Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

szturm jest naprawdę bardzo fajny, w B3 nie grało mi się tak dobrze tego trybu.

 

Nie pamiętam już z kim dokładnie (Zielu chyba był, może Gęsior) ale w niedzielę albo w sobotę graliśmy unicestwienie. Powiem szczezrze, że bajka. Jak ma się ekipę, jest to jeden z lepszych jak nie najlepszy tryb do współpracy. Robiliśmy fajne akcje z transportowane tej bomby helikopterem, łodzią - wszystkim co mieliśmy pod ręką. Tryb wypada jak najbardziej pozytywnie.

 

Unicestwienie jest poprostu za(pipi)iste ;] Jak jest dobra ekipa to mozna cuda wyprawiac tam :) Gumis orientuj sie nastepnym razem jak z bomba biegniesz gdzie sa nasze smigla :P

Odnośnik do komentarza

 

szturm jest naprawdę bardzo fajny, w B3 nie grało mi się tak dobrze tego trybu.

 

Nie pamiętam już z kim dokładnie (Zielu chyba był, może Gęsior) ale w niedzielę albo w sobotę graliśmy unicestwienie. Powiem szczezrze, że bajka. Jak ma się ekipę, jest to jeden z lepszych jak nie najlepszy tryb do współpracy. Robiliśmy fajne akcje z transportowane tej bomby helikopterem, łodzią - wszystkim co mieliśmy pod ręką. Tryb wypada jak najbardziej pozytywnie.

 

Unicestwienie jest poprostu za(pipi)iste ;] Jak jest dobra ekipa to mozna cuda wyprawiac tam :) Gumis orientuj sie nastepnym razem jak z bomba biegniesz gdzie sa nasze smigla :P

 

 

 

A no własnie Ty też tam byłeś. Tam czasem takie zamieszanie, że nie wiadomo co się dzieje. Raz dopiero po chwili sie zorientowałem, że mam bombe, poza tym emocje, adrenalina towarzyszące mi jako głównemu celowi na mapie (podczas posiadania bomby), nie pozwalają podejmować właściwych decyzji - następnym razem będzie lepiej :) 

Odnośnik do komentarza

Graliscie moze przez chwile SAIGA (albo to USAS) na poligonie? Ta armata mieli w drobny mak sciany. Stajac zbyt blisko, rani cie. JUz widze radosc Mcluskiego kiedy dorwie sie do tej broni. :)

 

Haha wszystkie shotguny odblokowałem już na PS3 :) USASa nie ma, ale SAIGA faktycznie daje radę. Pisałem o tym kiedyś. Jednak wydaje mi się, że grając SAIGA na PS3 siałem większe spustoszenie. Polecam ją szczególnie na Operation Locker i Zavod 311.

Odnośnik do komentarza

Orientujecie się jak to jest z online passem? Nie mam takowego w pudełku, czy to oznacza, ze jak ktoś kupi grę po mnie to spokojnie może ciupnąć online?

 

Co za indolencja :)

http://www.gram.pl/news/2013/05/16/electronic-arts-rezygnuje-z-online-pass.shtml

 

 

Ostatnio shotguny wszelakie sprawdzały się w Bad Company 2. W BF3 ich używanie sensu większego nie miało.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Dziękuje za gratulacje :sweat:  aż się wzruszyłem. Co do spadającej skrzynki to stałem obok Mcluskiego ja na niego spadło. Nawet ciekawie to wyglądało.

Jedno co wyraźnie na plus jest przy przejściu na PS4 to to że czołgi powoli zaczynają mi sprawiać taka satysfakcje jaką oczekiwałem. Co prawda to nie to co było w BF3 ale już przynajmniej jak się wypali z działa do piechociarza to jest duża szansa że nie wstanie a  nie jak na PS3 stoi i się śmieje.

 

 

 co prawda za bardzo się nie da tego oglądać bo bez głosu i na termowizji ale ładnie  podchodzili no i Zielu jakoś nisko latał :

https://www.facebook.com/photo.php?v=1376889462561683

Edytowane przez Bronas_
Odnośnik do komentarza

A w mapki z Second Assault można już zagrać na PS4?

 

 

 

W związku z tym że zabrali PDW recon'owi musiałem się przerzucić na carbine'y. Na szczęście szybko znalazłem dobrą pukawkę, która zastąpiła mi zasłużone mp7. AK 5C jest świetne :) Dorzuciłem tylko laser i chwyt poprawiający hip fire tak żeby czuć się w miarę komfortowo na bliskim dystansie i jest git.

Odnośnik do komentarza

 

Byly opory, ale skusilem sie na Premium. Dzisiaj miala wyjsc Chinska:Nawalnica. Ja nic nie widze w PS Store. Poza tym gdzie ten obiecany patch?

 

 

Ja wczoraj w nocy filtrach serwerów widziałem do wyboru mapy z Nawałnicy.  

 

Nie majac wczoraj premium, tez widzialem je w wyborze serwerow. Mimo, ze teraz placi sie za PS+, to wciaz amatorszczyzna jesli chodzi o online. Wszytskie tuby DICE oglaszaja, ze dzisiaj dostepne jest nowe DLC, ale PS Store nie jej w ofercie... ani tez obiecanego patch'a. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...