Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

 

Mi PSN odmówił posłuszeństwa już dużo wcześniej. Tzn w menu jeszcze coś tam się wyświetla, ale nie mogłem zagrać online ani w Killzone'a ani w BF'a, ani nawet w Resogun.
 

Podajcie swoje setupy, z czym biegacie.

Bo przetestowałem już trochę tych broni i jakoś nadal żadna mi nie leży, AK12 i Famas jeszcze w miare ok, ale jak nie wyceluje w glowe, to czasem magazynka nie starcza co by typa uwalic ;/

a jak chce HC zagrac to nigdy mi chetnych do gry nie znajduje  :(

 

 

Myślę że to nie problem broni i magazynka, tylko Twojej celności. Jak masz problem z celowaniem wybierz se broń z małym odrzutem i niskim fire-rate.

Sprawdź se karabin SAR-21.

 

 

 

 

No u mnie zawsze byl problem z aim'em ale nie az tak duzy co bym w typa nie mogl trafic, gram w shootery od Halo CE z dosc przyzwoitymi wynikami wiec to nie do konca kwestia AIMu, bo tu poprostu casem z 4 metrow w(pipi)aiesz w typa caly magazynek z Famasa a ten dalej biega.

Wiem że jak by poszlo w glowe to by padl, ale zostaly mi nalecialosci z CODa gdzie w bliskim dystansie po nogach najlepiej bylo strzelac i padali jak muchy.

Teraz wrocilem do AK12 tego podstawowego i zmienilem sobie co by po 3 kule strzelal co by sie oduczyc wywalac caly magazynek, juz wczoraj po 3 typa na jednym uwalalem wiec jakis progres jest, choc wierzyc nie chce mi sie ze wszyscy headshoty napierdzielaja, bo jak do mnie strzelaja to w ulamku sekundy padam.

 

Ktos tam pytal na jakiej konsoli gram, wiec na XboxOne

Odnośnik do komentarza

te kamperskie mendy sa wszedzie.

dokladnie, w moim odczuciu to jest jak na razie najwiekszy problem, psujacy radosc z gry. Wczoraj w jednym meczu na jedwabnym szlaku bodajze myslalem, ze wyjde z siebie. Te skur.wiele po prostu wszedzie byly pokampione. Nawet po namierzeniu gnojow dopasc ich nie bylo szans, bo po drodze zawsze od ktoregos innego sie zbieralo kulke albo jakis pojazd zabijal.

 

BF3 byl praktycznie pozbawiony kamperstwa, tutaj to jest momentami plaga.

 

PS: Dziala wam bf4stats?

 

wierzyc nie chce mi sie ze wszyscy headshoty napierdzielaja, bo jak do mnie strzelaja to w ulamku sekundy padam.

dokladnie, mam to samo. Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Yeti, obecny gracz konsolowy taki jak ty i ja (hardcore gamers), to ulamek procent. Pod nas sie nie robi gier. To masowy konsument jest dzis target;em dla wielkich firm. Oni tak naprawde decyduja o ksztalcie gier,a co za tym idzie ich poziomie trudnosci.

Hardcorowi gracze nie tracą czasu na narzekanie na obecność aim assist tylko włączają Killzone Shadow Fall gdzie jest więcej hp niż w BF4 (trzeba więcej celować)  i nie ma asysty.

 

A teraz pytanie retoryczne. Ilu z tych ,,hardcorów" pokazało twórcom Killzone: SF, że opłaca się robić gry bez aim assist, kupiło ich grę i zapełnia serwery nowego KZ? 

Edytowane przez dunpeal
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hardcorowi gracze nie tracą czasu na narzekanie na obecność aim assist tylko włączają Killzone Shadow Fall gdzie jest więcej hp niż w BF4 (trzeba więcej celować)  i nie ma asysty.

 

A teraz pytanie retoryczne. Ilu z tych ,,hardcorów" pokazało twórcom Killzone: SF, że opłaca się robić gry bez aim assist, kupiło ich grę i zapełnia serwery nowego KZ? 

 

Dobra to niech teraz przyspiesza gre -tak gdzies 2 razy, dodadza 64 osobowa rozgrywke, zrobia pelna zniszczalnosc otoczenia z pojazdami, to z checia pewnie fani BF ich wespra. Polecam tez sprawdzic te autocelowanie, bo nie dziala ono jak w COD. W zasadzie tylko zbliza nasz celownik do gracza, a nie najerzdza na niego z automatu.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

co wy z tym auto aimem? przecież to działa tylko w singlu! Widzisz wroga, kierujesz celownik mniej więcej w jego okolicę, wciskasz L2 i celownik faktycznie ląduje na korpusie przeciwnika. Wy macie to samo w multi...??? wooooow :))))))))) Lecę leczyć moje ratio!

 

ps. tommi, kabotyn - zdefinujcie pojęcie KAMPER. Odnoszę niejasne wrażenie, że waszym zdaniem kamperem jest każdy kto:

 

a) gra zwiadowcą z bolt action gunem i lunetą

b) gra inną klasą niż zwiadowca ale bezczelnie nie chce biegać po mapie jak królik po amfie tylko potrafi usiedzieć chwilę w miejscu

:)

Edytowane przez rob1979
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Aim assist nie auto aim. Aim assist pomaga calowac(to jest w bf,cod i innych grach.) Auto aim namierza kogos i jedyny sposob,zeby go miec to kupic jakies hacki,ale to chyba tylko Pc. Kaczor aim assist jest w multi. I nie musisz nic wlaczac bo jest juz wlaczony w standardzie.

Odnośnik do komentarza

ok - w porządku. czyli w singlu jest auto aim a w multi aim assist? Oglądam filmiki na YouTube z tym aim assist i ludzie grając w multi próbują udowodnić, że z włączonym aim assist celownik najeżdża na wroga. Z całą stanowczością stwierdzam, że u mnie w singlu najeżdża a w multi zdecydowanie nie. Potestuję to kiedyś ale nie działa to tak chamsko jak w singlu czy na filmach narzekaczy z YT. Może to zależne od czułości jest? Ja mam pewnie ze 20% ustawione

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Nie,w obu przypadkach masz aim assist. Auto aim to hack/bot do kupienia na pc. W multi tego tak nie widac,ale jest. W bf3 bylo to najbardziej widac jak spotkales 2/3 kolesi w odlegosci kilku cm,aim assist sie gubil i skakal po kolesiach. Na wiekszej czulosci bedzie to bardziej widac,ale nie dlatego ze wieksza czulosc=wieksza aim assist. Ale dlatego,ze jestes szybszy ale rowniez mniej precyzyjny.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Nie no - widać jako niskoczułościowec aim assist na mnie nie działa... W żadnym battlefieldzie (BC2, BF3, BF4) nie spotkała mnie sytuacja, że celownik w jakikolwiek sposób po kimkolwiek skakał niezależnie ode mnie, niezależnie od tego czy przeciwnicy na sobie leżeli czy też stali w dwuszeregu... nikt mi tego nie wmówi :)

 

Swoją drogą - prosiłbym wysokoczułościowców o jakiś filmik dokumentujący działanie tego aim assista - z opcją SHARE to żaden problem a może przekonam się do wysokich czułości - serio - bez sarkazmu piszę :)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Kaczor prosto mozesz to przetestowac,wejdz na pusty serwer z kims z ekipy. I celownik ustaw kilka cm od jego ciala i nacisnij L2 i zobaczysz,ze jak puscisz L2 to celownik bedzie na przeciwniku. Tak jak mowile przy 100% czulosci bedziesz to bardziej widzial niz przy 20%. W bf3 byl strasznie mocny,w bc 2 tez dosc pomagal a w bc1 nie pamietam. Sprawdz czy napewno masz wlaczona aim assist moze przez przyadek wylaczyles.

Odnośnik do komentarza

 tommi, kabotyn - zdefinujcie pojęcie KAMPER.

 

KAMPER (znany takze jako kamperska dziw.ka, w niektorych kregach pizda)- 1. Pochodzenie: niejasne, uczeni wskazuja na podgatunek gnidy lub wyjatkowo podla odmiane mendy; 2. Cechy charakterystyczne: psi czlonek, ktorego w walce nie interesuje przejmowanie flag ani realizacja jakichkolwiek celow druzynowych, nie ma on rowniez wystarczajacych (jakichkolwiek?) cojones zeby stanac z wrogiem twarza w twarz. Zamiast tego preferuje chowanie sie w trudno lub (w idealnym przypadku) w ogole niedostepnym miejscu (najlepiej dostajac sie tam taxikopterem lub spadochronem z wlasnego pieczolowicie ustawionego radia), a nastepnie udawanie krzaka, kwiatka lub innego glazu (udokumentowane sa rowniez przypadki wtapiania sie w kartony i tekstury, a takze chowania do polowy ciala w skalach i murach) oraz ostrzeliwanie z oddali dzielnych wojakow walczacych na pierwszej linii frontu przez swoja dluga lufe i wielka lunete, bedace przedluzeniem jego krotkiego fiutka.

Edytowane przez tommi
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Nie,w obu przypadkach masz aim assist. Auto aim to hack/bot do kupienia na pc. W multi tego tak nie widac,ale jest. W bf3 bylo to najbardziej widac jak spotkales 2/3 kolesi w odlegosci kilku cm,aim assist sie gubil i skakal po kolesiach. Na wiekszej czulosci bedzie to bardziej widac,ale nie dlatego ze wieksza czulosc=wieksza aim assist. Ale dlatego,ze jestes szybszy ale rowniez mniej precyzyjny.

 

Niestety Zaq ale tak jest też w BF4 

Odnośnik do komentarza

Ta Wasza rozmowa o kampieniu to intrygująca jest:

 

1. Czy jestem kamperem jak widzę zaznaczoną ścianę ludzi biegnąca w Rushu na A i zamiast wypaść im na czoło kładę sie na ziemie rozkładam dwunóg i szmacę ich metr od celu?

 

2. Czy jestem kamperem jak po 5 godzinach gry koło 3 rano kitram sie pod mostem aby trochę sie zdzemnąć?

 

:D

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Zielu nie jestem zaskoczony,ze aim assist skacze jak w bf3. Skoro frostbite 3 to tak naprawde frostbite 2.0 z obsluga tabletow i zabrana opcja robienia skladow. Zadnych bledow nie naprawili z frostbite 2.0 i szczerze mowiac jak zapowiedza frostbite 4.0 to dalej bedzie to frostbite 2.0 z ekstra opcjami. Musieli by ten silinik od nowa napisac,zeby sie pozbyc bledow ale to za duzo kosztuje.

Odnośnik do komentarza

ok - w porządku. czyli w singlu jest auto aim a w multi aim assist? Oglądam filmiki na YouTube z tym aim assist i ludzie grając w multi próbują udowodnić, że z włączonym aim assist celownik najeżdża na wroga. Z całą stanowczością stwierdzam, że u mnie w singlu najeżdża a w multi zdecydowanie nie. Potestuję to kiedyś ale nie działa to tak chamsko jak w singlu czy na filmach narzekaczy z YT. Może to zależne od czułości jest? Ja mam pewnie ze 20% ustawione

 

:blink: Eeee, ten tego, nooo...że ile?? Co z tym można w ogóle zdziałać?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi Ci o nieaktualizującą się rangę w Twojej sygnaturze to wrzuć grafikę z profilu PS4 bo masz PS3 ;)

kutwa, cos w tym jest :D

 

1. Czy jestem kamperem jak widzę zaznaczoną ścianę ludzi biegnąca w Rushu na A i zamiast wypaść im na czoło kładę sie na ziemie rozkładam dwunóg i szmacę ich metr od celu?

rush to tryb w zalozeniu kamperski, wiec jesli go grasz, to z definicji jestes kamperem, niezaleznie od tego, co akurat czynisz ;)

 

 

 

Ja mam pewnie ze 20% ustawione

 

:blink: Eeee, ten tego, nooo...że ile?? Co z tym można w ogóle zdziałać?

 

na dwojnogu i 4-14x zoomie wystarczy :D

 

@kaczor: nie bierz tego osobiscie, Ty jestes jedynym ...hmmm... taktycznym graczem, ktorego nie zaliczam do tej malo chlubnej kategorii kamperow ;)

 

Co do aim assist:

na bf4 to dziala przynajmniej tak samo mocno jak w bf3. Raz kampilem stalem za wrogim radiem czekajac na jego wlasciciela, jak przez drzwi na wprost ktos wszedl- otworzylem do typa ogien, a tu mi nagle celownik pod nogi na wrogie radio sciagnelo... :wallbash: niestety w przypadku zywego wroga az tak skutecznego dzialania nie zaobserwowalem...

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Ta Wasza rozmowa o kampieniu to intrygująca jest:

 

1. Czy jestem kamperem jak widzę zaznaczoną ścianę ludzi biegnąca w Rushu na A i zamiast wypaść im na czoło kładę sie na ziemie rozkładam dwunóg i szmacę ich metr od celu?

 

2. Czy jestem kamperem jak po 5 godzinach gry koło 3 rano kitram sie pod mostem aby trochę sie zdzemnąć?

 

:D

Kozbinio, swój człowiek od BFa. 5godzinna sesja to coś o czym marze.

Za bardzo się wczuwacie Panowie. Mam wrażenie, że wam się wydaje, że tylko przeciwnicy mają włączoną asystę celowania, a wy nie :] Porzućcie te jałowe dyskusje i grajcie dalej, bo ostatnio z powodu braku czasu więcej czytam niż gram, więc tylko to mi zostaje <chlip>.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...