Jump to content

Dragon Ball Z Budokai HD Collection


Square

Recommended Posts

Miejmy nadzieje że finalna wersja będzie wyglądała lepiej, bo narazie grafika kłuje w oczy. Jedynie intro wygląda ładnie.

 

Kilka screenów z Budokai 3, tych z jedynki nawet nie wrzucam bo są dużo gorsze.

 

 

37124.jpg37121.jpg

37126.jpg37123.jpg

37127.jpg37120.jpg

 

 

Link to comment
  • 3 months later...

Ale najlepszą, bo? Grałem trochę w BT3 i system walki wydawał mi się praktycznie perfekcyjnym oddaniem anime. Tzn. mogliśmy przy odrobinie wyobraźni klepać podobne akcje, jak w anime. Nadal brakowało mi kilku rzeczy, akcja była dużo za szybka, ale trzeba się z tym pogodzić, to tylko gra. Bolało tylko strasznie słabe oddanie scenariusza z anime. Jak patrzę na te gameplaye z Budokai 3 na yt to gra wygląda... strasznie biednie IMO.

Link to comment

Najlepszą, bo jest to najgłębszy system walki ze wszystkich gierek DB. Może nie wydawać się tak na filmikach, ale są juggle, cancelowanie ciosów!, różne stringi przechodzące do specjali. Na wyższym poziomie są też obecne mind games. Naprawdę spoko.

 

Tenkaichi to taka papka mainstreamowa. Gry bardzo efektowne, ale system walki ubogi. Budokai to trochę na odwrót - słabe wizualia, głęboki system.

Link to comment

No ja od gry o biciu oczekuję, że owe bicie będzie zrealizowane na wysokim poziomie. Tu tak jest. A jeżeli chodzi o fabułę to jest tu trochę dziwnie, bo jest chyba 11 postaci, które mają swoje Story Mode (Dragon Universe się to zwie) i żeby poznać fabułę w całości trzeba przejść wszystkimi. A później do odblokowywania niektórych bohaterów/przedmiotów trzeba przejść jakiegoś Dragon Universe jeszcze raz. Także grania jest dużo ;)

 

Ale rozumiem skłanianie się ku Tenkaichi. Też wolałem je bardziej przez pewien czas.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Nie wytrzymałem i kupiłem wczoraj. Od razu odpaliłem Budokai 3 i gra w ogóle się nie zestarzała od czasów swojej premiery na PS2. Niestety od razu po odpaleniu doznałem takiego szoku, że chciałem rzucić padem. Gdzie jest oryginalny soundtrack, ja (pipi)e. Co za pacany to robiły. Już pal licho to, że intro nie jest w formacie 16/9, ale bez "Ore wa Tokoton Tomaranai" to to nie jest już to samo. Podobnie jeżeli chodzi o muzykę podczas walki. Przed walką w wewnątrz Buu, gębą mi się cieszyła, a tu dostałem jakieś nie wiadomo grające co w tle.

 

Ja chcę ponownie oryginalny OST.

 

 

Poczytałem niby wyjaśnienie, dlaczego to zmienili, ale no dajcie spokój.

Edited by Square
  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.