Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Dziś głównym tematem jest nowy Battlefield który wg plotek ma wyjść w przyszłym roku, ciekawostką jest jednak to że nie zrobi go Dice bo jest zajęte Mirror's Edge 2 oraz Battlefrontem. 

Za grę będzie odpowiadać Criterion games odpowiedzialny za takie tytuły jak NFS

To tylko plota i juz nie Criterion Games a Visceral Games(Dead space).

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie jak graficznie wyglada BF4 na PS3 porownujac do BF3,zastanawiam sie czy nie kupic.Jest teraz w dobrej cenie 149 zl w rtv euro.

 

Jak dla mnie jest tak samo. Ale to moja opinia 

Po wczorajszym updata serwerów, gra się w końcu bez lagów. Bo niestety ostatnio problem się nasilał 

Edytowane przez marekjw2523
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakieś bronie po singlu sie odblokowują pytam bo niewiem czy jest sens się męczyć ?

 

Są do odkrycia 4 pukawki i 2 noże. Szczegóły w spoilerze.

 

 

TOMBSTONE ACTUAL (CAMPAIGN)

AWARD REQUIREMENTS

Complete Baku

REWARD

M412 REX

mp412rex_fancy.png

 

FANG OF THE UNDERWORLD (CAMPAIGN)

AWARD REQUIREMENTS

Complete Kunlun Mountains

REWARD

SHANK

shank_fancy.png

 

A TRAPPED WOLF WILL (CAMPAIGN)

AWARD REQUIREMENTS

Complete Tashgar

REWARD

MACHETE

machete_fancy.png

 

TO VALHALLA (CAMPAIGN)

AWARD REQUIREMENTS

Make the final choice

REWARD

QBZ-95-1

qbz951_fancy.png

 

PEACE MAKER (CAMPAIGN)

AWARD REQUIREMENTS

Make the final choice

REWARD

P90

p90_fancy.png

 

FINAL DUTY (CAMPAIGN)

AWARD REQUIREMENTS

Make the final choice

REWARD

M249

m249_fancy.png

 

Edytowane przez mclusky
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Po wczoraj już wiem, ze wrócę do Szturmu. Sa dwa powody - po pierwsze daje frajdę na miarę BC2, fajne mapki, dużo ludzi i znów jest ta zabawa w podchody.

Po drugie to co Tommi pisał, jest trochę kampy i akcja koncentruje sie w jednym/dwóch punktach. Szczególnie teraz gdy nie znam swietnie map daje to frajdę z fragowania. Na Podboju ginę nie wiadomo skąd, wręcz przypadkowo. Duże otwarte mapy + 32 przeciwników powodują ze cieżko jest nie znając swietnie miejscowek skupić sie na czymś. Szczególnie to czułem na mapie z tym wielkim talerzem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

okay moje przemyslenia co do trybow.

szturm - piekny powrot do klasyki z bc1/bc2, znowu sie chce grac ale.. raz bez pelnego skladu albo dwoch gra nie ma najmniejszego sensu. jest zbyt ciezko chyba ze po drugiej stronie graja tez randomy bez skladu tyle ze wtedy szturm przeradza sie w dm. pozatym moim zdaniem szturm jest jednak trudniejszy ze wzgledu na to ze trzeba obrac taktyke co jak gdzie kiedy tego brakuje w cq. na 5 meczy moze 1 albo 2 uda mi sie na razie wyjsc na plusie. moze to wina kampy ale raczej ;powiedzalbym ze brak zgrania z nasza druzyna i troche te moje bieganie na jana wychodzi. mimo ze dostaje w pi.zde to i tak ten tryb  wraca do lask i laduje na pierwszym miejscu

cq - ten tryb polubilem dopiero w bf3 i tutaj tez mi sie podoba. plus ze tutaj zawsze raczej sie wyjdzie na pozytywnym ratio, mozna wiecej punktow uciukac nie trzeba miec swoich ludzi mozna isc z randomami. minusy troche brakuje mi tutaj taktyki, gry zespolowej (czasami to sie wlacza jak dostajemy w dupe i wtedy jest okay idziemy na to albo na to) ogolnie jest to moj drugi ulubiony tryb po szturmie.

unicestwienie - fajny tryb niestety pogralem moze ze dwa mecze wiec ciezko sie wypowiedziec. widze potencjal.

reszty raczej nie gram pewnie wbije zeby zrobi medaliki i ch.j

do wieczora!

Odnośnik do komentarza

Jeszcze mam do Was jedno pytanie. Siedzę sobie właśnie na Battlelogu na telefonie i przeglądam dostępne bronie/dodatki itp. Podczas wyboru broni, przy niektórych pukawkach jest ikonka ognia a przy niektórych ikonka odrzutowca. Tak samo jest przy niektórych dodatkach (np. przy wybraniu "braku dodatku" zamiast np ciężkiej lufy czy coś). Wygląda to tak:

 

ivnm.png

 

co o tym sądzicie? Co to może oznaczać?

 

Tak BTW muszę przyznać, ze a appka to total odjazd. Czytelna, wygodna, stabilna. Siedzę sobie właśnie i zmieniam ekwipunek, wg DICE jak odpalę BFa będzie to wszystko zapisane, wiec nie będę musiał konfigurować broni w grze. Świetna sprawa, kurcze jestem pod wrażeniem. 

Odnośnik do komentarza

hmmm ale czy ja dobrze myślę, że dodatek Drugie Uderzenie jest jeszcze niedostępny i wyszło dopiero Scheise Risen?

 

 

 

Schweine rising a.k.a. świńska nawałnica, w (pipi)e yebana ! xD

 

Ładuję akumulatory, do wieczora/nocy chłopcy ;*

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...