Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam że wtrącę, ale gracze sami tego chcieli. Chcieli większych map z większą ilością graczy. Chceli wielopoziomowych lokacji. Chcieli budynków do których można wejść. Chcieli 100 różnych broni i 30 różnych pojazdów. Chcieli mnóstwa detali i fajerwerków graficznych. To wszystko spowodowało wszechobecny chaos i zabiło frajdę.

Ja też wolałem BF3, ale BF4 jednak daje mi przyjemność. Liczę bardzo na Second Assault.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie jest większa frajda niż w BF3. Battlefield 3 na PS3 to był dla mnie kastrat. Graczy jest dla mnie w tej chwili w sam raz. W poprzedniej części czasami biegłem przez pół mapy i na nikogo nie mogłem trafić, bo większość latała samolotami i helikopterami.

 

Trzeba się po prostu przyzwyczaić do tego, że jak się wyjmie nóż i zacznie skakać to dostanie się w czapę od snajpera :P

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza
Są lepsi  . Nawet daleko szukać nie trzeba. Nie wiem ale coś jest nie tak, w BF3 dwa lata się cisnęło i nie było zmęczenia materiału. Martw mnie to. :ninja:

 

 

Spokojnie, wyjdzie parę fajnych mapek, będą w końcu prywatne serwery z dobrą rotacją map, połatają grę... Wpadniemy na Metro 500%, rozegramy parę meczyków, poczujesz się jak w domu.

Odnośnik do komentarza

 

Są lepsi  . Nawet daleko szukać nie trzeba. Nie wiem ale coś jest nie tak, w BF3 dwa lata się cisnęło i nie było zmęczenia materiału. Martw mnie to. :ninja:

 

 

Spokojnie, wyjdzie parę fajnych mapek, będą w końcu prywatne serwery z dobrą rotacją map, połatają grę... Wpadniemy na Metro 500%, rozegramy parę meczyków, poczujesz się jak w domu.

 

 

Dobrze gada, polac mu !!!

 

Bronas masz poprostu yyy... ''zle dni'' Mi sie przyjemnie gra na PS4, mysle ze zielu,danielski,eMCluski, gumis maja podobne zdanie, pozatym granie z ekipa od razu daje mi + 50 do frajdy.

Odnośnik do komentarza

Bronas, w BF3 wpadłem w taki stan i nie włączyłem gry przez 2 miesiące. Wróciłem na takim głodzie, że łupałem aż do premiery BF4 :) Polecam przerwę.

Poza tym mam podobnie jak Wy, czuję się w BF4 nieswojo. BFBC3 i BF3 były w 3dupy lepsze! Czekam na DLC i liczę na Paname i Arice :) i niech wreszcie włączą small CQ!

Odnośnik do komentarza

bf4 daje mi jak na razie fun smialo moge powiedziec ze na poziomie bc2 moze i jest wolno ale wlasnie to mnie przyciagnelo do gry. nie kreca mnie juz szybkie gry pokroju ut przy ktorym cioralem cale liceum. wazne ze gra wraca na swoje tory i mimi bugow daje fun. przypomne tylko ze bf3 byl taka konska spier.dolina ze kupilem go i nie gralem przez pierwsze pol roku;) pozniej pokochalem metro i bazarek i jakos poszlo. licze ze wprowadza poprawki wiecej osob wroci do szturmu. beda prywatne serwery i jakos wytrzymam do wiedzmina 3.. pozatym wychodzi destiny no i mam nadzieje ze battlefront nie zawiedzie. na horyzoncie majaczy nam tes online wiec dla kazdego cos milego. ps. kalach to jednak kalach. rozbieralrm moja zabawke zeby wyczyscic zajelo mi to 15 minut. dzis wzialem sie za m4... 3 godziny minely zanim zabralem sie za czyszczenie bo dostanie sie do komory z gearboxem to jakas chu.jnia z grzybnia..amerykanie to jednak zje.by...

Odnośnik do komentarza

Dla mnie jest większa frajda niż w BF3. Battlefield 3 na PS3 to był dla mnie kastrat. Graczy jest dla mnie w tej chwili w sam raz. W poprzedniej części czasami biegłem przez pół mapy i na nikogo nie mogłem trafić, bo większość latała samolotami i helikopterami.

 

Trzeba się po prostu przyzwyczaić do tego, że jak się wyjmie nóż i zacznie skakać to dostanie się w czapę od snajpera :P

 

Masz absoutna racje Drantzell, w BF4 czetso dostaje sie od snajpera. Taka specyfika gry, 64 graczy, i ta jedna p**da, ktora zwie sie camper'em, zawsze psuje przyjemnosc z gry. Szkoda, ze sie nie spotkalismy w BF3 na PS3. Naprawde bylbys biedny- podejrzewam ze  5 min wystarczyloby mi na zdjecie okolo twoich 10 blach. I niech ktos mi wyjasni, dlaczego wielcy fani battlefield 4 (z reguly nowi na tym forum), to gracze ktorzy w poprzednie odslony maj max 100 hrs, z tragicznymi stats'ami. Jak chcecie ze mna dyskutowac i polemizowac, na temat BF4, musicie miec w swoim battlefield'owym CV zaliczone BFBC2 oraz BF3. 

Odnośnik do komentarza

Mam dla Ciebie radę Kabotyn: Zjedz Snickersa, bo strasznie gwiazdorzysz.

Mogę to napisać bo zaliczyłem odpowiednią ilość godzin w BC2 I BF3.

Też jestem uprawniony albowiem zmarnowałem wystarczająca część życia na beefy ;)

Na taki syndrom PMS pomoże tylko odpoczynek od gry. Każdy to pewnie przechodził - warto sobie poszukać innej rozrywki zamiast truć doopę tym, którzy bawią się dobrze ;)

Odnośnik do komentarza

Masz absoutna racje Drantzell, w BF4 czetso dostaje sie od snajpera. Taka specyfika gry, 64 graczy, i ta jedna p**da, ktora zwie sie camper'em, zawsze psuje przyjemnosc z gry. Szkoda, ze sie nie spotkalismy w BF3 na PS3. Naprawde bylbys biedny- podejrzewam ze  5 min wystarczyloby mi na zdjecie okolo twoich 10 blach. I niech ktos mi wyjasni, dlaczego wielcy fani battlefield 4 (z reguly nowi na tym forum), to gracze ktorzy w poprzednie odslony maj max 100 hrs, z tragicznymi stats'ami. Jak chcecie ze mna dyskutowac i polemizowac, na temat BF4, musicie miec w swoim battlefield'owym CV zaliczone BFBC2 oraz BF3.

Jeśli to jest jakiś przytyk w moją stronę, to jestem na tym forum dłużej niż Ty. Wątpię żeby Ci się udało zdobyć jakąkolwiek, bo do podskakujących kaczek strzelam tak samo dobrze jak do biegających. No chyba że masz skilla na zdejmowanie blach za pomocą snajperki po schowaniu się w jakiś ciemny kąt mapy i strzelasz podskakującymi pociskami.

W BF3 i BFBC2 grałem wystarczająco dużo żeby porównać je z BF4.

Odnośnik do komentarza

Kabotynowi angielskie żarcie żyły zapycha i dlatego tak się spina,poza tym każdy snajper jest camperem,on nie ma biegać,tylko spotować i zdejmować z dystansu.Ja w Bf3 grałem 1400 h,ratio miałem lepsze od ciebie mimo iż zawsze grałem sam,a beta Bf4 bardziej mi się podobała niż cała gra Bf3.

Edytowane przez Litwin25
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dobra, robimy dla naszego króliczka zrzutę na snickersa. Jak ktoś którejś nocy zauważył, może baby mu trzeba hehe. Wtedy to się te coraz bardziej nieliczne godziny z BF docenia ;)

Znowu będziecie rzucać się statami? No Panowie... Ile Wy macie lat się pytam? Dla statystyk to ja grałem w bf2142, KZ i BC2, dla bf3 grałem już wyłącznie dla alkoholu hjehje, Choć przyznam, że 4 coraz bardziej mi się podoba i chyba wrócę do grania na trzeźwo :)

Odnośnik do komentarza

Mam dla Ciebie radę Kabotyn: Zjedz Snickersa, bo strasznie gwiazdorzysz.

Mogę to napisać bo zaliczyłem odpowiednią ilość godzin w BC2 I BF3.

 

Albo kalafior ;p Tak do kamperów to się rzucałem w technikum (sporo lat temu) jak mnie w q2  w(pipi)iali, nie czas dorosnąć? To są głupie gierki ze skillem mające tyle wspólnego co szczuka z sexem. To są popłuczyny, a kabotyn z tomim rzucają bulwersa jakby im matki pokrzywdzili. Dali te sniperki, perki, narzędzia i kto chce kampić ten kampi taka gra, banów za to nie dają. Jest 64 graczy jest chaos i rozmemłanie, mi to nie pasuje ale za stary na ciśnienia jestem taka ewolucja "rozrywki". Jakaś tam przyjemność z bf4 płynie choć takiej jak przy bc2/viet już raczej nie poczuję, tak jak z PES jak zaczeli to rozbudowywać urealniać to magia uciekła.

 

Zluzujcie poślady moja rada. Miałem prawo to napisać, panie profesorze?  W cv mam xD : Q2, CS, CoD:MW, BF1943,,BFBC2, CoD:BO, MoH, BF3 (no tu około 100h bo to zła kobieta była), CoD:BO2 no i BF4 łącznie jakoś 2700h także proszę powiedz, że mogłem i że mogę odzywać się i komentować na tym forum i że będziesz do mnie rozmawiał na party przy BF4 xD

Odnośnik do komentarza

 

Dla mnie jest większa frajda niż w BF3. Battlefield 3 na PS3 to był dla mnie kastrat. Graczy jest dla mnie w tej chwili w sam raz. W poprzedniej części czasami biegłem przez pół mapy i na nikogo nie mogłem trafić, bo większość latała samolotami i helikopterami.

 

Trzeba się po prostu przyzwyczaić do tego, że jak się wyjmie nóż i zacznie skakać to dostanie się w czapę od snajpera :P

 

Masz absoutna racje Drantzell, w BF4 czetso dostaje sie od snajpera. Taka specyfika gry, 64 graczy, i ta jedna p**da, ktora zwie sie camper'em, zawsze psuje przyjemnosc z gry. Szkoda, ze sie nie spotkalismy w BF3 na PS3. Naprawde bylbys biedny- podejrzewam ze  5 min wystarczyloby mi na zdjecie okolo twoich 10 blach. I niech ktos mi wyjasni, dlaczego wielcy fani battlefield 4 (z reguly nowi na tym forum), to gracze ktorzy w poprzednie odslony maj max 100 hrs, z tragicznymi stats'ami. Jak chcecie ze mna dyskutowac i polemizowac, na temat BF4, musicie miec w swoim battlefield'owym CV zaliczone BFBC2 oraz BF3. 

 

pff mam dużo więcej godzin niż 100h/. Staty nie aż takie (pipi)owe. I nie masz chyba mojej blachy za to ja mam twoją  :banana:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...