Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Maztika,to chyba jakis blad :P

Sony/EA przecenilo dodatki(CR,SA i NS) na ps3/4 z 14.99€ na 9.99€(ps3) i 10.99€(ps4). Kupil bym za te 10€ dodatki ale na ps3 dodatki sa martwe. W sumie podstawka tez zaczyna szybko umierac. Ostatnio to tylko gram na 24/7 locker.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ale ta gra/firma jest z(pipi)ana.

 

 

 
A newly discovered Battlefield 4 glitch lets players combine two classes into one. The video shows how to easily combine the engineer and support class, and equip a rocket launcher with the ammo bag, effectively getting unlimited rockets.
 
 
All that’s required for the glitch to work is to pick a class, and select one gadget while leaving the other slot open, then for the next class, do the same but in reverse. When spawning, hit the R1 and L1 buttons (on the Xbox, hit the R buttons), and you will now spawn with a combined class.
The video above shows how it’s easily done. We’ve heard reports that it’s possible to do on the PC as well, simply by quickly pressing the Shift and Control buttons.
We’re surprised it took so long to discover the glitch — it seems so simple and straightforward that it’s unlikely it was introduced with a recent patch. But this is Battlefield 4, so you never know…

http://bf4central.com/2014/07/battlefield-4-glitch-combine-classes/

Odnośnik do komentarza

oj tam, pewnie coś pomieszali w ostatnim patchu lub dlc. Każda gra ma jakieś glitche i inne pierdoły. Nawet w takim ubóstwianym przez wszystkich TLUS rozpierdala mnie przenikanie postaci i przeciwnicy nie reagujący jak przebiegnie im postać poboczna, przecież takie rzeczy były nie do pomyślenia parę lat temu na PC a teraz stało się normą. Jedna co jak co ale PCtowcy mają rację konsolę ograniczają i cofają w rozwoju branżę gier.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ja rozumiem,ze Mysza i Zielu jestescie Dice defense force ;) ale serio co patch to jakis glitch znika inny sie pojawia. Dalej nie naprawili glitcha ktory wiesza locker. Po ostatnim patchu znowu ginie sie przez sciane. Ile mozna latac jedna gre. Serio mogli by zrobic ea early access na kilka miechow przed premiera i wtedy mozna gre testowac a nie po premierze. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Im bardziej złożona gra, tym trudniej o wszystko zadbać. Mam wrażenie, że ludzie już przywykli do tego że się DICE yebie i robią to już z przyzwyczajenia. Bezsensu, to dobry zespół, który przygotowuje dobry content i zależy im żeby grało się wszystkim jak najlepiej (przecież nie upychają błędów w kodzie specjalnie). Dziś se odpaliłem BF4 po przerwie i mi się fajnie grało (chociaż Destiny już bym ogrywał).

 

Dwie fajne rundki pod koniec dzisiejszego grania:

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/battlereport/show/32/494975612858197376/202192225/

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/battlereport/show/32/494987374785521024/202192225/

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem,ze Mysza i Zielu jestescie Dice defense force ;) ale serio co patch to jakis glitch znika inny sie pojawia. Dalej nie naprawili glitcha ktory wiesza locker. Po ostatnim patchu znowu ginie sie przez sciane. Ile mozna latac jedna gre. Serio mogli by zrobic ea early access na kilka miechow przed premiera i wtedy mozna gre testowac a nie po premierze.

 

Gdzie Ci się Locker wiesza? Na PS3?

 

Nie jestem żadnym defense force, bo wiem że gra nie jest idealna, ale ja ciągle pojąć nie mogę jak Ty czy inni, którzy bez przerwy narzekają na tego BFa 4 cały czas w niego grają. Zye.bane DICE ale ich grę kupię, tylko po to by popyerdolić jaka ta firma i jej gry są złe.

 

I żadne argumenty że wydałem 500 zł więc oczekuje skończonego produktu, mnie nie przekonują. BF 3 też nie był idealny, więc można było wyciągnąć wnioski z tamtej premiery i się trochę wstrzymać z kupnem następnej części. Ja tak zrobiłem i nie żałuje. A nawet jeśli ktoś kupił na premierę to mógł ograć, sprawdzić podstawkę a nie rzucać się od razu na Premium. Ograłeś podstawkę, widzisz że jest zyebana to sprzedajesz, jesteś na minusie z 20 zł i po problemie.

Dużo chłopaków tutaj odgrażało się że nie kupią następnej gry DICE, a przy zapowiedzi Hardline widzę głosy że chyba nawet na premierę wezmą. No kurde coś tu jest chyba nie tak.

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zaq już to pisałem ale się powtórzę, ja ich nie bronię ale trzeba być obiektywnym. Silnik w BF to potężne narzędzie ktore nie można porównywać do innych. Jakie mają sens słowa że "bo w CODzie nie ma takich glitchy i błędów" skoro złożonośc silnika w obu produkcjach nawet nie da się porównać. bo jak porównywać wahadłowiec kosmiczny do malucha. 

Odnośnik do komentarza

Zielu, to po kiego grzyba porywali się z motyką na słońce? Dla mnie mogliby wyrzucić połowę rzeczy z BeeFa i gra wcale nie straciłaby na atrakcyjności. Dupsy typu levolution - po co to dawali jeśli wiedzieli, że pojawiają się w związku z tym problemy (do tej pory gra nie daje rady podczas niektórych animacji). Jestem pewny jednego, rok po premierze nadal będą te same błędy i wcale mnie to nie martwi bo generalnie gra się bardzo dobrze :) A Hardline nie kupię!

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

@Drantzell

Gra jest zlozona ale nie jest napewno bardziej zlozona niz bc2. Nawet w pewnych askepktach bf4 jest bardziej uposledzone niz bc2.

 

@Mysza,ja tej gry na premiere nie kupilem. Harcrap nie mam zamiaru kupowac wcale. Locker sie wiesza na ps3 jak ktos zawali wieze problem jest od premiery z tego co ludzie mowia. Kuror i jak sie hotel zawala gra spada do 1fps rowniez tego nie naprawili. Netcode po ostatnim patchu wrocil do stanu z przed kilku miechow. No i nie wisienka na torcir czyli eydawanw dlc z bronmi OP tylk po to zeby dlc sie sprzedalo.

Jak nie sa w stanie naprawic levolution to niech dodadza opcje w ustawieniach serwera ktora pozwala na wylaczenie tego dziadostwa.

 

@Zielu, kazdy silnik jest potezny tylko nie kazda gra uzywa dostepnych opcji. Jezeli nie ogarniali gry przy bf3 to po co dodali jeszcze rzeczy do kolejnej wersji silnika? Zeby mogli powiedziec,ze silnik jest nowy? Szczerze mowiac to skoro tak sony krzyczy,ze jest 4theplayers ale ja jakos tefo nie widze. Zablokowali by premiere tak zbugowanych gier,dzial markietingu napewno by jakos to zareklamowal. W uk wejdzie/weszlo prawo,ze jezeli oprogramowanie jest w beznadziejnnym stanie produkt mozna zwrocic. Dice/EA maja prze(pipi)ane.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Drantzell

Gra jest zlozona ale nie jest napewno bardziej zlozona niz bc2. Nawet w pewnych askepktach bf4 jest bardziej uposledzone niz bc2.

 

@Mysza,ja tej gry na premiere nie kupilem. Harcrap nie mam zamiaru kupowac wcale. Locker sie wiesza na ps3 jak ktos zawali wieze problem jest od premiery z tego co ludzie mowia. Kuror i jak sie hotel zawala gra spada do 1fps rowniez tego nie naprawili. Netcode po ostatnim patchu wrocil do stanu z przed kilku miechow. No i nie wisienka na torcir czyli eydawanw dlc z bronmi OP tylk po to zeby dlc sie sprzedalo.

Jak nie sa w stanie naprawic levolution to niech dodadza opcje w ustawieniach serwera ktora pozwala na wylaczenie tego dziadostwa.

 

@Zielu, kazdy silnik jest potezny tylko nie kazda gra uzywa dostepnych opcji. Jezeli nie ogarniali gry przy bf3 to po co dodali jeszcze rzeczy do kolejnej wersji silnika? Zeby mogli powiedziec,ze silnik jest nowy? Szczerze mowiac to skoro tak sony krzyczy,ze jest 4theplayers ale ja jakos tefo nie widze. Zablokowali by premiere tak zbugowanych gier,dzial markietingu napewno by jakos to zareklamowal. W uk wejdzie/weszlo prawo,ze jezeli oprogramowanie jest w beznadziejnnym stanie produkt mozna zwrocic. Dice/EA maja prze(pipi)ane.

Kup se PS4. Prawdziwy BF4 jest na next genach i na PC. Ewentualnie możesz wrócić do BC2. Nikt Ci nie każe na siłę się męczyć z grą, której w ogóle na PS3 i X360 powinno nie być.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Nie mieszkam w uk. I zejdz ze mnie Mysza. nie narzekam na sony tyko stwierdzam fakt,ze skoro sa tak 4theplayers to czemu czegos z tym nie zrobia? Ja wiem,ze wy bedziecie bronic bf4 twardo bo co wam zostalo jak macie konsole bez gier ;)

Odnośnik do komentarza

Nie bronię BFa 4 "twardo" po prostu już to ciągłe narzekanie jest nudne. Bez przerwy powtarzane hasełka 4theplayers czy inne odnoszące się do EA/DICE. Jeszcze to robienie afery z jakiegoś śmiesznego glitch, tak jakby grać się nie dało przez niego. Normalnie przywalanie się do wszystkiego co możliwe. Rzygać się chce.

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...