Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Darude

 

Jak jesteś taki kuwa wybredny i wiesz, że dodatki mogą Ci się nie spodobać to na ch kupujesz PREMIUM ;D Przecież to wiadome że kupujesz w ciemno.

Tak jestem wybredny i  chce otrzymywać produkt spełniający moje wygórowane  wymagania.

 

Kupiłem premium bo jak pisałem wcześniej  nie wiedziałem.tyle.

Kufra hipokryto  kiedyś pisałeś zebyśmy zmienili łącza ,bo to wina tego ,a niedawno   sam stwierdziłeś ,że jednak sama gra laguje!

 

Wpierw kupiłem gre i grało mi się ok ,nie było najgorzej.Błędy były ale mówie sobie pewnie będą systematycznie naprawiać .Gier na PS4 na razie za wiele nie będzie, więc myślę sobie będę sobie grał BFa ,w międzyczasie będą wychodzić  dodatki więc postanowiłem zainwestować  $ w  premium .

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Nie grałem w BF4, ale tematy z tą grą śledzę codziennie i czasami dziwię się jak Wy możecie jeszcze w to grać. Ciągłe narzekania i...bardzo dobrze, trzeba narzekać jak ludzie czują się oszukani. To tak jak z polityką tuska, chu.jowa, ale to nasz kraj. Tak samo tu, lagi, bugi i inne pierdoły, ale to Battlefield, który w multi nie ma sobie równych, nie ma godnego przeciwnika i z sentymentu do poprzednich części, każdy z nas może powiedzieć, że to jest "moja" gra. Dlatego nie ma się co dziwić (szczególnie wydając na nią $), że chcemy, aby była dopieszczona i nie irytowała błędami. Każdą kolejną część będę porównywał do BC2, dlatego, że jest to dla mnie wyznacznik perfekcyjnego multi. Skoro Dice udało się to wcześniej, co stoi na przeszkodzie, aby wrócić do sprawdzonego systemu, dzięki któremu miliony graczy pokochało tą serię. Chcieli dla nas lepiej, ale to nie wyszło. Przedobrzyli...

Odnośnik do komentarza

Przecież cały czas to naprawiają. Walka z kodem w tych czasach wcale nie jest taka łatwa, a Battlefield jest rozbudowaną grą (i chwała mu za to). Jakby stwierdzili, że gra jest ukończona i olali sprawę to wtedy spoko - Masz pełne prawo do krytyki i jechania ich z błotem (bo by zakłamywali fakty). Tutaj gra ma swoje problemy, ale DICE o tym wie, przyznaje się do tego i pracuje nad tym.

Biadolicie tak jakby oni zrobili to specjalnie. Jakby zrobili psujący się rower, bo specjalnie zrobili go z niskiej jakości materiałów, żeby zaniżyć koszta i więcej zyskać.

Oni po prostu chcieli zdążyć na premierę NextGenów i pewnie wydawało im się, że jak są jeszcze jakieś bugi to rozwiąże się je w max 2 patchach. Teraz ucząc się na błędach opóźnili premierę Naval Strike'a na PC i X720, ale ludzie jbią ich teraz z powodu opóźnienia premiery. Żal dupę ściska.

 

Panowie, idźcie sobie wytykać kto, co i za ile kupił gdzie indziej. Dość mam czytania pyskówek.

Ja tam nie lubię się kłócić, ale tak samo jak Ty nie lubisz czytać pyskówek, tak samo ja mam dość czytania wiecznych narzekań na DICE (jakby to miało coś zmienić).

 

Nie grałem w BF4, ale tematy z tą grą śledzę codziennie i czasami dziwię się jak Wy możecie jeszcze w to grać. Ciągłe narzekania i...bardzo dobrze, trzeba narzekać jak ludzie czują się oszukani. To tak jak z polityką tuska, chu.jowa, ale to nasz kraj. Tak samo tu, lagi, bugi i inne pierdoły, ale to Battlefield, który w multi nie ma sobie równych, nie ma godnego przeciwnika i z sentymentu do poprzednich części, każdy z nas może powiedzieć, że to jest "moja" gra. Dlatego nie ma się co dziwić (szczególnie wydając na nią $), że chcemy, aby była dopieszczona i nie irytowała błędami. Każdą kolejną część będę porównywał do BC2, dlatego, że jest to dla mnie wyznacznik perfekcyjnego multi. Skoro Dice udało się to wcześniej, co stoi na przeszkodzie, aby wrócić do sprawdzonego systemu, dzięki któremu miliony graczy pokochało tą serię. Chcieli dla nas lepiej, ale to nie wyszło. Przedobrzyli...

Nie grałeś, więc nie gadaj. Jak się tylko czyta marudzenia to rzeczywiście można odnieść wrażenie, że ta gra jest do niczego. Ja się najczęściej bawię znakomicie. Tylko wczoraj miałem takie lagi, że grać się nie dało. Dziś już było czasami wręcz rewelacyjnie.

Może rzeczywiście jest tak jak z Tuskiem. Nie jest ideałem, ale na horyzoncie lepszego nie widać.

Edytowane przez Drantzell
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czytając marudzenia i tak wiem, że 80% piszących je również znakomicie bawi się z grą (w większości przypadków). Też dalej marudzę pod nosem na BF3, chociaż ciągle gram. Zmierzam do tego, że to idzie w złą stronę. W BC2 doszli do momentu, że nie trzeba było już nic naprawiać, a sama gra była gotowa praktycznie na premierę. BF3 po paru latach zostawili zwalone (hitboxy, bad luck'i), a BF4 zostawią zwalone jeszcze bardziej, bo będą wypuszczać BF5. Na premierę wypuszczają tak zabugowaną grę, że jest to jakiś precedens i trzeba to tępić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakby zostali przy BC2 to by ludzie narzekali, że DICE odcina tylko kupony. Tak jak narzekają na to, że kolejne CoD'y praktycznie się od siebie nie różnią. DICE idzie właśnie w dobrym kierunku. Próbuje swój dobry już produkt ulepszać. Kod niestety tak działa, że im go więcej, tym trudniej nad nim zapanować. Wcale nie takie proste jest naprawienie wszystkiego ot tak. Jakby mogli to zrobić, to by to zrobili.

 

Jak mnie wkurzały lagi na Naval Strike'u, to po prostu sobie go odstawiłem. Poczekam aż będzie działało tak jak podstawka.

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Jakby zostali przy BC2 to by ludzie narzekali, że DICE odcina tylko kupony. Tak jak narzekają na to, że kolejne CoD'y praktycznie się od siebie nie różnią. DICE idzie właśnie w dobrym kierunku. Próbuje swój dobry już produkt ulepszać. Kod niestety tak działa, że im go więcej, tym trudniej nad nim zapanować. Wcale nie takie proste jest naprawienie wszystkiego ot tak. Jakby mogli to zrobić, to by to zrobili.

 

Jak mnie wkurzały lagi na Naval Strike'u, to po prostu sobie go odstawiłem. Poczekam aż będzie działało tak jak podstawka.

 

Chłopie weź przeczytaj na spokojnie co piszesz bo ręce opadają. DICE próbuje ulepszać swój produkt i co?!! I mamy lagi, bugi i wiecznie coś nie działa.

Aha wyznacznikiem jakości BF4 jest chyba to że większość czołowych graczy nie gra w niego, identyczna sytuacja jak z Killzone 3 po genialnej dwójce.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Drutku na podboju i TDM. Tak czy siak uważaj, bo z łowcy możesz łatwo stać się szybko zwierzyną. Ostatnio dwaj mistrzowie kosy próbowali mnie upolować i słabo skończyli. Szczególny ubaw miałem jak przyczaiłem się przy ich znaczniku odrodzeń, bo doskonale wiedziałem czyj on jest ;D - To była taka kara za wyzywanie się po forumkach od cweli ;]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Drantzell, widzę, że lubisz mieć zawsze ostatnie słowo. Obiektywnie patrząc prowokujesz i nie pozwalasz zdechnąć tej bezowocnej wymianie uprzejmości. Nie chcę być zmuszony do zorganizowania akcji wlepiania minusów pod każdym Twoim postem żeby Cię przyblokować na jakiś czas, ale sam się prosisz. Jak już pisałem rozumiem Twój punkt widzenia chociaż się z nim nie zgadzam (jak większość tutaj). Skończ już, proszę.

Odnośnik do komentarza

Drantzell, widzę, że lubisz mieć zawsze ostatnie słowo. Obiektywnie patrząc prowokujesz i nie pozwalasz zdechnąć tej bezowocnej wymianie uprzejmości. Nie chcę być zmuszony do zorganizowania akcji wlepiania minusów pod każdym Twoim postem żeby Cię przyblokować na jakiś czas, ale sam się prosisz. Jak już pisałem rozumiem Twój punkt widzenia chociaż się z nim nie zgadzam (jak większość tutaj). Skończ już, proszę.

 

Cóż... Jestem uparciuchem i czasami mnie ponosi. Tak czy siak nie lubię marnować czasu na dyskusje (mimo że czasem w nie brnę często w te najbardziej bezsensowne), więc z przyjemnością uszanuje Twoją prośbę.

Odnośnik do komentarza

Drantzell zdejmij proszę różowe okulary, jeśli wszyscy widzą błędy w grze tylko ty nie, to zastanów się czy przypadkiem nie jesteś w błędzie, a nie wszyscy pozostali. Albo przyznaj się, że jesteś na liście płac DICE ;]

 

Nie odpiszę, bo Hansior mi nie pozwala (ani za bardzo nie mam ochoty już dalej ciągnąć tego bezowocnego bezsensownego tematu). Nie zakładam różowych okularów bo widzę rzeczy, które trzeba poprawić. Tak czy siak nie chce z drugiej strony zakładać tych czarnych.

 

Mimo że minusiki mnie średnio ruszają, to każdy czarnowidz, który będzie ponadprzeciętnie marudził będzie właśnie takowego otrzymywał (pewnie mi nie wystarczy dla wszystkich).

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Drantzell to troll.Jedyny człowiek któremu netcode w' bfie działa bardzo dobrze.Człowiek który nigdy lagow nie miał,chociaż cały bl piszczy .Doradca od spraw Internetu i wyposażenia wojskowego.BArdzo dobry pilot oraz lowca... aa no i świetny analityk wojenny.Jest w stanie ocenić naszą przydatność na polu walki.O mój Boże..Wielki Piotrze otwórz bramy nieba! Takich ludzi nam potrzeba.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Drantzell zdejmij proszę różowe okulary, jeśli wszyscy widzą błędy w grze tylko ty nie, to zastanów się czy przypadkiem nie jesteś w błędzie, a nie wszyscy pozostali. Albo przyznaj się, że jesteś na liście płac DICE ;]

 

Pryksiu z drugiej strony w paru miejscach zgadzam się z Drantzellem. Gdybym nie miał BF4 i wlazł w ten temat i przeglądnął ostatnie 10 stron aby zobaczyć jak wrażenia wielu użytkowników na przestrzeni czasu, nie kupiłbym gry i popełnił wielki błąd. Każdy narzeka. Ale naprawdę - KAŻDY. Tak też mam lagi, tak też nie gram w Naval Strike bo się nie da, tak też ginę od "zabity w akcji" ale generalnie bawię się dobrze i na(pipi)iam ile wlezie. Drantzell może i ma różowe okulary, ale tak samo wielu z Was ma czarne - no nie pyerdolcie, że nie da się grać, bo wczoraj grałem 3h i nie miałem żadnego laga. Żadnego. Oczywiście kontrolnie wlazłem na Naval Strike i zaraz po urodzeniu nie miałem broni, szedłem do tyłu po czym nagle zabił mnie ktoś, kogo teoretycznie wg spisu nawet nie ma na mapie :D no okej, (pipi)a pod nosem, ale żeby ciągle żale wylewać?

 

Może nie jestem mega optymistą jak Drantzell, jednak bardzo wolę postawę dzieciatej mckluchy, który po prostu cierpliwie czeka na poprawki. W międzyczasie gram i walczę - wczoraj pękło 150h. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Darude

 

wczoraj pękło 150h

U mnie 310 godzin.Aż się przestraszyłem ,ze tyle godzin życia przegrałem siedząc na minie od grudnia 12-go ehh :teehee: .Potem patrze na :

BF3 343h 14m

BC2 379h 43m

W BF4 pewnie pęknie 500 ,w sumie wyniki całkiem poważne jak na tak wk***cy tytuł :whistling: .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...