Jump to content

RafaU

Użytkownicy
  • Joined

  • Last visited

  1. RafaU posted a post in a topic in Retro
    Mega świetny design i ten kolor, podoba mi się to.
  2. RafaU posted a post in a topic in Retro
    Ale ten model nie daje sobie rady z PSP, oczywiście zagrasz w niektóre tytuły ale o płynności rozgrywki zapomnij. Tak samo jak DC. Co do reszty to emulacja na poziomie 100%
  3. Można ale po co ?
  4. RafaU posted a post in a topic in Hardware
    #bedeobserwował
  5. Jak masz konto założone na Polskę nie aktywujesz GP z innego regionu, tylko gry. Musisz nowe konto założyć pod region na który masz kody.
  6. RafaU posted a post in a topic in Retro
    RG557 odpuść, miałem i się pozbyłem. Zero wsparcia, driftujace analogi. Tylko amoled był plusem.No i ten przedmiotowy launcher, od razu jego wgrałem. Dołóż do Retroida.
  7. RafaU posted a post in a topic in Retro
    Daijisho - świetna nakładka, jak i na konsole oparte na androidzie tak i na telefony. Masa emulatorów, masa ustawień i integracja z innymi aplikacjami. Jest dobrze rozwijany. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.magneticchen.daijishou
  8. Argentyńskie klucze, nie pamiętam dokładnie ile (około 70 gier) przeszło bez problemu w ostatnim miesiacu. Nadal to działa i można kupować/aktywować.
  9. RafaU posted a post in a topic in Retro
    Ale ty nie rozumiesz że te wszelkiej maści anbernici HH są nadal za słabe do pełnej emulacji PS2, owszem jak dowiesz jakiegoś retroida z SD (Snapdragon) na pokładzie to jestem królem.
  10. RafaU posted a post in a topic in Retro
    Przeca RG557 to syf, coś co nie jest oparty na SD to nie ma prawa bytu do emu PS2 i up.
  11. RafaU posted a post in a topic in Graczpospolita
    Niestety jest nas niewielu pozostałych na polu walki :) Spoiler Na ps5 też mam - jest w drodze ;)
  12. RafaU posted a post in a topic in Graczpospolita
    VF zawsze
  13. RafaU posted a post in a topic in Graczpospolita
    Gra ukończona, ale pudło mesjasza musiało wjechać ;)
  14. RafaU posted a post in a topic in Retro
    To zależy jaki masz układ katalogów. Nazwy mogą się różnić. A Romy działać będą jak w odpowiedni katalog je skopiujesz.