Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Mała lista tylko niektórych zmian jakie będzie obejmował nowy patch, cała lista będzie dostępna pod koniec tego tygodnia 

 

Fall Patch Highlights
So what are we improving? First of all: the final fix list for the Fall Patch is fairly massive and will be released when the patch goes live. The full patch notes will contain all changes in more detail. In the meantime however, here are some of the Fall Patch highlights that you can expect:

Game modes
- Rush (All base game maps except Dawnbreaker), Obliteration, Capture the Flag, and Carrier Assault. Added the Obliteration Competitive sub-game mode

Sight Improvements
- Close & Medium range sight reticles no longer affected by weapon firing animation, AKA “Visual Recoil”
- Improved visibility for red glowing reticule pieces against bright backgrounds

Player Movement
- Now almost identical to BF3 movement – with BF4 animation sets
- Dampened third person hit reactions for player head

HUD clarification pass
- De-cluttered and made customizable a plethora of HUD options to make BF4 look the way you want it to (within reason)

Revive mechanic
- Made revives much more robust, easier to understand with new UI art and included a new “fully charged” paddle sound.

“Netcode”
- Lowering the setting for how much time difference is allowed when damaging other players (addressing trade kills and behind cover kills where high pings are involved)
- An automatic High Frequency Update setting is now the default for all users
- Added High Frequency update support to PlayStation 3 and Xbox 360 platforms
-  Additional improvements to bullet damage delays between clients compared to Netcode Patch

Weapon attachment changes
- Muzzle Brake: Reduced the overall impact of this attachment. Both its positives and negatives have been reduced
- Heavy Barrel: Lowered the buff it gave to minimum moving spread and moved some of that bonus into reduced spread increase. Should be a good option for longer range tap firing
- Lasers: Small buff to standing hip-fire accuracy

Weapon changes
Note that this list contains an excerpt – the upcoming patch notes will have a detailed list.

- Bullet velocity increases: Improved bullet velocity for Slugs and nearly all suppressed weapons. Selectively improved base velocity for weapons that were too slow for their intended range
- Damage Model: Many weapons have had their maximum and minimum damage adjusted slightly. It may take 1 extra bullet to kill at extremely close engagements and long range combat
- Trigger Delay: Removed from all revolvers
- Adjustments to slower rate of fire weapons to make them easier to use at longer ranges vs higher ROF weapons
- Carbines and PDWs now have unique bullpup modifiers that give improved bonuses over the rifle counterpart
- Ammo: Gave more ammo to the weapons that were short a mag compared to their counterparts
- DMRs: Audio when being shot at by a DMR has been improved
- SKS and M39EMR no longer allow you to hold breath
- Grenade capacity lowered and resupply times increased.

bf4-fall-patch-2

Start of the Teamplay Initiative!
The new Teamplay Initative on the CTE, which will be implemented in our coming releases, will focus on the teamplay aspects of Battlefield 4. Our goal is to improve, simplify, and make playing the objective (PTFO) more rewarding than it has ever been.

This initiative will span more than one release, as there are many things to look at. We will of course continue looking at the previous remaining issues and fixes in the areas of Netcode, Core Gameplay and balance as we go on.

For the Final Stand release, we will try and get these things addressed in time on the CTE:

- Gameplay objective scoring re-balance (make playing the objective more desirable)
- Health and ammo pack re-balance
- Fix for Neutral/Friendly roadkills exploit and getting killed by own vehicle
- Distance Spotting changes to make spotting at a distance more precise
- Footprint sound and random callouts improvements

Odnośnik do komentarza

Podobnie bylo z Battlefield 3 Byku, dopiero po 8-9 miesacach otrzymalismy gre, w ktora mozna bylo normalnie pograc. Ja chyba przez 5-6 miesiecy meczylem sie niskiej rozdzialce 576p. :) W przypadku BF4 patch sporo zmieni, gdyz tak naprawde otrzymamy zupelnie inna gre. Trzeba bedzie sie na nowo wszytskiego uczyc. Poza tym na horyzoncie nie widze zadnej gry, ktora zastapila by mi BF4. Przynajmniej dla mnie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie ważne kiedy pojawi się ten patch, ta gra się już kończy i nic tego nie zmieni. Nie jest dla was śmieszne to, że gra dostaje patch który niby ja naprawia po prawie roku od premiery? Zaraz wyjdzie nowy bf, cod i pewnie jeszcze kilka innych gier do multi które dobiją bf4.

 

Mylisz się i to bardzo :) ta gra będzie żyła do puki nie wyjdzie BF5 a do tego długa droga. Jasne mniej będzie się grało bo będą inne gry ale na pewno do premiery 5 będziemy do niej wracać. 

Odnośnik do komentarza

bad company 3 mogliby dać w końcu, dwójka to dla mnie najlepszy bf w którym nawet we wszystkie tryby się zayebiście grało, conquest, skład deathmatch, skład rush czy najlepszy rush, mapki też bardzo różnorodne przez co nigdy pryz tej grze sie nie nudziłem wbijając prawie 900h online, dopóki nie padł mi laser :teehee:

Odnośnik do komentarza

Błogoslawie swoja decyzje o nie wykupianiu EA Access na dluzej niz na miesiac. Juz odwolalem subskrybcje, zeby sie nie odnawiala. Nie bede ukrywal, ze jedynym powodem wziecia tego abonamentu byla chec poszpilania w Battlelfielda 4 na Xbox One (FIFY nie uznaje). Ja jako zagorzaly CoD-owiec postanowilem dac grze szanse i zaglebic sie w nia na dluzej, bo po swietnych wrazeniach jakie mialem z B4 na PS4 (tydzien ultraintensywnego naparzania na pozyczonej od kumpla konsoli) sadzilem, ze na Łoniaku ze wzgledu na o wiele lepszego pada wrazenia beda rowniez o wiele lepsze. Niestety...bardzo srodze sie zawiodlemsad.gif Rzecz jest bardzo prosta, a zarazem trudna do wyjasnienia dlaczego, ale wydaje mi sie, ze One zwyczajnie albo sobie z gra nie radzi, albo - co bardziej prawdopodobne - zostal potraktowany niczym wszystkie CoD-y na PS3, czyli po macoszemu. Moje zarzuty zawieraja sie glownie w trzech punktach:
1. Tekstury na Łoniaku, zwlaszcza na poczatku bardzo dlugo sie wczytuja. Trwa to nawet czasami wiecej jak 5 sekund, co jest zwyczajna kpina! Od razu przypomnial mi sie nieslawny casus Mass Effect jedynki, a zaznaczam i przypominam, ze B4 mam zainstalowane na dysku. Jak to wyjasnic inaczej jak megafuszerke deva? Jedziemy dalej...
2. Ping...no tu jest zwyczajnie TRAGEDIA! O ile na PS4 fantastycznie mi sie szylo ze wszelkiej masci snajperek i w moim odczuciu mialem bardzo przyzwoita celnosc, to na (pipi)aku jest prawdziwa katastrofa. Teraz po kazdym trafieniu az chcialo mi sie krzyczec Hurraaaa!moron.gif Pomijam kwestie formalne, ze aby dokopac sie do dobrych snajperek trzeba sporo grac, ale przez tydzien szpilania na PS4 juz mialem czwarta, albo piata, nie pamietam dokladnie, a na One dopiero trzecia przy trzy razy dluzszym czasie poswieconym na gre tak na oko.
3. Framerate. Tu tez jest kapa totalna. Wszedlem raz na Podboj na mapie Zapora na Mekongu, albo niech bedzie...zwykly DM na Sztorm Paracele i niech mi wszystkie zwierzeta w zagrodzie wyzdychaja, i wszystkie warzywa w ogrodku zgnija jak tam jest 30 fps...20 - 25 w rzadkich porywach...
Takze reasumujac bardzo wielkie rozczarowanie. Tym ono jest wieksze, ze np taki Titanfall pokazuje, ze jak sie chce i potrafi to mozna zrobic niemal perfekcyjnie w powyzszych aspektach dzialajaca gre na Xbox One. Dziekuje za uwage.

Edytowane przez Czezare
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

prosze was nie stawiajmy obok siebie sieciowych uslug ps4 i xone bo mimo ze od premiery ciupie na ps4 i prawie wieksza czesc poprzedniej generacji przesiedzialem na ps3 to psn to dno i metr mulu przy usludze ms.. a wracajac do tematu to bf4 na tych mapach co wymieniles mial spore problemy przed paczami nie wiem jak teraz wyglada sprawa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...