Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Dodatek niby jest ale go nie ma :(, na dodatek ściągnełem na wszelki wypadek jeszcze raz premium bo przy ich zdolnościach kto wie. I dopiero po ponownym ściągnięciu patcha mam znaczek PREMIUM obob BF w menu, ale dodatku jak nie było tak nie ma.

Co d zmian w patchu to podawał stronę lub dwie wcześniej nie będę info powtarzał.

Odnośnik do komentarza

 

kiedy wyjdzie patch na PS4 ? ktoś wie ?

 

Jeszcze nie wiadomo bo poddali go dodatkowym testom, trochę to żenujące bo patch zmienia tylko TRZY pierdoły a i z tym mają problemy.

 

 

 

Fixed the "one-hit kill" bug where bullets were sometimes applying their damage multiple times to a character. This could lead to firefights where normal rifles sometimes dealt one-shot kills, which is not as designed.

- Fixed a crash that could occur when having a very large amounts of Friends

- Enabled audio in PS4 video captures

 

to zdecydowanie nie są pierdoły :)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie są bo za przeproszeniem mam w (pipi)e to że ktoś sobie nagrywa materiał bez dźwięku. 

 

- NA WROGIEJ Transmisji przy rozpoczęciu rundy pojazdy są zapadnięte pod ziemię o kilka centymetrów i doczytują się na początku paskudnie tekstury 

- A dalej zanika dźwięk w grze

- Netcode nadal nie tknięty

- a o serwerach nawet nie wspomnę bo jest coraz gorzej i lagują już nawet europejskie serwery ale tu akurat pretensję do EA 

i WIELE WIELE WIĘCEJ

Odnośnik do komentarza

AE zasluguje po raz kolejny na tytul najgorszej firmy w stanach, po tym co dostalismy w Bad Company i BC2 poprostu nie wierze ze DICE moze wydac tak zbugowana gre na kazdym kroku, i na dodatek czlowiek placi za premium i w zamian dostaje tylko wiecej problemow, (pipi) A ich mac. Mam teraz takiego nerwa przez to china rising ze szkoda gadac, MOZNA sciagnac plik 1mb china rising juz z PS store, wchodze do gry a tam wyskakuje mi informacja ''dziekujemy za zrealizowanie kodu china rising, DLC bedzie dostepne do pobrania w grudniu z ps store'' ????? Co to (pipi)a ma byc ?


Oto co znalazlem

 

The PS4 game update that was originally meant to go live Dec 3 is undergoing some additional testing and will be rescheduled for a later date. We will get back with final details as soon as we have verification that the update is good to go.

 

http://answers.ea.com/t5/Battlefield-4/BF4-PS4-China-Rising/m-p/1942675#U1942675

 

FIUTY!

Odnośnik do komentarza

Nie słuchaj kabotyna bo zagrał na PS3 parę godzin, nie mógł skakać i nas nożować jak w trójce to się zniechęcił.

Nie słuchaj też mcluskiego, nie mogło być tak źle skoro na PS3 prawie wbił ostatni poziom.

 

;]

 

Wbiłem bo miałem nie mieć PS4 na premierę. Nie ma tragedii na PS3 jeśli nie przeszkadza Ci chrupiąca animacja i słaba grafa. Poza tym nieźle się łupie i nauka nie pójdzie w las bo statsy można przenieść na PS4 (bez tego pewnie bym to olał).

Odnośnik do komentarza

AE zasluguje po raz kolejny na tytul najgorszej firmy w stanach, po tym co dostalismy w Bad Company i BC2 poprostu nie wierze ze DICE moze wydac tak zbugowana gre na kazdym kroku, i na dodatek czlowiek placi za premium i w zamian dostaje tylko wiecej problemow, (pipi) A ich mac. Mam teraz takiego nerwa przez to china rising ze szkoda gadac, MOZNA sciagnac plik 1mb china rising juz z PS store, wchodze do gry a tam wyskakuje mi informacja ''dziekujemy za zrealizowanie kodu china rising, DLC bedzie dostepne do pobrania w grudniu z ps store'' ????? Co to (pipi) ma byc ?

Oto co znalazlem

 

The PS4 game update that was originally meant to go live Dec 3 is undergoing some additional testing and will be rescheduled for a later date. We will get back with final details as soon as we have verification that the update is good to go.

 

http://answers.ea.com/t5/Battlefield-4/BF4-PS4-China-Rising/m-p/1942675#U1942675

 

FIUTY!

 

Ale przecież pisałem o tym parę stron wcześniej, a dwa że liczy się to patcha a samo DLC powinno być dostępne a nie jest. Aha by was pocieszyć z samym DLC też jest problem :) na PC wywala graczy jak tylko wejdą do gry, a na 360 nie mogą gracze znaleźć serwerów z DLC :)

 

Znacie mnie prawie wszyscy i wiecie że zawsze broniłem DICE ale to (pipi) PRZESTAJE BYĆ ZABAWNE I ICH PARTACTWO DOPROWADZA MNIE DO CORAZ WIĘKSZEJ FRUSTRACJI !!!!

 

Dobra w końcu ściągam te DLC waga 3,8 GB 

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Przy bf4 miałem nie pić ale jak sobie nie golnąć skoro 20 min czeka się na możliwość wbicia do ekipy po wcześniejszym załapaniu zwiechy. Dobrze chociaż, że nie trzeba samej konsoli restartować...

 

Robal, robala robalem pogania ale gra się bardzo przyjemnie, wzorem bf3 już za rok dostaniemy finalnego beefa czwartego hehe

 

Swoją drogą bf wykańcza, pękają wątroby, wzrok błyskawicznie się psuje nie mówiąc już o ryzyku "upadku ze schodów" gdy któraś z żon przeczyta porady Kabotyna hehe

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...