Jump to content

Hum

Senior Member
 • Content Count

  5745
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Hum last won the day on August 21 2018

Hum had the most liked content!

Community Reputation

3637 Diamentowy Pies

About Hum

 • Birthday 03/05/1988

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

12817 profile views
 1. Takie gierki lepiej się chłonęło za gnoja. Teraz bym pewnie usnął po 10 minutach, gdyby zobaczył gameplay z mgs 1-3.
 2. MGS V obiektywnie patrząc, to bardzo dobra gra, ale bardzo chujowy MGS.
 3. Hum

  Outriders

  Wy serio w to gracie z polskim dubem? Szacunku dla własnych uszu nie macie. Póki co zero bugów, tak samo jak i problemów z łącznością. Jak na sieciowe pseudo gaas - bardzo dobry start.
 4. Hum

  Outriders

  Też mam wrażenie, że gierka odrobinę wyładniała. Na pewno zniknął problem z synchronizacją napisów i audio w scenkach. Wydaje mi się, że przyklejanie do osłon działa nieco lepiej - postać przyciąga z większej odległości. Poziom trudności jakby został trochę do góry podciągnięty. Mam 11 lvl i gierka momentami jest bardzo wymagająca - pyromancerem killroomy powtarzam po kilka razy. Podoba się dla mnie system modyfikacji broni i armoru oraz ogólna łatwość z jaką można sobie nawet na niskim levelu konfigurować buildy. Nie ma tego durnego zmieniania itemków zwracając uwagę jedynie na power lvl, któ
 5. A słyszałeś, że Ms kupił bethesde?
 6. Hum

  Outriders

  Gierki w GP wpadają na minimum 3 miechy, o ile się nie mylę i nic się nie zmieniło.
 7. Teraz to strach kupować gry przed premierą. Byłem bliski zakupu Outriders przed informacją o dostępie z GP. REVIII to chyba zbyt duży kaliber, by wskoczyło na premierę, ale i tak się wstrzymuję.
 8. Hum

  Children of Morta

  Chodzi Ci chyba o achievement, który dostaje się za dekoracje do domu. Jest ich bodaj 15, o ile dobrze pamiętam. Znajduje się je randomowo w małych pomieszczeniach, które pojawiają się w każdej lokacji. Sugeruję sięgnąć do jakiegoś szerszego opisu, bo ja to wbijałem dawno temu, ale pamiętam, że najdłużej mi się właśnie z tym achivem zeszło.
 9. Patronite robiony dobrze: https://www.facebook.com/112950560573849/posts/223453479523556/ No a PE? Bylo fajnie, gdy się miało naście lat. Od dawna szmatławca nie kupuje i nawet za nim nie tęsknię, ale mam nadzieję, że koniec gazety nie będzie oznaczał końca forum.
 10. Pewnie ogórek im posta edytuje, dlatego wszystko takie zagmatwane i nikt nie wie o co chodzi.
 11. I co jeszcze, może niech Kaczkowskiego i Manna zaproszą do pisania artykułów?
 12. Spokojnie Panowie, ja tylko żartowałem. DYSTANSIK i pozdro mordy
 13. To już nie raz zostało wyjaśnione, że obecność gierki w GP nie przeszkadza w dobrej sprzedaży. Dotyczyło to zdecydowanie mniej popularnych marek, niż ES czy Fallout.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.