Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

 

e tam, ja jestem w pracy 24/7 (w dni robocze do 15-17 w biurze i dalej na telefonie zawsze z wyjątkiem dni z zakazem jazdy dla ciężarówek) No chyba że urlop ale to tylko raz w roku. Spedycja :wub:

 

 O której dzisiaj rozpoczynacie nocne posiedzenie?

 

Jak spedycja to już macie spokój do końca roku :) Często korzystam z Waszych usług (nie wiem czy Twojej firmy) i to przez takich jak ja nie śpisz w nocy :devil:

Do gry wbijam jak żonę uśpię. Włączę jej jakiś dobry film, zazwyczaj 20 minut i po niej :)

 

 

dupa nie spokój, klienci jeszcze chcą dostaw na 23-27 i 30 grudnia i to nie w kraju tylo Szwecja, Holandia i Litwa. Mają gdzieś że wigilia i tak dalej. Ale to normalka, jak co roku. 

 

 

Nieee to raczej driver Rysiek dzwoni do Hellspawna bo jest 3 nad ranem a on czeka od rana poprzedniego dnia i go nie ładujo :P

 

 

dokładnie tak to wygląda

Edytowane przez hellspawn81
Odnośnik do komentarza

 

 

e tam, ja jestem w pracy 24/7 (w dni robocze do 15-17 w biurze i dalej na telefonie zawsze z wyjątkiem dni z zakazem jazdy dla ciężarówek) No chyba że urlop ale to tylko raz w roku. Spedycja :wub:

 

 O której dzisiaj rozpoczynacie nocne posiedzenie?

 

Jak spedycja to już macie spokój do końca roku :) Często korzystam z Waszych usług (nie wiem czy Twojej firmy) i to przez takich jak ja nie śpisz w nocy :devil:

Do gry wbijam jak żonę uśpię. Włączę jej jakiś dobry film, zazwyczaj 20 minut i po niej :)

 

 

dupa nie spokój, klienci jeszcze chcą dostaw na 23-27 i 30 grudnia i to nie w kraju tylo Szwecja, Holandia i Litwa. Mają gdzieś że wigilia i tak dalej. Ale to normalka, jak co roku. 

 

 

Nieee to raczej driver Rysiek dzwoni do Hellspawna bo jest 3 nad ranem a on czeka od rana poprzedniego dnia i go nie ładujo :P

 

 

dokładnie tak to wygląda

 

 

Nie ładujo, bo taki hansior za(pipi)la po nocach żeby zdążyć z produkcją, bo pliki zamiast dać tydzień wcześniej, to wrzucają do druku setki metrów kwadratowych o osiemnastej, z terminem realizacji na rano... I w ten sposób, wszyscy wzajemnie sobie bruździmy ;)

Edytowane przez hansior111
Odnośnik do komentarza

Tutaj muszę się zgodzić bo BF4 na PS3 wypada nawet gorzej od BF3. Przesiadka na PS4 dopiero daje radę. Ciekawe czy dałbyś radę w jetach bo całkiem je przemodelowali.

Nie zmienili aż tak dużo. Dla mnie dużo łatwiej uzyskiwać dobre wyniki typu 32-1, 20-0 itp. Z jednej strony trzeba uważać jak się lata, bo PLOT-ki biją bardzo mocno, a z drugiej jest więcej łatwych celów do niszczenia. Rozbijanie np. kanonierek to prawie jak otwieranie jajka z niespodzianką, a łodzie szturmowe są dosyć łatwymi celami.

Łatwiej jest dla operatorów karabinków, bo rakiet na ciepło praktycznie już nie ma sensu używać. Po wyłapaniu 2 rakiet można spokojnie lecieć dalej i odczekać aż się samolot naprawi.

W porównaniu do BF3 mało który pilot jest w stanie mnie teraz zdjąć. Jak ginę, to głownie przez wpadnięcie na mnie drugiego samolotu (często sojuszniczego), albo kiedy celuje we mnie PLOT i samolot przeciwnika. Czasami też wpadam na jakąś dziwną wieżyczkę (z tego chyba z bazy można strzelać).

 

Stealth jetami się nie opłaca latać, bo mają słaby karabinek, a rakiety dali im tylko AA.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

 

 

Nie ładujo, bo taki hansior za(pipi)la po nocach żeby zdążyć z produkcją, bo pliki zamiast dać tydzień wcześniej, to wrzucają do druku setki metrów kwadratowych o osiemnastej, z terminem realizacji na rano... I w ten sposób, wszyscy wzajemnie sobie bruździmy  ;)

i z połączenia naszych mocy powstaje kapitan planeta. Za 20 min melduje się na polu. Jak nastawienie dziś chłopaki?

Edytowane przez hellspawn81
Odnośnik do komentarza

jakby ktos chcial w afekcie przez chwile obczaic cos innego:

http://www.ppe.pl/news-25929-dlugi_i_darmowy_weekend_z_killzone__shadow_fall.html

nie pamietam dokladnie, ale jakos wtedy chyba double xp wypada w BF4, wiec ciezko bedzie, ale na chwile sobie wlacze moze z ciekawosci.

 

Generalnie zayebista idea moim zdaniem- dlaczego EA/DICE nie moze zrobic tak np. z tymi dlc? Daliby wszystkim dostep do chinskiej nawalnicy przez weekend i jestem pewien, ze nic by na tym nie stracili, a pewnie sporo zyskali.

KZ niestety ssie (poza grafą) i chwytają się takich fajnych zagrywek. Jestem pewien, że gdyby KZ był przynajmniej na  równi z BF-em to by im przez myśl nie przeszlo by darmowe eventy organizować. Jesteśmy dojne krowy i jedynie wtedy gdy grożą wydawcy rażąco niskie zyski, sięga on po narzędzia, które uważalibyśmy za fajne, cool i spoko. Ja tam wolał bym by KZ był od poczatku (czyli singla) po koniec (czyli multi) tak przemyslany jak KZ2 swego czasu, niż mieć graficzy orgazm o smaku zepsutego mleka jak to jest w przypadku KZ SF.

 

redbull + wóda = taniec do 5 rano. klasyk

 

Gęsior nic się przejmuj, będę w pracy w każdy dzień włącznie z wigilią i sylwestrem. :)

 

Z życia wzięte: 

Rok ok 2005, bawimy się całą ekipą w lokalu, kumpel podchodzi do mojej, niedoszlej jeszcze, żonki i pyta się:

- Iwcia, ty się znasz (po medycynie wówczas była), czuję że mi serducho nienaturalnie napiernicza a nic nie wciagałem, co to może być?

- A co piłeś?

- Tylko driny, wódka z redbulem.

- Ile szt.?

- ... eeee 10 kolejek

 

hehehehehe

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

3 pozew za jakosc bf4

A third law firm is in the process of seeking

certification as a class on behalf of EA investors.

Bower Piven has filed in US District Court

(Northern California) and is seeking a lead

plaintiff with common stock losses greater than

$200,000. Bower Piven cites the same reasons as the first and second firms seeking certification. Particularly, the revelation on November 15 that

Battlefield 4 was having significant issues on

PlayStation 4, and the announcement that EA put

DICE’s future projects on hold as of December 4. The complaint alleges that EA officers and

directors violated the Securities Exchange Act by

failing to disclose bugs, glitches, and connectivity

issues with Battlefield 4. Again, it’s important to

note that this is not a suit focused on consumers.

This is exclusively about investors who purchased common stock between July 24, 2013,

and December 4, 2013.

https://www.gameinformer.com/b/news/archive/2013/12/20/third-class-action-lawsuit-filed-against-ea-over-battlefield-4.aspx
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

 

1.First, log into Battlelog and click on "Soldier" section

2.Next, click on "Customize" and "Emblem" (you can also change Dog Tags here).

3.You then get a image editing section. You can create a number of emblems from the shapes and colours shown.

Odnośnik do komentarza

Zartujesz sobie. A taki fajny emblem sobie zrobilem :)

 

Na PS3 raz działały raz nie, na PS4 jeszcze nigdy nie widziałem swojego czy też innego emblematu.

 

Na twiterze chodzą pogłoski że DLC pojawi się w styczniu, oraz że któryś dodatek ma być darmowy w ramach rekompensaty za problemy z grą. Osobiście nie chce być złośliwy ale z jakiej okazji ma być darmowy ? kupiłem PREMIUM dla dodatków a przez to umniejsza to wartości premium a co za tym idzie będę stratny.

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Takie pytanie, mam upgrade z ps3 na ps4, razem z gra miałem jeszcze 2 kody, na China Rising i z edycji Deluxe, na 3 złote pakiety bojowe. Wszystko wpisałem i pobrałem, kody nie były wykorzystane, ale w grze ni chu chu tego nie ma. O co sie rozchodzi, chyba nie powiecie mi ze te kody działały tylko na ps3?

 

Jeśli chodzi o pakiety bojowe to nie wiem, ale kod na China Rising działa tylko na PS3. Zerknij sobie parę stron wcześniej w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Takie pytanie, mam upgrade z ps3 na ps4, razem z gra miałem jeszcze 2 kody, na China Rising i z edycji Deluxe, na 3 złote pakiety bojowe. Wszystko wpisałem i pobrałem, kody nie były wykorzystane, ale w grze ni chu chu tego nie ma. O co sie rozchodzi, chyba nie powiecie mi ze te kody działały tylko na ps3?

 

Też miałem Deluxe na PS3. Kod na battlepacki zadziałał, ale na China Rising już nie.

 

edit: ważna (chyba) sprawa to, że kod na battlepacki odpaliłem jeszcze na PS3, a kod na CR na PS4.

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

Na twiterze chodzą pogłoski że DLC pojawi się w styczniu, oraz że któryś dodatek ma być darmowy w ramach rekompensaty za problemy z grą. Osobiście nie chce być złośliwy ale z jakiej okazji ma być darmowy ? kupiłem PREMIUM dla dodatków a przez to umniejsza to wartości premium a co za tym idzie będę stratny.

hehe, tez o tym od razu pomyslalem- jeszcze sie okaze, ze taniej bylo w BF4 kupowac dlc pojedynczo zamiast w premium :D

 

PS: Tworzenie/edycja postow na tym forum w zwyklym trybie (nie BBCode) przypomina korzystanie z opcji share w BF4 na ps4- niby wszystko jasne i wiesz, jak dziala, klikasz- i wychodzi zupelnie co innego :]

Odnośnik do komentarza

Takie pytanie, mam upgrade z ps3 na ps4, razem z gra miałem jeszcze 2 kody, na China Rising i z edycji Deluxe, na 3 złote pakiety bojowe. Wszystko wpisałem i pobrałem, kody nie były wykorzystane, ale w grze ni chu chu tego nie ma. O co sie rozchodzi, chyba nie powiecie mi ze te kody działały tylko na ps3?

 

Jeśli chodzi o battlepacki to musiałeś wpisać na specialnej stronie,

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...