Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

 

Jakiej broni używał wczoraj Hiv w swojej wojence (SCAR?) oraz jakiego celownika?

 

SCAR+celownik nokto 1x. Dobra kombinacja, ale tylko na kampienie w długich korytarzach jakichś budynków. HIV za agresywnie grał, żeby to się sprawdzało ;p

 

No właśnie wydawało mi się że dzięki temu celownikowi dawał radę. Cel jest bardzo dobrze widoczny przez np. dym a i w biały dzień wszystko dobrze widać.

Odnośnik do komentarza

Bo na telefonie nie które materiały nie są wyświetlanie, ale już nie pamiętam od jakiej opcji to zależało w materiale 

 

W swoim klipie uzylem dosc popularnych kawalkow muzycznych (jak np Prodigy), Youtube to automatycznie wykrylo, wiec zablokowalo filmik na telefony. Wiecie prawa autorskie, i takie tam bzdury z tym zwiazane. :)

 

Lebi- mi tam nic nie skacze, wszystko jest ok.

 

Tlumik na TDM czy Dominacji, to szczerze powiedziawszy polowa sukcesu. Dzisiejsza nocka to potwierdziala, pzowalajac mi dosc czesto na dobre wyniki. Jedna runda byla niesamowita, ponad 1900 pkt na minute (reszta graczy z ekipy rzadko kiedy przekroczyla 700 pkt). Dzieki Carolek za dotrzyamnie towarzystwa. Z ciebie nocny marek, jak ze mnie. :)

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/32/423624853590052096/271346204/

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Nie pojawiasz się na radarze przeciwnika podczas strzelania. Wejdziesz na plecy niekumatej watahy to wytniesz wszystkich i nie będą wiedzieli co ich trafiło :)

Wczoraj sprawdziłem ten motyw z wybuchającym statkiem na kurorcie - to działa! Piedrolnięcie jest duże i wszędzie lecą palące się części.

Odnośnik do komentarza

Ja w ogóle nie orientuje się w tych pistoletach. Powinienem sobie wybrać jakiś i ograć go, bo mam problem jak mi się skończy ammo w mainie.

 

Ostatnio zdarza mi się lamić w tą grę. Chyba za bardzo się spinam, żeby wyjść na ratio powyżej 2.0. Dziś wyszedłem na 1.94, a potem 4 mecze pod rząd zrąbałem i spadło do 1.93 ;p Chyba się przesiądę z Conquesta na DM, bo mnie wkuźwia jak mnie jakaś puszka rozwala i zaczynam robić błędy.

Odnośnik do komentarza

A ja niestety straciłem zapał do tej gry ;( i to tylko po 240 godzinach, nie jest dobrze i kupno PS4 wraz ze sprzedażą PS3 był największym błędem 

Jak już Zielu mięknie to jest źle.  Od początku twierdziłem a teraz jestem jeszcze bardziej tego pewien ze BF3 na Ps3 miażdży BF4 na PS4 pod względem frajdy z gry. Pod dwóch latach grania w BF3 miałem więcej przyjemności z gry niż po dwóch miesiącach grania BF4. 2 tyś zł temu było lepiej .

ok zapłaciłem więc idę pograć.

Odnośnik do komentarza

Po tym patchu to mi cos nie idzie :/zawsze uda mi się ostatnio  trafić do jakieś ekipy rogala co się zawsze opier.dala ,nie jestem wymiataczem ,ale kórwa  jak widze 16 rund podboju  i wygrane  tylko 2  ,to mie strzela chuy :confused:.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Musze cie zmartwic ale wiekszosc osob ktorzy graja w ta gre nie wiedza o co w niej chodzi.Ogolnie kazdy ma wy(pipi)ke czy wygrasz czy przegrasz.

Zrobili te komendy i tak jak spamujesz to ludzie ammo nie daja ani apteczek,teraz medyk bez defi biega to juz w ogole parodia i syf.

Edytowane przez KarolFanbojSony
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...