Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

zapominacie o destiny. order w multi moze wypalic i division tez. mamy kilka marek ktore moga dostarczyc sporo miodu w multi. u mnie dochodzi jeszcze diablo i tes online wiec pozyjemy zobaczymy. pod koniec roku dochodzi single z wieskiem takze dice moze obudzic sie z palcem w nocniku jak bedzie dalej w (pipi)a ciac.

Odnośnik do komentarza

 

Chińszczyzna i SA to świetne dodatki. Jeżeli NS okaże się równie dobry, to niekupowanie premium jest po prostu rozrzutnością. 

 

(zakładając, że ktoś chce grać sporo w BFa)

 

Walduś co Ty tam pleciesz o tym Premium ;)

Prawda jest taka, że wszyscy którzy kupili Premium dali ciała.

W pokrętny sposób już któraś osoba z kolei próbuje usprawiedliwić wywalenie dwóch stów w błoto. Ano tak. Premiumowcy zapłacili w ciemno za najbardziej niedopracowaną grę w historii rozgrywek online.

Rozrzutnością właśnie było kupienie Premium a nie na odwrót. No nie chcesz mi powiedzieć chyba, że 36 zł, które "zaoszczędziłeś" na dodatkach to była dobra lokata ;). Poza wcześniejszą możliwością ogrania nowego DLC Premium jest guzik warte. Taka prawda.

 

 

nie no faktycznie lepiej płacić za każdy dodatek osobno i pamiętać o trzymaniu kasy na karcie i jeszcze przepłacić 36 zł. seems legit. 

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

zapominacie o destiny. order w multi moze wypalic i division tez. mamy kilka marek ktore moga dostarczyc sporo miodu w multi. u mnie dochodzi jeszcze diablo i tes online wiec pozyjemy zobaczymy. pod koniec roku dochodzi single z wieskiem takze dice moze obudzic sie z palcem w nocniku jak bedzie dalej w (pipi)a ciac.

 

Danieslkii ,ja mam jeden problem z Destiny to jest ARPG FPS. Ale zobaczymy po becie ktora ma byc w lato. Moze sie przekonam.

A co do the division mam nadzieje,ze UBI tego nie s(pipi)i i bedziemy mieli naprawde genialna gre.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 


One of the many giveaways during the Battlefield 4 Player Appreciation Month are the Shortcut Kits, voluntary bundles that will unlock various weapons for Battlefield 4 (the base game), allowing you to make up for lost time, or just catch up if you’re new to the game. The Shortcut Kits are now available for download at no cost for a limited time.

 

Battlefield 4 Premium members will get access to two special Shortcut Kits, on top of two other Shortcut Kits accessible to all Battlefield 4 owners. See below for the handout schedule.

 

February 18 to February 24
Shortcut Kit: Hand Guns
Battlefield 4 Premium Shortcut Kit: DMR’s

 

February 25 to March 4
Shortcut Kit: Grenades
Battlefield 4 Premium Shortcut Kit: Shotguns

 

How to claim your Shortcut Kits

 

Console Owner:
Go to the in-game Store.
Either click on the Shortcut Kit banner or proceed to view “All Items”.
Find the Shortcut Kit priced at $0.
Battlefield 4 Premium members will also see a second Shortcut Kit priced at $0.
Download each item to be granted your Shortcut Kit(s).

http://battlelog.battlefield.com/bf4/news/view/shortcut-kits-now-live/

Odnośnik do komentarza

 

 

Chińszczyzna i SA to świetne dodatki. Jeżeli NS okaże się równie dobry, to niekupowanie premium jest po prostu rozrzutnością. 

 

(zakładając, że ktoś chce grać sporo w BFa)

 

Walduś co Ty tam pleciesz o tym Premium ;)

Prawda jest taka, że wszyscy którzy kupili Premium dali ciała.

W pokrętny sposób już któraś osoba z kolei próbuje usprawiedliwić wywalenie dwóch stów w błoto. Ano tak. Premiumowcy zapłacili w ciemno za najbardziej niedopracowaną grę w historii rozgrywek online.

Rozrzutnością właśnie było kupienie Premium a nie na odwrót. No nie chcesz mi powiedzieć chyba, że 36 zł, które "zaoszczędziłeś" na dodatkach to była dobra lokata ;). Poza wcześniejszą możliwością ogrania nowego DLC Premium jest guzik warte. Taka prawda.

 

 

nie no faktycznie lepiej płacić za każdy dodatek osobno i pamiętać o trzymaniu kasy na karcie i jeszcze przepłacić 36 zł. seems legit. 

 

 

No pewnie, że warto płacić za każdy z osobna bo wiesz, za który warto zapłacić. Ja np. w BF3 miałem w Premium. Opłacało się? Nie. Grałem w CQ i trochę w Aftermatch. Reszta jak wiesz była totalnie niegrywalna.

Idąc Twoim tropem wyliczeniowym to przepłacając 36 zł w stosunku, niech nawet będzie rocznym, to przepłacam niecałe 10 groszy dziennie.

Przyznaj, że dałeś nabić się w butelkę DICE :P

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Dobry w koncu ten Second Assualt? Podobno gracze mieli zapomniec o dotychczasowych wpadkach BF4, i cieszyc sie reminescencja Battlefield'a 3. :) Metro na 64 to taki sam clusterfuck jak na Blokadzie?

Z tego co ludzie pisza na forach to jeszcze wiekszy :D

Odnośnik do komentarza

Właśnie widzę, że dodatek do BF4 kosztuje teraz 59 zł. Za premium dałem 199, kod na China RIsing sprzedałem chyba za 30 zł. Czyli zapłaciłem 169 zł, zamiast 5 x 59 = 295 zł, to jest prawie dwa razy taniej. Nie dam sobie wmówić, że przepłaciłem bo jak dotąd obydwa dodatki są bardzo dobre, kolejny też dobrze rokuje. Czekam teraz na prywatne serwery, by mapy poukładać w jakiś sensowny sposób i będzie jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza

Gorszy niż na blokadzie. Mapa na CQ jest w zasadzie niegrywalna. Ale firestorm jest fajny. Pozostałych jeszcze nie grałem.

 

Jak dla mnie Blokada przy Metro 2014 to dobrze zbalansowana mapa. Bez kitu. Jeśli rodzisz się w mieście to masz z miejsca 90% szanse na wina. Nie pomagają dodatkowe tunele, nie pomagają windy, ani to że w przypadku tych wind nie zamykają się drzwi kiedy ktoś jedzie i wjechać można tylko z góry.

Chociaż grając na PS3 z małą ilością graczy może nie mieliśmy porównania do tego jakie było Metro naprawdę (na PC 64 graczy). Jednak nawet jak coś się poprawiło to niewystarczająco.

Przydało by się więcej punktów, albo jakiś podziemny tunel łączący A z C.

 

Tak czy siak mam do tej mapki sentyment, cholernie lubiłem tam grać i będę grał dalej ;]

 

 

 

Nie wiem czy ktoś już startował jetem na kaspijskiej granicy  :) ale samolot ma za mały ciąg i nie można poprawnie wystartować, zawsze sunę jeszcze po trawie co niestety uszkadza często mój samolot  :)

Punkt za zabicie przeciwnika gdy zawalimy budynek są teraz liczone, tylko nie wiem czy jedynie na dodatku.

 

 

Startowałem (na dopalaczu) i było OK, zmieściłem się w pasie.

Mi się udało spalić snajpera na tym najwyższym kominie, co ma guzik na dole do włączenia płomieni na szczycie  :) Też zaliczyło killa.

 

 

Też mam dziwne startowania z Kaspijskiej Granicy. Jet zaczyna odlatywać dopiero dzięki wzniesieniu (już na trawie).

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Właśnie widzę, że dodatek do BF4 kosztuje teraz 59 zł. Za premium dałem 199, kod na China RIsing sprzedałem chyba za 30 zł. Czyli zapłaciłem 169 zł, zamiast 5 x 59 = 295 zł, to jest prawie dwa razy taniej. Nie dam sobie wmówić, że przepłaciłem bo jak dotąd obydwa dodatki są bardzo dobre, kolejny też dobrze rokuje. Czekam teraz na prywatne serwery, by mapy poukładać w jakiś sensowny sposób i będzie jeszcze lepiej.

Ja w zeszłym miesiący wypiłem 9 piw mniej niż zamierzałem więc stac mnie wykupić pojedynczo. Pieprzycie jak potłuczeni i zzzachowujecie się jak dzieciaki.  nie kupuje dla zasady i dla tego że wole rozłożyc sobie na raty niż jedno razwowo wywalić kase, tak samo jak ludzie kupuja tv czy konsole na raty.

Po za tym hun im w dupe

Odnośnik do komentarza

no fajnie bronas ale co to ma wspólnego z tym czy to jest opłacalne czy nie to ja nie wiem :D nie kupujesz dla zasady KUMAM, nie kupujesz bo wolisz na raty JASNE DLA MNIE nie kupujesz bo gardzisz DICE - ROZUMIEM, ale nie jest prawdą, ze Premium jest nieopłacalne o to mi tylko chodzi

 

Najlepsze jest to, ze DICE i tak moze z zazdrością patrzeć na hektolitry pieniędzy płynące do twórców CODa, gdzie sprzedaż jest sporo większa a z DLC mają w ch,uj wiecej kasiorki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...