Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

walek sms smsem ale sie troche boje bo jak teraz wymienialem swojego preordera to mam preorder cancelled (ten z czerwca) i wyminana ps3 na preorder ps4 bundle -boje sie zeby pozniej nie bylo ze niby zrezygnowalem z tego czerwcowego. nic to trzymam na wrazie czego oba paragony + smsa.

Co do bf4 to ja zazdroszcze wam gracie juz jedyny plus ze pogrywam na klocku w AC4 ktore jest za(pipi)iste (ale niechce grac za bardzo bo zamowilem tez na ps4) wiec bede chyba mial miesiac przerwy..swoja droga za tydzien bitwa airsoftowa i moze jeszcze jedna za 2tygonie wiec jakos zleci;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Na pc jest juz koles z 100 poziomem,zrobil go w 43h

http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/octtt/stats/802284626/pc/

Na x360 tez jest koles z 100 poziomem

http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/xPROASSASS1Nx/stats/207793975/xbox360/

 

Nie wyobrażam sobie jak można mieć średnią 4 tys punktów na minute

W usa dostali do preorder 2x xp(48h) i koles mial 200% z zlotych paczek. Czyli za kazdego killa dostawal 400 pkt
Odnośnik do komentarza

@Zaq: ale to tylko przez godzine dziala, nie przez 43! moim zdaniem to nie jest mozliwe do zrobienia grajac normalnie (zwlaszcza na X360). Cos jest nie tak z nim, zobaczcie na jego statystyki: najwiecej killi na bron ma ok. 300, to samo z pojazdami, ogolnie tylko niecale 1800 killi ma, a ponad 6 mln punktow za odznaczenia, gdzie lacznie zdobyl tylko 11 medali i kilka zadan. Niech mi ktos wytlumaczy, jak to mozliwe? Statystyki moim zdaniem realne dla jego ilosci godzin, ale zupelnie nie pasujace do ilosci punktow.

 

co do dlc, to musze odzyskac kase, ktora wtopilem w BF3 kupujac BtK najpierw osobno, a pozniej jeszcze raz placac za nie w premiumie ;)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/soldier/BlackAngel-7-/awards/380616032/ps3/#m08

gosciu tez ma prawie 1800 killi, 48h gry, do tego 17 medali i ma w sumie 2 mln pkt., a za same odznaczenia 900 tys. punktow zamiast 6 mln. To sie trzyma kupy- co do osiagniec tamtego, ja zwyczajnie nie wierze, ze zrobil to uczciwie.

 

co do tych battlepackow u niego, to byc moze to cos wlasnie z nimi nie gra- gosciu strasznie duzo bonusow pkt. w nich mial- praktycznie prawie w kazdym po kilka (zdarzaly mu sie takie, gdzie 4 z 5 dodatkow to bonusy byly). 

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

z innego forum

 

"W pierwszym linku napisał jak to zrobił. Cały czas leciał na boostach:) Za zakup gry na Gamestopie dostał +200% expa na weekendzie+ wylosował w sumie siedem boostów 200% w battlepackach. Warto też dodać że gość ma (chyba) sponsora w tym co robi i zgraną ekipę".

Edytowane przez tomci23
Odnośnik do komentarza

walek sms smsem ale sie troche boje bo jak teraz wymienialem swojego preordera to mam preorder cancelled (ten z czerwca) i wyminana ps3 na preorder ps4 bundle -boje sie zeby pozniej nie bylo ze niby zrezygnowalem z tego czerwcowego. nic to trzymam na wrazie czego oba paragony + smsa.

Co do bf4 to ja zazdroszcze wam gracie juz jedyny plus ze pogrywam na klocku w AC4 ktore jest za(pipi)iste (ale niechce grac za bardzo bo zamowilem tez na ps4) wiec bede chyba mial miesiac przerwy..swoja droga za tydzien bitwa airsoftowa i moze jeszcze jedna za 2tygonie wiec jakos zleci;)

 

danielskii bądź mężczyzną, mnie też tu skręca jak czytam, że już grają wieczorami, ale nie ma bata czekam jak świnia przy korycie. Idę na total jana w końcu nie kupiłem preordera, wpadam 29 listopada i na(pipi)iam na regał. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...