Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Ja to z wami panowie chyba przypadkiem dzisiaj grałem,kabotyna to moja drużyna non stop oznaczała i widziałem go przez ściany:D

To jest trochę głupie,ze jak ktoś za dużo zabija to inni go widzą.

Edytowane przez KarolFanbojSony
Odnośnik do komentarza

Beznadziejny ten motyw! Dlaczego mnie zaznaczali, przypadek?... Na calej mapie swiecisz sie jak ta jedna zarowka na zaciemnionym stadione. Wszyscy cie widza, jaki to w ogole ma cel?

Dla mnie to ma smaczek. Rzeczywiscie mozna to porownac do zarowki na ciemnym stadionie, ale dla mnie to wyzwanie ;D Jak mnie oznaczaja to jest cos w stylu "okeeej... Zapraszam do mnie", a kolejne kille w kill streaku bardziej ciesza. Natomiast kiedy oznaczaja jakiegos wroga, to mam czesto pokuse oderwania sie od normalnej gry, w celu wykonania jakiegos rozdzaju misji specjalnej. Bawi w obu przypadkach. Nie odkrylem jeszcze kto i w jaki sposob o tym decyduje.

Odnośnik do komentarza

 

Beznadziejny ten motyw! Dlaczego mnie zaznaczali, przypadek?... Na calej mapie swiecisz sie jak ta jedna zarowka na zaciemnionym stadione. Wszyscy cie widza, jaki to w ogole ma cel?

Dla mnie to ma smaczek. Rzeczywiscie mozna to porownac do zarowki na ciemnym stadionie, ale dla mnie to wyzwanie ;D Jak mnie oznaczaja to jest cos w stylu "okeeej... Zapraszam do mnie", a kolejne kille w kill streaku bardziej ciesza. Natomiast kiedy oznaczaja jakiegos wroga, to mam czesto pokuse oderwania sie od normalnej gry, w celu wykonania jakiegos rozdzaju misji specjalnej. 

 

nw0rvl_th.jpg

Odnośnik do komentarza

za zabicie oznaczonego jako VIP przeciwnika jest w ogole premia +100 pkt. Nie kumam jeszcze tylko, kiedy/kogo mozna oznaczac bedac dowodca. Wydaje mi sie, ze dopiero jak ktos ma odpowiednia serie killi, to mozna go zaznaczyc- na pewno nie mozna dowolnego gracza w dowolnym momencie.

 

Zgadza się commander może zaznaczać takie cele dopiero po serii klilli, ale wydaje mi się że teraz ilość potrzebnych zabójstw zmniejszyli.

 

Żeby nie było słodko wczoraj po raz pierwszy od dawna gra mi wywaliła błąd 5 razy !!!

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Beznadziejny ten motyw! Dlaczego mnie zaznaczali, przypadek?... Na calej mapie swiecisz sie jak ta jedna zarowka na zaciemnionym stadione. Wszyscy cie widza, jaki to w ogole ma cel?

Dla mnie to ma smaczek. Rzeczywiscie mozna to porownac do zarowki na ciemnym stadionie, ale dla mnie to wyzwanie ;D Jak mnie oznaczaja to jest cos w stylu "okeeej... Zapraszam do mnie", a kolejne kille w kill streaku bardziej ciesza. Natomiast kiedy oznaczaja jakiegos wroga, to mam czesto pokuse oderwania sie od normalnej gry, w celu wykonania jakiegos rozdzaju misji specjalnej.

 

Dołączona grafika

Chlopie... Zjedz skickersa.

Odnośnik do komentarza

za zabicie oznaczonego jako VIP przeciwnika jest w ogole premia +100 pkt. Nie kumam jeszcze tylko, kiedy/kogo mozna oznaczac bedac dowodca. Wydaje mi sie, ze dopiero jak ktos ma odpowiednia serie killi, to mozna go zaznaczyc- na pewno nie mozna dowolnego gracza w dowolnym momencie.

 

tak, ale tych killi było sporo typu chyba powyżej 10 czy iluś tam, gdzieś się kiedyś do tego dokopałem. na ekranie commandera świecisz się, commander klika Cię paluchem i jesteś żywą latarnią na mapie. 

Odnośnik do komentarza

Do kolegi wyżej, wczoraj pierwszy raz od tygodnia nie miałem ani jednego laga przez dwie godziny gry na CQ.

 

Dzisiaj od 13 do 14:30 już nie dało się grać.

 

Aż się boję co będzie dziś wieczorem.

 

 

PS

Ping niby mam ok, tzn ok. 50 ale ja sam już nie wiem....  killzona w multi nie chce mi się nawet sprawdzać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...