Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

no i neogaf padl w 2min po artykule na eurogamerze... 

 

Xbox One 720p 

PS4 900p

 

obie wersje maja raczej stale 60fps

 

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-battlefield-4-next-gen-vs-pc-face-off-preview

 

Needless to say, there are some basic differences in image quality that need knocking on the head right away. Chief among them is the hot topic of internal resolution, where we determine that the Xbox One code is indeed running at 1280x720. If this is set in stone for release - as is likely - the Microsoft version is poised to give us the most aliasing of the two next-gen platforms by a noticeable degree, and is only a stone's throw from the sub-720p resolutions of current-gen releases. On the other hand, the PS4 version delivers a whopping 1600x900 resolution in all modes, giving it a 50 per cent lead in output pixels overall. As well as cutting down on jagged edges, this reduces the amount of pixel shimmer we see in motion on complex shaders or thin geometry, with distant power lines, scaffolding and other elements with sub-pixel elements creating unwanted flickering on Xbox One.

 

Both versions are treated to post-processing anti-aliasing too, seemingly equivalent to the refined, high setting on PC. However, this doesn't tell the whole story. As you may notice in our screengrabs, the actual results on PS4 lack the corresponding level of crystal clarity we'd expect of such a significant resolution boost. This should surely be a home run for Sony's console, but what is likely to be a software-based upscale to 1080p delivers less-than-stellar returns, and for better or worse leaves the Xbox One with an often crisper looking, albeit much more aliased image.

 

What is curious is the level of "pop" given to the Xbox One's textures, where - bizarrely - artwork often seems to be more detailed than on PlayStation 4.

 

 

 

BF4_XO_005.bmp.jpg

 

 

 

BF4_PS4_005.bmp.jpg

 

 

 

what is added to texture detail also seems to be applied to XO's most ugly element - its highly noticeable sub-pixel break-up.

 

The soft blur on PS4 comes across as a missed opportunity given the extra leg-work needed by the PS4's troves of GDDR5 RAM and GPU compute units to hit this 1600x900 mark. Nevertheless the image in motion is clearly the superior of the two - if not quite the knock-out smash we'd expected based on the raw metrics

Odnośnik do komentarza

No to tak... ogolnie duzy zawod z next-genow, ze zaden nie potrafi pociagnac giereczki tak jak pececik. Fatalnie, ze ani jedna wersja nie chodzi w 1080p. Spokojnie moge wziac wersje na Xbox One ktory pomimo nizszej rozdzielczosci i tak prezentuje sie moim zdaniem lepiej!!! Wprawdzie ma swoje slabsze momenty (linie wysokie napiecia to tragedia), ale ogolnie ma IMO lepszy AA i lepsze teksturki.

 

Jezeli COD Ghosts nie poradzi sobie na Xbox One to smiech na sali z IW.  

 

Ale koniec koncow im blizej premiery obu konsol tym wiekszy zawod czuje. 

 

 

aaaaa jeszcze jedno. Odnosnie tego slabo dzialajacego Xbox Live.

 


 Regarding PS4, there were serious stability issues that repeatedly led to crashes after multiplayer matches concluded. As the PS4 is still more than two weeks away from its November 15th launch date, it seems premature to assume that this issue will not be resolved — and penalizing the game this far from the PS4's launch doesn't seem especially fair.

 

http://www.polygon.com/2013/10/29/5040656/battlefield-4-review

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

Recenzja BF4 :) 9/10 

 

http://www.computerandvideogames.com/435559/battlefield-4-ps4-review-dice-shooter-is-a-slick-introduction-to-next-gen-multiplayer/

 

Jak komuś nie chce się czytać, choć warto to macie wady i zalety w ocenie końcowej 

 

PLUSY

  •  An incredible next-gen game engine
  •  Stellar map design
  •  One of the best team shooters ever

MINUSY

  •  Single-player campaign is short and narratively nonsensical.
  •  Some irksome respawn points
Odnośnik do komentarza

Spokojnie moge wziac wersje na Xbox One ktory pomimo nizszej rozdzielczosci i tak prezentuje sie moim zdaniem lepiej!!! 

a ja mam to gdzies- platforme wybieram nie ze wzgledu na teksturki, a przede wszystkim ze wzgledu na ekipe do grania, a tutaj moc jest z ps3/ps4 :] 

z teksturami i AA grajac nie pogadam o (pipi)e maryny.

 

(nawiasem mowiac osobiscie tez z tych dwoch screenow bardziej mi podchodzi ten z X1)

Edytowane przez tommi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Spokojnie moge wziac wersje na Xbox One ktory pomimo nizszej rozdzielczosci i tak prezentuje sie moim zdaniem lepiej!!! 

a ja mam to gdzies- platforme wybieram nie ze wzgledu na teksturki, a przede wszystkim ze wzgledu na ekipe do grania, a tutaj moc jest z ps3/ps4 :] 

 

 

taki tekst powinien zamknąć całe CW w pi,zdu bo to najszczersza prawda. Ale o czym by wtedy dyskutowali :D

Odnośnik do komentarza

Stary włączyłem ostatnio BFBC1 i też miałem fun. Super grafa to nie wszystko. Wymagam głównie tego, żeby działało bez zwiech (tutaj pewnie będzie problem) i dostarczało masę zabawy. Raczej się "nie znam" dlatego powiedzcie czy różnica między 1080p i 900 jest aż tak ogromna/zauważalna?

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

Ja myśląc kilka lat temu o PS4,roztaczałem wizje grafy jak w K2 i zniszczeń jak w BC2 :P na luzie dodam

 

 

 

 

Jakas kpina nextgeny w sub HD na PC mamy juz gry 4K ...mydlenie oczu .

 

A uj ci broni mieć nawet 8k :) tylko puść to na sprzęcie za 1799 zł

 

To nie jest usprawiedliwienie,nie po to czeka się 7 lat na nowy sprzęt by na starcie przegrywam z PC.

Edytowane przez Litwin25
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak jeszcze przed betą pisałem że chciałbym ujrzeć w BF4 kolizję postaci z przedmiotami, to niektórzy się śmiali że raczej jest to nie możliwe na PS4 i co ? W becie na PS3 dostaliśmy ten bajer który chyba na PC w niektórych grach był lata temu :) Ja wprawdzie jeszcze nie grałem a materiał na YT i YT ale jestem jak najbardziej ZA. 

Odnośnik do komentarza

fq88.gif

 

Piwo, pisałem ci, że wersja na PS4 będzie lepsza, to ty pisałeś, że bzdury jakieś.

Nie jestem ślepy., widac gołym okiem ze wer.na xboxa jest ładniejsza .Co ci da wklejanie z(pipi)an...fotek.Kupuje obie konsole ale widac ze BF 4 wygrywa na konsoli M$ :/

 

 

 

Widac więcej detali przy rozpadzie samolotu w 3 minucie) czy lepsze oświetlenie jazda autem w 5:10.

 

http://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=8XqWRACk2zY&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3D8XqWRACk2zY%26feature%3Dyoutu.be

Edytowane przez Piwo_HD
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Odpaliłem mapki na ps3 nie ma jeszcze aktywnych serwerów ale można pobiegać po mapach offline , nie wygląda to gorzej niż w bf3  , przy odpaleniu gry mamy 124 mb patcha , znikające tekstury z bety są naprawione mnie drażniło najbardziej , cieszy tryb" poligon" do trenowania jazdy pojazdami bez przeciwników

Edytowane przez Pazdziochu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...