Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Podajcie swoje setupy, z czym biegacie.

Bo przetestowałem już trochę tych broni i jakoś nadal żadna mi nie leży, AK12 i Famas jeszcze w miare ok, ale jak nie wyceluje w glowe, to czasem magazynka nie starcza co by typa uwalic ;/

a jak chce HC zagrac to nigdy mi chetnych do gry nie znajduje :(

m98 + acog + normalny celownik + double bolt

lub

 

aek971 + m320

Odnośnik do komentarza

ja wczoraj medykiem gralem caly czas (chce go odblokowac tez w calosci)- tez co prawda niewiele jego pukawek mam poki co dostepne, ale SCAR-em mi sie swietnie strzelalo (juz w becie go lubilem). Kladlem nim bez problemow typow z odleglosci, przy ktorych ACE 52 tylko ich laskotalem i za chwile sam zbieralem kulke.

Po graniu zdjalem w battlelogu tlumik z ACE i zamienilem go na hamulec wylotowy zeby odrzut pionowy zmniejszyc- jeszcze z tym go potestuje, ale jak dalej bedzie taka kaszana, to nie wiem- tez bede innej standardowej broni musial szukac... :confused:

 

PS: Pisalem wczoraj, ze te mapy chinskie srednio mi pasuja, ale jakos mimo to ciagle mnie do nich ciagnie- sam tego nie kumam :)

aaa, i jeszcze jedno: momentami roznica w grafie miedzy ps3 i ps4 faktycznie jest spora, zwlaszcza w mapach z zielenia. Wczoraj rozdziawilem jape i sie przez chwile gapilem, jak na sztormie slonce sie przez galezie drzew przebijalo :) Podobnie w chinskim lesie mialem- poezja :) Nawet fote chcialem zrobic, ale mi nagrywanie filmu wyszlo, a ze film byl choojowy, to go nie umiescilem w koncu :D

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Przeglądałem PE w Empiku i rzuciłem okiem na reckę Battlefield. Chwalą za spore innowacje na PS3 i X360. Chciałem pograć w coś online, więc brać B4, czy jest coś lepszego z shooterów ?

 

Bad Company 2 > wszystkie FPSy na PS3. Szkoda tylko, ze dzisiaj moze byc problem ze znalezieniem ludzi do grania. A co do peestrojkowej wersji BF4 to moim zdaniem nie warto - juz BF3 byl mocno okrojony wzgledem pecetowej wersji. Jesli BF4 to tylko PS4/PC, bo dostaniesz najlepsza wersje gry.

 

A PE nie radze sie sugerowac, bo juz przy okazji premiery BF3 pisali, ze nie rozni sie znacznie od wersji pecetowej, a roznica jest ogromna. ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

po pierwsze to pomysl, czego wlasciwie oczekujesz od fps, bo BF i CoD (a takze KZ) to zupelnie inne gry, ktore w ogole ciezko ze soba porownywac. To, ze BF przez wielu jest uwazany za najlepsza, wcale nie znaczy, ze Tobie tez sie bedzie podobac.

Moim zdaniem np. BF jest zdecydowanie najtrudniejszy (przynajmniej jesli chodzi o te trzy ww. gry, bo w zadne army czy inne CS-y nie gralem), wiec jak nie lubisz dostawac wpier.doli to dobrze sie zastanow.

 

poczytaj po prostu opinie tutaj oraz w innych dzialach, w razie watpliwosci zapytaj o to czy owo i wtedy moze podejmiesz wlasciwa decyzje.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza
Mi PSN odmówił posłuszeństwa już dużo wcześniej. Tzn w menu jeszcze coś tam się wyświetla, ale nie mogłem zagrać online ani w Killzone'a ani w BF'a, ani nawet w Resogun.
 

Podajcie swoje setupy, z czym biegacie.
Bo przetestowałem już trochę tych broni i jakoś nadal żadna mi nie leży, AK12 i Famas jeszcze w miare ok, ale jak nie wyceluje w glowe, to czasem magazynka nie starcza co by typa uwalic ;/
a jak chce HC zagrac to nigdy mi chetnych do gry nie znajduje  :(

 

 

Myślę że to nie problem broni i magazynka, tylko Twojej celności. Jak masz problem z celowaniem wybierz se broń z małym odrzutem i niskim fire-rate.

Sprawdź se karabin SAR-21.

 

Ja korzystam z karabinka AK 5C i mi świetnie leży. Jak dołożyłem laser, tłumik i ergo grip to dobrze się spisuje zarówno na średnich jak i bliskich dystansach.

 

Ostatnio też zacząłem korzystać z  MTAR-21 (+tłumik, laser, ergo grip), ale po założeniu tłumika dużo traci na średnich/dalekich dystansach. Najprawdopodobniej będę z niego korzystał tylko na małych mapkach.

Odnośnik do komentarza

po pierwsze to pomysl, czego wlasciwie oczekujesz od fps, bo BF i CoD (a takze KZ) to zupelnie inne gry, ktore w ogole ciezko ze soba porownywac. To, ze BF przez wielu jest uwazany za najlepsza, wcale nie znaczy, ze Tobie tez sie bedzie podobac.

Moim zdaniem np. BF jest zdecydowanie najtrudniejszy (przynajmniej jesli chodzi o te trzy ww. gry, bo w zadne army czy inne CS-y nie gralem), wiec jak nie lubisz dostawac wpier.doli to dobrze sie zastanow.

 

poczytaj po prostu opinie tutaj oraz w innych dzialach, w razie watpliwosci zapytaj o to czy owo i wtedy moze podejmiesz wlasciwa decyzje.

 

BF3 był dla mnie spoko, więc stąd moje pytanie, czy bardzo się różni od BF4.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...