Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Darude

Panowie mam pytanie. Jestem posiadaczem Premium ale od jakiegos czasu nie dostaję pakietów z tego właśnie programu, nie dostałem ani kamuflarzy, ani nieśmiertelników, ani zlotych pakietów. Co ciekawe za kazdym razem jak loguje sie do BFa to w main menu mam pomaranczowe oznaczenie przy Premium dokladnie jak bym mial cos do odebrania ale nagrody wogole nie pojawiaja sie w moim profilu - ktos z Was mial podobny problem? Znalazlem troche podobnych wpisow z roznych platform na forach BFa ale nikt nie podal rozwiazania problemu.

Z tymi pakietami ostatnio jest tak ,że nie dostaje się ich w terminie .Przyznawane są randomowo, ostatnio dostałem 2 zaległe (niesmiertelniki ,nóż) i nie były dostępne z poziomu gry (jak ostatnio patrzałem to tam zakładka Premium nie działa ,ładuje się i nic)tylko były w BL .

Odnośnik do komentarza

Zwiastun jest genialny ale tak jak stwierdził jeden z recenzentów ten nowy tryb będzie niegrywalny na 64 graczy, za duży chaos. Tak samo skończy jak tryb przejęcia flagi.

Co do teorii spiskowych chodzą pogłoski że w ostatnim dodatku ma pojawić się w jakimś stopniu głowica nuklearna ! nie wiadomo czy będzie to jakiś esteregg czy może LEVOLUTION przez wielkie L

Odnośnik do komentarza

Zwiastun jest genialny ale tak jak stwierdził jeden z recenzentów ten nowy tryb będzie niegrywalny na 64 graczy, za duży chaos. Tak samo skończy jak tryb przejęcia flagi.

Co do teorii spiskowych chodzą pogłoski że w ostatnim dodatku ma pojawić się w jakimś stopniu głowica nuklearna ! nie wiadomo czy będzie to jakiś esteregg czy może LEVOLUTION przez wielkie L

Niekoniecznie. Trzeba pamiętać że to nie będzie walka wyłącznie na jednym lotniskowcu. Podczas gdy nasza drużyna będzie atakować statek przeciwnika, drużyna przeciwnika będzie atakowała nasz statek. Dodatkowo ludzie będą mogli cały czas walczyć o punkty na mapie, bo pociski wystrzeliwane z punktów również mogą zniszczyć lotniskowce.

Wszystko może się rozłożyć na całą mapę. Nie koniecznie będzie dochodzić do takich clusterf.u.c.k'ów jak na Lockerze, czy Metro.

 

Podobno będzie esteregg, kiedy będziesz wypływał za daleko na mapie. Może rzeczywiście będzie można powędkować w poszukiwaniu Megalodona. Właściwie Naval Strike (ostatni dodatek od szwedów) to ostatnia szansa na Megalodona.

 

Poza tym ja tam się cieszę, że od teraz skupią się na Battlefroncie. Wiąże z tą grą ogromne nadzieje i dobrze że zajmie się nią najlepszy team z DICE.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza
Gość Darude

 

Zwiastun jest genialny ale tak jak stwierdził jeden z recenzentów ten nowy tryb będzie niegrywalny na 64 graczy, za duży chaos. Tak samo skończy jak tryb przejęcia flagi.

Oj czyli nie dla mnie niby ,ale się obada ,nie przekreślam może akurat podpasi i przegram  więcej  niż 10 godzin jak to miało miejsce w poprzednich dodatkach.  :)

Odnośnik do komentarza

 

 Z jakiegoś powodu posiadacze najwyższych statystyk k/d ratio to piloci Birdów.

Siedzi koles w heli czaly mecz z 2 inzy i spawaja go od srodka. Wywalic spawanie od srodka konczy sie zabawa. I jeszcze jedno,wbij sobie do tej swoje glowy ze w BF nie gra sie pod K/D ratio(kolejny raz k/d ratio pada jako glowny argument za oslabieniem pojazdow). Liczy sie W/L i ilosc przejetch/obronioncych flag,jak ktos chce grac pod K/D wynocha na TDM i/lub CoD. Cale te K/D ratio powini zostawic tylko na TDM z reszty trybow wywalic.

 

 

 

Popieram Zaqa w 100 procentach. Gdyby wypieprzyć K/D ratio gra zmieniła by się diametralnie. Skończyły by się e-penisy i kozaki (pipi)a.

@kolego Drantzell - rozwaliłeś mnie tekstem, że heli są mocne a najlepiej pokazuje to ratio pilotów. A co ma piernik do wiatraka? Mają takie ratio bo nikt nie śmiga z igłami/stingerami. A wiesz dlaczego? Bo każdy ma w (pipi)e jak widzi dwóch kolesi ze spawarami. Nikt nie będzie się z nimi użerał. Ale dla Ciebie to jest jak najbardziej ok bo to gra zespołowa a DICE wykazali się nie lada pomysłowością. Weź proszę Cie skończ opowiadać te swoje dyrdymały non stop.

Odnośnik do komentarza

prawdą jest, że K/D cieżko porównywać, bo zmienia się ono drastycznie z podejściem do gry. Podobnie jak Gęsior gram wszystkim czym popadnie i widzę mega zmiany w ratio. Najlepsze miałem oczywiście snajperem, potem ratio spadło jak robiłem wiertarki inżyniera, teraz znów rośnie jak robię karabiny wyborowe i większość ludzi ściągam z dystansu. 

 

ciężko porównywać, bo przeciętny snajper będzie mieć spokojnie lepsze ratio od naprawdę dobrze grającego kabotyna, który wpyerdala się w sam środek akcji. 

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Panowie potrzebuje jakiegoś pro tipa. Męczę się strasznie z zadaniem rozwalenia 5 typa z wieży na Ognistej albo Kaspianie. Próbowałem już wszystkiego. Myślałem, że najłatwiej wpadnie na hardkorze na Ognistej z wieży, ale zanim tam wleze zara mnie łajzy ściągają. Max udało mi się trzech snajpą ubić.

A na Kaspianie to już w ogóle nie wiem o jakich wieżach mowa. Jeśli o tej jednej jedynej, która zaraz na początku się wali to nie mam tam szans z czasem.

Jak żyć? Co robić? :(

Odnośnik do komentarza

Ja chetnie zrobie ustawke z toba Gesior, tez musze zrobic to zadanie. Do odblokowania jest za(pipi)ista snajperka GOL. :)

 

Ps. Dzieki Lebi ze pomogles mi zrobic zadanie, gdzie sie odblokowuje  MTAR'a. Przez dwie rundy na Mekongu i Fabryce, uwierzcie mi, nie moglem nikogo granatem ubic. Dopiero kooperacja z kolega Oip'em pomogla.  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Ja chetnie zrobie ustawke z toba Gesior, tez musze zrobic to zadanie. Do odblokowania jest za(pipi)ista snajperka GOL. :)

 

Ps. Dzieki Lebi ze pomogles mi zrobic zadanie, gdzie sie odblokowuje  MTAR'a. Przez dwie rundy na Mekongu i Fabryce, uwierzcie mi, nie moglem nikogo granatem ubic. Dopiero kooperacja z kolega Oip'em pomogla.  :thumbsup:

 Kabotyn mamlasie :) podwieszany granatnik M320 też realizuje kille zaliczane jako "granat"

PS. Jak już zrobiłeś to zadanie to zniknęło ci z zakładki ZADANIA? bo mnie się wyświetla nadal mimo, że od miesięcy biegam z MTARem

Odnośnik do komentarza

Panowie potrzebuje jakiegoś pro tipa. Męczę się strasznie z zadaniem rozwalenia 5 typa z wieży na Ognistej albo Kaspianie. Próbowałem już wszystkiego. Myślałem, że najłatwiej wpadnie na hardkorze na Ognistej z wieży, ale zanim tam wleze zara mnie łajzy ściągają. Max udało mi się trzech snajpą ubić.

A na Kaspianie to już w ogóle nie wiem o jakich wieżach mowa. Jeśli o tej jednej jedynej, która zaraz na początku się wali to nie mam tam szans z czasem.

Jak żyć? Co robić? :(

 

Dam Ci tipa choć już dawałem filmik po którym zrobiłem to zadanie za pierwszym razem, gdzie przednim męczyłem się niemiłosiernie. Teraz nie mogę znaleźć linka, wyjdź na wierze i zabijaj normalnie kamperów którzy się męczą tak jak ty teraz, nie ważne czym byle nie nożem bo to się nie liczy. Gdy już zrobisz kile na wierzy schodzisz na ziemie bierzesz snajperkę z jakimś celownikiem kolimator lub innym i po sprawie.

Odnośnik do komentarza

Popieram Zaqa w 100 procentach. Gdyby wypieprzyć K/D ratio gra zmieniła by się diametralnie. Skończyły by się e-penisy i kozaki (pipi)a.

@kolego Drantzell - rozwaliłeś mnie tekstem, że heli są mocne a najlepiej pokazuje to ratio pilotów. A co ma piernik do wiatraka? Mają takie ratio bo nikt nie śmiga z igłami/stingerami. A wiesz dlaczego? Bo każdy ma w (pipi)e jak widzi dwóch kolesi ze spawarami. Nikt nie będzie się z nimi użerał. Ale dla Ciebie to jest jak najbardziej ok bo to gra zespołowa a DICE wykazali się nie lada pomysłowością. Weź proszę Cie skończ opowiadać te swoje dyrdymały non stop.

K/D ratio jednak w większości przypadków daje informacje o użyteczności danej jednostki na polu walki (wcześniej pisałem o wyjątkach od reguły, ale tego pewnie nie doczytałeś). Potencjał bojowy helikopterów zwiadowczych bez spawaczy jest wystarczająco duży, tak, żeby dobrzy piloci tych maszyn nie mieli powodów do narzekania.

 

Do reszty się nie odniosę, bo tak na prawdę nie wiem o co Ci chodzi. Z jednej strony kwestionujesz potencjał bojowy Heli ("rozwaliłeś mnie tekstem, że heli są mocne"), a z drugiej płaczesz że na pilotów z 2 spawaczami nie ma mocnych ("każdy ma w (pipi)e jak widzi dwóch kolesi ze spawarami. Nikt nie będzie się z nimi użerał.").

 

Zastanów się dobrze nad tym o co Ci chodziło i napisz jeszcze raz. Jak chcesz się nie zgadzać ze mną tylko dla samego nie zgadzania, to szkoda Twojego zachodu.

Odnośnik do komentarza

 

K/D ratio jednak w większości przypadków daje informacje o użyteczności danej jednostki na polu walki...

 

Co powiesz w takim razie o użyteczności jednostki z K/D ratio 1,50?

 

Noob

 

 

Nie mogłem się powstrzymać xD

 

A na serio - Wynik 1,50 mówi o dużym potencjale do uśmiercania celów. Takie jednostki są bardzo przydatne w odpowiednich punktach na mapie, jeśli chcemy wygrać. Szacował bym, że podczas obrony/ataku na flagę jest w stanie zabić z 2-3 osoby zanim zginie.

Oczywiście takie wyniki mogły by być nabijane w PLOT'kach, na dachach. Często jest też tak, że kolesie nabijają wysokie wyniki w Heli, a jak zejdą butami na ziemie to okazuje się że są miękkimi bułami. Tak czy siak jakbym miał wybierać między 1.5 w K/D, a 0.66 jako kompana do obrony flagi to zdecydowanie brałbym w ciemno tego pierwszego.

Jest to oczywiście szacunek, a nie żaden pewniak. Więcej na temat użyteczności takiej jednostki mógłbym napisać kiedy zobaczył bym jaką klasą, bronią i w jakim trybie wynik nabił. W normalnych warunkach podbojowych 1,50 to dużo.

 

Edytowane przez Drantzell
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...