Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

EA pojechali po nas jak po młodych. Oczywiście nigdzie wcześniej nie obiecali że dlc się przeniesie , ale dla większości była oczywista oczywistość i nikt nikogo z błędu nie wyprowadził. Widać trzeba czytać regulaminy jak w amber gold i tym podobnym instytucjach H.U.J im w dupe

 

Tym bardziej, że nikt z EA oficjalnie sprawy nie wyjaśnił, chciaż ludzie się buntują. Z drugiej strony pozostawia to jakieś pole do nadziei.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Dali wam obrazek co sie przenosi,a ze ludzie sobie dopowiedzieli to nie ich winna. Ale ich zachowanie rowniez jest (pipi)owe bo mogli dac FAQ dokladnie opisane co przechodzi co nie. I teraz mogli by dac info,ze dlc z preorder nie przechodzi. Szczerze mam nadzieje,ze EA przegra ta sprawe w sadzie i dostanie jak apple/samsung kare +250mil $ to sie naucza.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie Zaqu. Niech im przy(pipi)ą konkretną sumkę. Dla mnie to jest draństwo w czystej postaci. Jak się ogarną z tego całego burdelu związanego z funkcjonowaniem gry to pewnie zaraz będą chcieli nas graczy pomasować. Rzucą jakieś (pipi) na ochłap. A ja mówię, że musieliby co najmniej dwa dodatki dać gratis, żebym zaczął w ogóle myśleć, że wychodzą z twarzą z całego tego (pipi)nika.

Odnośnik do komentarza

dobrze kojarze, ze jeszcze w BF:BC2 dodatkowe mapki byly udostepniane za darmo?

 

Dobrze. To był taki odpowiednik obecnego online passa. Jednorazowy Vip Code uprawniający do ściągnięcia wszystkich dodatków (z wyjątkiem Vietnam, ale to na dzisiejsze standardy była nowa, inna gra).

Edytowane przez hansior111
Odnośnik do komentarza

A ja chciałem przypomnieć, że darmowe mapy do BC2 to była marketingowa ściema, która ustawiała EA/Dice jako zbawców świata a Activision i Koticka jako zło wcielone! Przed samym wypuszczeniem PŁATNEGO dodatku Vietnam wypuścili darmową paczkę map (z BC1 :) ), którą nijak jednak nową nie nazwiemy a wcześniej zabawiali się w ten sposób, że dana mapa dostępna tylko w RUSHU cudownie i wielkim nakładem sił DICE stawała się dostępna w KONKŁEŚCIE... wtedy jednak mieli dobre noty wśród graczy, którzy (jak widać po tommim, który nawet w BC2 nie grał :) ) nadal pamiętają że w BC2 były darmowe mapki...

Odnośnik do komentarza

Ten Vip Code był dodawany tylko do nowej gry lub później można go było zakupić z poziomu sklepu. Niektórzy twierdzili, że Vietnam był za drogi więc pewnie ile osób tyle opinii.
Kupuję grę na PS3, więc dodatki też dostaję na PS3. Sorry ale czasem chyba za dużo byśmy chcieli za "free".
Współczuć to należy osobom co mają Xboxa 360 z 4GB pamięci i nieużyteczna kopią BF4, to jest dopiero kicha!

Odnośnik do komentarza

(...)

Kupuję grę na PS3, więc dodatki też dostaję na PS3. Sorry ale czasem chyba za dużo byśmy chcieli za "free".

(...)

 

Trudno się nie zgodzić. Ale trudno się nie wkurzyć, jak człowiek wydaje ponad 200 zł na grę (w Polsce to niestety dużo pieniędzy), dostaje bubel, i jeszcze ma w perspektywie kolejne 200 zł, żeby go co trzecią rundę z serwera nie wyrzucało, bo "nie posiadasz zawartości".

Odnośnik do komentarza

jakby ktos chcial w afekcie przez chwile obczaic cos innego:

http://www.ppe.pl/news-25929-dlugi_i_darmowy_weekend_z_killzone__shadow_fall.html

nie pamietam dokladnie, ale jakos wtedy chyba double xp wypada w BF4, wiec ciezko bedzie, ale na chwile sobie wlacze moze z ciekawosci.

 

Generalnie zayebista idea moim zdaniem- dlaczego EA/DICE nie moze zrobic tak np. z tymi dlc? Daliby wszystkim dostep do chinskiej nawalnicy przez weekend i jestem pewien, ze nic by na tym nie stracili, a pewnie sporo zyskali.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Jeżeli nowe mapy/dodatki trzymałyby poziom Vietnamu,to od razu kupiłbym swój egzemplarz Bf4.

 

Klimat jest dobry, nie wiem dlaczego mówisz, że nie skoro nie grałeś.

 

Jeśli chodzi o BFBC2 to wszyscy macie trochę racji. Nie wyciągali od nas tyle kasy, ale nie dawali tak dużo. Mapy na starcie były super i było ich sporo, ale jak kaczorrro zauważył, później dodawali tylko nowe tryby dla istniejących map, a jedynym zestawem w ramach VIP był odgrzewany kotlecik w postaci 2 map z BFBC (bardzo dobrych zresztą) i 2 z single playera (średniawka). W sumie 10 map i potem dodatkowe 4. Wynik i tak lepszy niż w BF3 i BF4, ale dalej już był płatny Vietnam i Onslaught, ale ten ostatni to tylko co-op.

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

Świńską nawałnicę też by mogli od razu wrzucić do podstawowej bo mieli ją gotową na premierę. Takie czasy cwaniacko-złodziejskie. Obejrzałem sobie filmiki z mapami ze Schweine Rising i jestem na tak, wygląda to o wiele lepiej niż podstawka. Prawdopodobieństwo zakupienia na weekend wzrasta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...