Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Po wczorajszej nocce (kurna, ledwo zywy do 5 chyba siedziałem) ogólnie przyłączam się do Waszych pozytywnych opinii. Po pierwszym wieczorze wydaje mi się, że BF stal się znowu bardziej "filmowy". Masa graficznych i dźwiękowych smaczków, do tego pożądnie zaprojektowane mapy, lepsze animacje ludków, to wszystko powoduje, że często miałem akcje, które warto by było na YT wrzucić hehe.

 

System zmiany perków, tak jak Gęsior pisze, z dupy... Mecz się zaczyna a ja muszę siedzieć 30 sek w opcjach by coś zmienić. Do poprawki. Gubienie kulek to dla mnie tak mały bajer, że nie widzę sensu spinać się nad tym. Medyk rzuca apteczką bo w końcu wygląda ona jak normalna wojskowa apteczka a nie piracki kufer hehe. 

Nikt natomiast nie wspomniał o jednej ZAJ.BISTEJ rzeczy... POLIGON - Nosz w końcu ktoś wpadł na ten genialny bajer by w grze opierającej się na pojazdach dać osobny plac by móc sobie w spokoju potrenować. Przenoszenie się po pojazdach i respach jest szybkie i płynne. Opcje poligon zauważyłem dopiero nad ranem i chyba z godzinkę tam sobie posiedziałem, w końcu ustawilem sobie pożądnie i bez nerwów sterowanie dla latadeł. Jak już o 5 nad ranem zacząłem zasypiać za sterami helikopterów, ewakuowałem się na z góry upatrzone wyrko.

 

Dziś też chyba połupię troszku ale obiecuje, że bez takiego nawijania jak wczoraj hehe

Odnośnik do komentarza

co do medyka- to co ma medyk na poczatku gry to po prostu nie jest zadna apteczka, a zwykly opatrunek :) (leczy sie nim tylko jednego wojaka, a nie wszystkich dookola) Apteczke normalna (taka, jaka znamy z BF3) sie odblokowuje pozniej dopiero (i jestem przekonany, ze tak daleko nie bedzie nia rzucal ;) ) Motyw z rzucaniem tego opatrunku na duza odleglosc jest moim zdaniem ok., bo mozna pomoc ziomkowi pod ostrzalem, ktory znajduje sie nieco dalej, a jak Gesior nie chcesz tak daleko jej pjerdolnac, to po prostu skieruj przed rzutem celownik pod nogi ;)

 

Dziś też chyba połupię troszku ale obiecuje, że bez takiego nawijania jak wczoraj hehe

luz, np. historia o babci i szaraku byla dobra ;) Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Xbox nie dostaje kodu. Wymieniasz gre w sklepie. Polski to nie dotyczy poniewaz xbox one wychodzi w 2014 roku a promocja trwa do 31.12.2013

blogs.battlefield.com/2013/09/upgrade-to-nextgen/

ktora promocja? Na playstation mozesz upgrade wersji z ps3 na ps4 (z kodem) do konca marca 2014 zrobic. Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

- z dupy ustawienia perków. Nie podoba mi się ten system. Zamotany i mało przejrzysty.

- medyk i jego apteczka. Co to (pipi)a ma być??? Czy apteczka to jest nowa broń? Przecież jak on rzuca to ta szmata leci 10 metrów przed niego. Można w łeb trafić przeciwnika pewnie.

 

Na dobranie perków wystarczy poświęcić chwile i okazuje się, że są bardzo fajnie zrobione. Ja mam już swoje ulubione do każdej klasy i dają radę. Co do medyka i jego apteczki to ta, która jest na początku to nie jest apteczka właściwa. To taka jednorazówka. Jak kolega jest bardzo ranny to trzeba 4 - 5 takich rzucić. Potem odkrywamy Medic Bag, która wygląda jak apteczka i daje full zdrowia.

 

BTW skończyłem singla i bardzo mi się podobał. Dużo akcji i ładnych miejscówek. Oczywiście więcej tego nie włączę :)

Odnośnik do komentarza

właśnie skończyłem kampanię

 

 

jest bardzo dobrze, mimo że gra jest krótka to niesamowicie intensywna, wybuchy, pościgi czyli to co gracze lubią najbardziej.

brutalna ale i potrafi wzruszyć, na koniec uroniłem nie jedną łzę.

 

scenariusz zaskakujący, niebanalny, wszystko układa się w logiczną całość a po ukończeniu rozgrywki gracze na pewno nie będą zadawać sobie pytania "o czym to właściwie było?". 

 

Dubbing na najwyższym poziomie, Joanna Jabłczyńska udowodniła, że roli w serialu "Na wspólnej" nie dostała przypadkiem, a Omar z Baltimore mówiący do chińczyków po polsku, hmm seems legit

 

Jestem pewny, że jeszcze nie raz będę do tej gry wracał, tak jak wraca się do najlepszych książek.

 

w pełni zasłużone 10/10

 

 

 

wy (pipi)y z orange naprawcie mi neostrade bo przez was nie moge grac w multi i zostalem zmuszony grac w te guvno

 

Edytowane przez sosnaa
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja również chwilke zagrałem, po odpaleniu Multi szukałem w opcjach opcji ZAINSTALUJ TEXTURY, ale mimo wszystko gra się dynamiczniej, feel broni jest ciekawszy, sterowanie zwalone względem BF3, na chwilę obecną w podboju każda mapa mi leży, bardzo ciekawie zaprojektowane.

Gra chodzi płynniej od BF3, więcej efektów cząsteczkowych - czekam na PS4, szukam kompanów do pogrania w wolnej chwili więc proszę o dodanie mnie do znajomych.

eX4cT_PL 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem dziś kampanie. To jest tak beznadziejnie głupie, że szkoda komentować. Serio ja do tej pory nie wiem po co i dlaczego ja wybiłem tych kilka setek chińczyków w kampanii  :D

 

wysiada major greenland z helikoptera, wita sie z hanną i irishem gratulując im ale dowódce (czyli nas) ignoruje. I tak przez całą grę. Po co i dlaczego my jesteśmy tym dowodcą skoro każdy do nas tylko krzyczy co mamy zrobić. Idz tu, idz tam, przynies to, otworz to. WTF

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...