrajnie nieprzyjazna przy ogrywaniu w podróży(zbyt duża liczba bodźców z gry jak i z zewnątrz jednocześnie może bardzo szybko zmęczyć).
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.