Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

no fajnie bronas ale co to ma wspólnego z tym czy to jest opłacalne czy nie to ja nie wiem :D nie kupujesz dla zasady KUMAM, nie kupujesz bo wolisz na raty JASNE DLA MNIE nie kupujesz bo gardzisz DICE - ROZUMIEM, ale nie jest prawdą, ze Premium jest nieopłacalne o to mi tylko chodzi

 

Najlepsze jest to, ze DICE i tak moze z zazdrością patrzeć na hektolitry pieniędzy płynące do twórców CODa, gdzie sprzedaż jest sporo większa a z DLC mają w ch,uj wiecej kasiorki.

 

Walduś Cycu - ale tu nie chodzi tylko o same dutki. Wiadomo, że jak kupisz sześciopak winiacza za 14,99 to masz setkę cytrynówki lubelskiej za 50 gr mniej, ale o szerszy kontekst. Co w zamian za to, że płacisz im dwie stówy z górki otrzymujesz? Na razie jest tak, że owszem dodatki może są i udane natomiast grywalność samego produktu jest słaba by nie powiedzieć kiepska. I dziwię się niektórym osobom, że pomimo ogólnie przyjętego niezadowolenia z produktu są tacy, którzy są w dalszym ciągu skłonni zapłacić tym łachmytom dwie stówy. No sorry nie czaje.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Na metrze grałem już wiele razy i za każdym od dupy strony czyt. od C i zawsze mecz przegrany :( choć dziś po raz pierwszy :) udało nam się dostać na A. Niestety była taka zadyma że nawet nie było czasu pozwiedzać.

 

Mi się już raz udało dostać z dołu na B i wypchnąć kolesi pod punkt A. Ale musiałem się postarać i wielu kolesi wyłowić. W ogóle udało się też znaleźć miejsce, w którym nie latało aż tak dużo granatów (najczęściej to jakaś totalna padaka - Kiedy ten nerf dla granatów mini?).

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/battlereport/show/32/436076927575673920/202192225/

 

 

Na razie jest tak, że owszem dodatki może są i udane natomiast grywalność samego produktu jest słaba by nie powiedzieć kiepska.

Chyba gramy w dwie różne gry. Ja się bawię znakomicie.

Edytowane przez Drantzell
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Weny mocno mi brakuje więc nie będzie popisów elokwencji. Gęsior, moim zdaniem, mądrze prawi - jak nigdy ;) Burzy się we mnie krew na myśl, że tak wygląda nasza korpo-przyszłość... "Hej frajerzy - zapłaćcie nam z góry za BF XVII i komplet dodatków składających się z najlepszych map z części 13 i 14 a my go wam wydamy na jesieni i może nawet będzie działał.... ale raczej nie - gromado uzależnionych frajerów... dobrze, że wam to w sio rawno, osiołki - tu nasz numer konta..."

Penis z tym czy to się opłaca czy nie... Penis z tym, że będę miał double XP (dajcie spokój chłopaki - po tych waszych orłach po 18 godzinach gry widać, że to osiągnięcie porównywalne z trafieniem do pisuaru) Penis z tym, że dodatek ogrywacie 2 tyg. wcześniej... Tu po prostu chodzi o to, że tak się nie robi... Nie płaci się malarzowi zanim nie pomaluje ścian i nie płaci się Oplowi, żeby wyprodukował nowy model Astry :) Płaci się jeśli robota jest dobrze zrobiona (a BF4 NIE JEST DOBRZE ZROBIONY) i płaci się za Astrę dopiero jak przejdzie crash testy :) czy jakoś tak... pozdrawiam

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co w zamian za to, że płacisz im dwie stówy z górki otrzymujesz?

Możliwość nieograniczonego grania z Wami.

 

Myśle, ze po prostu w jednym sie nie zgadzamy - ja narzekam, ale ogólnie tytuł mi sie bardzo podoba i grywalność w mojej ocenie ma wysoką. Ty patrzysz na całość na odwrót - tytuł bardzo słaby jak to sam napisałeś, ale i tak grasz. Myśle, ze tutaj leży to, co powoduje ze dla mnie kupno Premium jest wygodne, a dla Ciebie nie do pomyślenia. Po prostu - z ręką na sercu - grając w BF4 w(pipi)iam sie strasznie, ale suma summarum bawię sie bardzo dobrze (gdyby było inaczej nie grałbym, vide MOH i inne tytuły)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Zagrałem dziś w Metro 2x w podboju i cienko siebie tam widze.Pierwsze przetarcie i wzajemne trzepanie sobie granatami ,rpgami przeleciało ,2 raz przeciwnik zepchniety do swojej bazy i trzepańsko .Po 3 minutach myśle sobie boże co ja tutaj robie ,bez sensu takie na(pipi)ianko ,nuda ,nie chce mi się tutaj być ,wychodze :P

Odnośnik do komentarza

ja zaczynam sie wahac nad zakupem premium w nastepnej grze. Tzn. piszac o nastepnej grze mam na mysli nastepnego "prawdziwego" BFa- jesli na jesien bedzie mial wyjsc jakis napychacz kasy majacy tylko "Battlefield" w nazwie, to sobie go odpuszcze.

Moj problem z premium polega na tym, ze w BF3 z pieciu dlc naprawde podeszlo mi (i spedzalem na nim calosc czasu) tylko jedno. Tak samo w BF4- jak dotad z dwoch tez podoba mi sie tylko jedno i wcale nie jestem przekonany, czy pozostale mi jakos podejda. Dostepnosc dlc 2 tyg. pozniej moglbym spokojnie przebolec, argument z double xp slabnie przy obecnosci boostow i tak czy inaczej szybko wpadajacych lvl, z kolei o wszystkich innych "przywilejach" premium typu gowniane znaczki do emblematu, kamuflarze i portrety zolnierzy nie chce mi sie nawet pisac, bo w(pipi)ia mnie w ogole sama mysl, ze place im za cos takiego. Content premium to jak dla mnie powinny byc np. jakies wyjatkowe bronie lub extra wyposazenie pojazdow (oczywiscie lepsze od standardowych)- wtedy to byloby cos wartosciowego i naprawde "premium", a nie jakies gowniane grafiki...

ALE, drugi problem z kolei jest taki, ze zeby te dlc w ogole ocenic, to musze w nie samemu zagrac, a ich zakup w premium jednak sie bardziej opyla.

Nie wiem naprawde sam... Zobaczymy jak po ostatnim dodatku do BF4 to bedzie wygladalo i jakie beda plany wydawnicze.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o Premium to podobnie jak większość z Was kupiłem nie z wielkiej miłości i wiary w EA/DICE. To nie ważne, że potem nie grałem regularnie we wszystkie mapy z dodatków w BF3 bo i tak chciałem ograć je osobiście, poczuć na własnej skórze (kciukach), a nie sugerować się filmikami na YT. Tutaj jest podobnie. Zarzekałem się, że nie kupię tego szajsu w BF4, a w końcu pękłem bo pojawiły się nowe mapy i premiumowicze dostali je wcześniej. Ta oferta jest kierowana właśnie do takich ludzi jak jak - niecierpliwych i ciekawskich. Przy okazji można kilka złociszy zaoszczędzić, ale w tym roku denerwuje mnie jak nigdy wcześniej, że przedpłacamy za produkt, który jest nieskończony.

W następnym BeeFie, którego też na pewno kupię, chętnie przyłącze się do ogólnoświatowej akcji niekupowania premium i innego szajsu, który będą próbowali nam wcisnąć. Podobnie jak u Tommiego te śmieszne portrety żołnierza (karwa jak to brzmi), emblematy czy znaczek przy nicku wywołuje u mnie uśmiech politowania bo, na miły bóg, jak można dorosłych ludzi traktować takimi dupsami? Chyba nie zakładają, że gry są dla dzieci i grają w nie tylko dzieci?

 

Odnośnik do komentarza

Oprócz oszczędności kasy, Premium to wygoda,płacę raz i wszystko mam w zestawie. Tak, to jest kupowanie kota w worku, ale dla mnie sprawdziło się w przypadku BF3 to kupiłem na czwórkę. Jak ktoś twierdzi, że w trójce był jeden fajny map pack (Close Quarters) to rzeczywiście lepiej niech nie kupuje Premium. Dla mnie słabe mapy i tryby były tylko na Armored Kill, kiepsko się na tym grało w 24 graczy, na PC dodatek pewnie fajnie zażarł. Jak można pominąć za(pipi)iste mapki z Karkhandu, Aftermath z trybem Scavenger albo tryb Air Superiority w End game bez którego pewnie nie ruszyłbym nawet samolotów. W BF4 dwa pierwsze dodatki już mi siadły, trzeci też zapowiada się fajnie, walki morskie i zdobywanie lotniskowca. I będę już do przodu po jego wydaniu.

 

Kaczor, Gęsior piszecie o niekupowaniu nieprzetestowanego / niedokończonego produktu jakim jest BF4. Trójka niczego Was nie nauczyła? Gra była załatana rok po premierze, właściwe byłoby kupić ją dopiero na jesień tego roku. Wytrzymacie tyle? Ja nie. Wy pewnie też. Jesteśmy takie głupki, że nawet kupiliśmy sobie nowe konsole by pograć w "full experience Battlefield 4".

Odnośnik do komentarza

 Jak ktoś twierdzi, że w trójce był jeden fajny map pack (Close Quarters) to rzeczywiście lepiej niech nie kupuje Premium. Dla mnie słabe mapy i tryby były tylko na Armored Kill, kiepsko się na tym grało w 24 graczy, na PC dodatek pewnie fajnie zażarł. Jak można pominąć za(pipi)iste mapki z Karkhandu, Aftermath z trybem Scavenger albo tryb Air Superiority w End game bez którego pewnie nie ruszyłbym nawet samolotów.

Pryxu, moj problem jak wspomnialem polega na tym, ze nie wiem czy mi dodatek podejdzie czy nie dopoki go nie wyprobuje. Madry czlowiek po fakcie, ale przypuszczam, ze gdybym nie mial premium w BF3, to i tak bym te dodatki pokupowal z czystej ciekawosci (i napalony po mega trailerach). Zreszta BtK kupilem osobno na premiere (wtedy jeszcze nawet nie bylo zadnych wzmianek o premium), a potem jeszcze raz za niego w premiumie zaplacilem (to swoja droga skur.wysynstwo, ze nie zaoferowali zadnej znizki na premium dla tych, ktorzy juz mieli BtK. Do dzisiaj mnie doopa boli jak sobie o tym przypomne...).

 

Naprawde ten Scavenger byl Twoim zdaniem tak za(pipi)isty, zywotny i spedziles na nim tyle czasu, zeby bylo warto kupowac dla niego aftermatch? To samo z air superiority w end game- ile czasu na tym spedziles? Karkand z kolei bezustannie sie wieszalo (na omanskiej przede wszystkim, o ile pamietam) i glownie przez to rzucilem to w pizdu.

 

Takze generalnie rozumiem czysto finansowa korzysc w porownaniu do zakupu wszystkich DLC, ale caloksztaltem premiuma i tym jak sie maja te wszystkie zapowiedzi, obietnice, marketing, hype itd. do efektu koncowego (czyli tego, co ostatecznie dostalem za ta kase) jestem generalnie zawiedziony i coraz mniej w moich oczach przemawia za nim.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Content premium to jak dla mnie powinny byc np. jakies wyjatkowe bronie lub extra wyposazenie pojazdow (oczywiscie lepsze od standardowych)

 

 

Całe szczęście,ze kupując Premium nie jest to pay to win.Jeszcze nie wpadli na pomysł aby dac graczom z Premium większy armor albo inne bzdury.

 

tommi ja jednak bardziej patrzę na to jak Karol - nie chciałbym aby Ci co zapłacili mieli 6 lufowego gatlinga 9000rpm a zasięgiem 2000m+ podczas gdy ktoś inny, tylko dlatego, że nie ma premium miał jedynie CKMa na czołgu. chociaż tego nie zyebali bo gdyby tak było to byłby już definitywny koniec zabawy. 

Odnośnik do komentarza

grywalność samego produktu jest słaba by nie powiedzieć kiepska.

 

 

MG77MG Battlefield 4 player overview 
First Lieutenant IV
 
Score
6,315,096
 
Time
209:38:18
 
Gęsior, powiedz mi w takim razie, skoro w ch,ujowe gry grasz powyżej 200 godzin, to ile grasz w zayebiste?  :teehee:
 
:*
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

tommi ja jednak bardziej patrzę na to jak Karol - nie chciałbym aby Ci co zapłacili mieli 6 lufowego gatlinga 9000rpm a zasięgiem 2000m+ podczas gdy ktoś inny, tylko dlatego, że nie ma premium miał jedynie CKMa na czołgu. chociaż tego nie zyebali bo gdyby tak było to byłby już definitywny koniec zabawy.

idac tym tropem nie powinni tez wrzucac zadnych dodatkowych broni do dlc, jak to ma miejsce teraz. Dlaczego ktos, kto placi extra za dlc ma miec mocny sprzet, a ja ktory kupilem tylko podstawke juz nie? Jesli dodatkowe mapy mnie nie interesuja, to mam im dodatkowo bulic tylko po to, zeby moc tez grac np. M-TARem? Edytowane przez tommi
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

tommi napisałeś wyraźnie " wyjatkowe bronie lub extra wyposazenie pojazdow (oczywiscie lepsze od standardowych)" - dodatkowe bronie pochodzące z DLC nie są "lepsze od standardowych" bo MTAR nie odstaje wybitnie od innego ekwipunku, po prostu masz gnatów więcej, ale nie dają one Ci konkretnej przewagi na polu walki. 

Odnośnik do komentarza

bardzo duzo osob uwaza tego M-TARa za bardzo mocna giwere i gra wlasnie nią.

Inny prosty przyklad: M5K w BF3. Nie powiesz mi, ze ta bron nie byla przeza(pipi)ista na bliski dystans i nie dawala na nim przewagi- nie bylo tam lepszej kosiarki do tego.

Tak samo np. kusza.

O takich rzeczach mowie. Skoro dorzucaja je do dlc, to do premiuma powinni dolozyc jeszcze cos extra, a nie jakies (pipi)e obrazki...

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

 

grywalność samego produktu jest słaba by nie powiedzieć kiepska.

 

MG77MG Battlefield 4 player overview

First Lieutenant IV

 

Score

6,315,096

 

Time

209:38:18

 

Gęsior, powiedz mi w takim razie, skoro w ch,ujowe gry grasz powyżej 200 godzin, to ile grasz w zayebiste? :teehee:

 

:*

Kurka bo nie mam innego wyboru. Interesuje mnie tylko klimat wojenny w realiach obecnych tudzież okres II wojny światowej.

Ta gra mnie drażni pod wieloma względami tak jak każdego z nas, ale ją lubie bo lubię ekipę, z którą gram. Mi tu chodzi tylko i wyłącznie o kwestie Premium w obecnej sytuacji czyli pier.dolnika w DICE/EA/Sony.

Jeśli już mowa o kontencie w Premium to może powinno być tak, że tylko osoby, które wykupiły ten pakiet mają możliwość grania w nowe dlc?

Odnośnik do komentarza

Ta gra mnie drażni pod wieloma względami tak jak każdego z nas, ale ją lubie bo lubię ekipę, z którą gram. 

 

 

czyli masz podobnie jak ja. Yebani DICE, najpierw nas uzależnili od wspólnego ciorania za pomocą BC2 i Vietnamu, a potem wypuścili szroty wiedząc że i tak będziemy w to grać. (pipi)A ŻERUJĄ NA NASZYCH UCZUCIACH 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...