Jump to content

Halo 2: Anniversary Edition


Szprota

Recommended Posts

W dziale plotek najnowszego numeru Official Xbox Magazine pojawiła się informacja, która ucieszy z pewnością fanów cyklu Halo. Z niepotwierdzonych wiadomości wynika, że 343 Industries tworzy Halo 2: Anniversary Edition.

 

Po sukcesie remake'u Halo: Anniversary, 343 Industries rozpoczęło prace nad Halo 2: Anniversary" – czytamy na łamach pisma Official Xbox Magazine w dziale z plotkami. Warto przypomnieć, że Halo: Combat Evolved Anniversary faktycznie okazało się bardzo dobrą grą, a jej średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 82 procent.

 

Jak na razie jedyną potwierdzoną grą z serii Halo, którą tworzy 343 Industries, jest czwarta część tej serii, mająca zaplanowany termin wydania na listopad bieżącego roku. Jakiś czas temu pisaliśmy jednak, że studio już planuje następną odsłonę.

 

gram.pl

  • Upvote 1
Link to comment
  • 1 month later...

Drugie pytanioe co to jest Halo Wypoint,na XBL ma to ponad 200 mb ,opłaca się ściągać?

 

Halo Waypoint to serwis społecznościowy dla graczy Halo , jeśli interesujesz się Halo , chcesz przejrzeć statystyki itd to opłaca się ściągnąć

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Nie wiem po co chcą rimejkować najgorszą część tej serii, aha, dla kasy oczywiście.

 

Twoim zdaniem najgorszą. Ja uważam na przykład, że H2 miało najbardziej rozbudowaną stronę fabularną z całej trylogii i doskonale przedstawiła Covenantów jako rasę z własnymi problemami, a nie kosmitów, którzy muszą zabić ludzi "bo tak" (tak jak to bywa w innych grach).

  • Upvote 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.