Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Battlefield 4

Featured Replies

Opublikowano

 

Rzeczywiście PCtowcy krzyczeli BF to tylko na PC a tu taki problem :( i nawet się z tego nie cieszę raczej współczuję. I pomyśleć że nie dawno chciałem kupować PC pod BF 

 

Żartobliwe traktowanie peceta w Battlefield to normalka od czasu BF2 , pewnie myślą że stara gwardia nadal łyka te sarkastyczne zapewnienia.  bad company ,  1943, ściemy z bf3 i 4 itd itp

 

 

http://restinpc.blogspot.com/2013/11/seria-battlefield-czyli-jak-olewamy.html

 

co jak co ale 1943 nie jest mi żal. Ograłem na ps3 i lipa okropna.

bad company 2 to najlepszy bf jaki był

  • Odpowiedzi 8,4 tys.
  • Wyświetleń 700,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Niestety ostatnio zauważyłem zero wdzięczności z Waszej strony  dla mojego trudy byście byli na bieżąco z newsami    GDZIE (pipi) PLUSIKI !!!  

  • ja na 100% będę miał inne konto. chodzi głównie o moich znajomych którym nie chce spamowac z góry na dol filmikow po jednej nocy.   obczajcie motyw - pojechałem do lekarza i mówię tak, Panie chirurg

  • Siema guys. Nie wiem czy to do końca odpowiedni dział, ale spróbuję. Skończyłem swój prawdopodobnie ostatni montaż z BF4. Prawie 800h przegrane, czas odpocząć na dłuzej od gry (albo i na zawsze).  Ca

Opublikowano

Zielu ty to kiedys zarobisz warna od modow za pisanie 3 postow pod soba. Z czego 2 w odstepie 10min :P

Edytowane przez Zaqair

Opublikowano

 

 

I nastąpiła piąta zwiecha :( kasuję dane i na nowo stawiam

Sony master race. Nie ma co
Szpicu to samo jest na pc master race i xbox master race ;)
Opublikowano

Odpalilem dzisiaj, 10 sekund na mapie i (pipi)! Wisi, mysle sobie...pech.

Odpalam kolejny raz, 3 minuty i to samo, darowalem sobie na dzisiaj BFa i odpalilem GTA.

Boze daj mi sil do tego BFa

Opublikowano

Zielu ty to kiedys zarobisz warna od modow za pisanie 3 postow pod soba. Z czego 2 w odstepie 10min :P

 

Moja wina że kod strony działa jak działa, i raz post pod postem wrzuca do jednej kupy a innym razem nie :).

 

Pod rząd miałem 8 zwiech z czego nie zagrałem ani minuty :) i już wiem co powoduje zwiechy. Wyobraźcie sobie że zwiechę powoduję ustawienie wyposażenie żołnierza Wsparcia !!!

Opublikowano

Ogólnie moim zdaniem to wada że punkty lecą jak szalone, przecież mecz powyżej 10 k to standard w BF3 to było naprawdę coś, oczywiście mówię o wyniku nie wliczając medali. 

Opublikowano

Pod rząd miałem 8 zwiech z czego nie zagrałem ani minuty  :) i już wiem co powoduje zwiechy. Wyobraźcie sobie że zwiechę powoduję ustawienie wyposażenie żołnierza Wsparcia !!!

Potwierdzam. Wczoraj caly wieczor gralem wsparciem- na poczatku zero problemow, potem odblokowalem nowy zestaw ulepszen, ustawilem go i przez caly kolejny mecz resetowalem tylko w kolko konsole. Wrocilem do starego zestawu i przez reszte wieczoru bylo znowu ok.

Edytowane przez tommi

Opublikowano

 

Pod rząd miałem 8 zwiech z czego nie zagrałem ani minuty  :) i już wiem co powoduje zwiechy. Wyobraźcie sobie że zwiechę powoduję ustawienie wyposażenie żołnierza Wsparcia !!!

Potwierdzam. Wczoraj caly wieczor gralem wsparciem- na poczatku zero problemow, potem odblokowalem nowy zestaw ulepszen, ustawilem go i przez caly kolejny mecz resetowalem tylko w kolko konsole. Wrocilem do starego zestawu i przez reszte wieczoru bylo znowu ok.

 

A jaki to zestaw?

Opublikowano

u mnie nie- to byl albo Cien albo "Ogien posredni", nie pamietam juz (jak to wlaczysz, to bedziesz wiedzial ;)

 

obrony okrężnicy jeszcze nie odblokowalem.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.