Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Ja swoich umiejętności nie potrzebuję podnosić , grałem na tyle dużo i doszedłem do pewnego momentu w którym się zatrzymałem, ogolnie  to mi wystarczy, jestem zadowolony, ale jak pamiętam to  ty zawsze, kiedy  wszyscy narzekali na gre to  jako jedyny grałeś ten sam hit z płyty  "zmiencie internet"  i nadal to robisz  więc drogi wujku dobroczyńco dzięki za takie  dobre rady xd.Netcode jest zyebany nadal nic w tej kwestii się nie zmienia i się nie zmieni.

Obojętnie jaki by nie był, dla Ciebie i tak będzie to winą netcode'u. Po prostu zabijają Ciebie szybciej niż ty ich :P Żeby dostrzegać różnicę między pre-patchowaną grą, a grą z nowym patchem trzeba się na niej trochę znać. Tutaj prędzej bym zaufał LevelCapowi, Matimio, JackFragsowi z YouTuba, czy np. Kabotynowi który ogarnia niż Darude ze szczecina, który dopatruje się każdego przegranego starcia w słabym netcodzie xD.

 

Sprawdził bym se tego patcha, ale mi się nie chce. Destiny mnie za bardzo wciągnęło.

Odnośnik do komentarza

 

 

Obojętnie jaki by nie był, dla Ciebie i tak będzie to winą netcode'u. Po prostu zabijają Ciebie szybciej niż ty ich  :P Żeby dostrzegać różnicę między pre-patchowaną grą, a grą z nowym patchem trzeba się na niej trochę znać. Tutaj prędzej bym zaufał LevelCapowi, Matimio, JackFragsowi z YouTuba, czy np. Kabotynowi który ogarnia niż Darude ze szczecina, który dopatruje się każdego przegranego starcia w słabym netcodzie xD.

No wiadomo, ze niektórzy bardziej ogarniają, szczególnie  ci którzy majo za to płacone testują i zawsze są najlepszymi doradcami .Szkoda tylko ze jakieś 70 % normalnych ludków  po tym BFie jedzie jak po ku(pipi)ie z szosy.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Będzie patch bo dziś o tym pisali, wczoraj trochę pograłem i rzeczywiście największe zmiany widać w mechanice żołnierza co jest na plus do tego nie ginę z za ściany :), od uj ustawień które muszę jeszcze wypróbować. Niestety jest jeden wielki minus nie licząc rzeczy których dalej nie naprawili a ciągną się od premiery.

Otóż biegnąc żołnierzem czasami tak jakby mi staje w miejscu i nie mogę się ruszyć :( jeszcze myślałem że to wina kondoma którego kupiłem na pada ale Bluszcz potwierdza że ma tak samo. Więc za dużo grzebali przy poruszaniu się żołnierza i zjevali jak zawsze coś.  Ogólnie na plus wszystkie zmiany ale niedosyt pozostaje 

Odnośnik do komentarza

Parę dni po patchu pograłem i jedyne co mogę stwierdzić, że na tym patchu moja przygoda z serią Battlefield kończy się na dość długi czas.

Kompletnie nic nie zmieniło się. To miał być patch? Jakbym był twórcą gier to wstydziłbym się nazwać to co niby naprawili dużym patchem. To wszystko dało się zrobić hotfixa w ciągu miesiąca. Battlefield 4 to jeden, ogromny random i zabugowany syf. Całkiem możliwe, że przez to co wyprawia DICE seria BF nie podniesie się z kolan przez długie lata. Nic tutaj nie działa jak powinno a minę w stylu WTF w czasie grania miałem co parę minut. Jeżeli DICE nie szanuje mnie jako gracza to ja nie mam zamiaru szanować BFa 4. Żałuję jedynie, że tyle czasu spędziłem grając online i liczyłem na poprawę.

Odnośnik do komentarza

Dramatyzujesz niepotrzebnie a do tego swojej teorii nie podparłeś przykładami.

Nie zgadzam się z tym, że nic się nie zmieniło ale z tym, że zmieniło się diametralnie, też nie. Pewna kosmetyka, na moje amatorskie oko jest bardziej smooth,  jakby łatwiej jest nabijać kolejne fragi. Pewnie nawet sobie nie zdaje sprawy jak poprzednia wersja utrudniała postępy gracza ;) Jednak by powiedzieć, ze to nowa gra to chyba nadużycie. Desert Eagle dalej zabija jednym strzałem?

Odnośnik do komentarza

Wiesz co Kymel, podejdz do okna, i zobacz czy kolaze nie jade, co? Ochlon mlody czlowieku... Mam takie dziwne wrazenie, ze tradycja juz stalo sie opie$%lanie DICE po kazdym patchu. Nie wazne, czy mam sciagnietego update, czy nie, wazne aby napisac to, co mam zakodowane w glowce na temat tej szwedzkiej firmy. 

 

0z1yur.jpg

 

 

Dla mnie nowy patch, to zwrot o 180* gry na wlasciwy tor. Czy bugi, lagi, kill trad'e, i ogolnie bledy sa? Tak, ale na szali sa jak gramowy kurz, ktory nie jest w stanie przewazyc drugiej szali, na ktore znajduje sie masa poprawek. Perfekcyjnie nie jest, ale o niebo lepiej niz przed latka. Co mnie obecnie najbardziej wkurza? Gracze spoza regionu, szczegolnie USA i KSA, rujnacy serwer. Kij im w tylek tym patafiancom! :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi gra sie lepiej teraz, nie bede komentowal wypowiedzi Kymela bo zapewne taki znawca programowania, designu oraz silnika na ktorym smiga BF4 wie co pisze i ma dowody ktorymi sie z nami podzieli a pozatym zrobil by to szybciej, lepiej i z wiekszym pie_rdolnieciem. Dice sie poprostu obija.

 

Patch poprawil duzo drobnych bledow/problemow i usprawnil rozgrywke, biega sie duzo przyjemniej, podoba mi sie poprawa stabilnsc ciezkich karabinow i teraz te bronie sa naprawde zaj_ebiste. Rambo mode od gory do dolu, az chce sie grac supportem. NIe bede tutaj wszystkiego wymienial, ale ogolnie jest duzo lepiej.

BF4 powinien tak wygladac w dniu premiery a nie rok pozniej. EA poleciala na KASE i tyle. Nalezy sie zespolowi EA&DICE wielki karny ku_tas za ta czesc BF, mam nadzieje ze wyciagna wnisoki i wiecej nie beda oferowac pol-produktu na start.

Edytowane przez Longstar
Odnośnik do komentarza

Dramatyzuje? Chyba wam ten BF jakieś mocne znieczulenie zaaplikował skoro uważacie, że jest lepiej. Skoro chcieliście jednak to macie. Lista błędów i bugów, które nadal są w tej grze.

- Problemy z fizyką gry:

   - Zniszczone elementy otoczenia przez które nie możemy strzelać, ale przeciwnicy do nas już mogą.

   - Pojazdy skaczące jak żaby na najmniejszych kamieniach.

   - Jeep wjeżdżający pod czołg i powodujący jego wywrócenie się.

   - Pojazdy klinujące się na elementach otoczenia.

   - Przenikanie przez tekstury postaci.

   - Rakiety TV w łodziach wybuchające od fal lub powodujące "wysiadanie" z TV przy zderzeniu z falami na Paracelach.

- Skoro już wspomniałem o rakietach TV to chciałbym zadać pytanie, który debil wymyślił ten motyw z wyskakiwanie z pojazdu i "wsiadaniem" do rakiety TV? Dodatkowo taka rakieta może być strącona powodując zgon gracza, który ją kontrolował.

- Nadal tak samo zła rejestracja strzałów. Trafiasz z RPG w pojazd przeciwnika, widzisz wybuch i nie masz hit marka ani nie zadajesz obrażeń. O randomowych hit markach przy używaniu zwykłej broni szkoda rozpisywać się. Jest tak samo jak na premierę.

- Nadal zgony za ścianami, kill trade'y, zgony w ciągu sekundy i opóźnienia w rejestrowaniu zmian przez grę w związku z niskim tickratem serwerów. Można cały czas władować w kogoś pół magazynka po czym gość odwraca się i zabija nas dwoma pociskami. Rejestrowanie headshotów to jest jakaś loteria.

- Częste doczytywanie tekstur oraz dźwięku przez około 10-20s po starcie mapy. Pewnie dlatego wprowadzili ten licznik przed startem rozgrywki aby gra zdążyła doczytać tekstury :teehee: 

- DC z serwera albo zawieszanie się gry w czasie loadingu mapy.

- Glitche przy używaniu aktywnej obrony:

  - Aby działała poprawnie musisz stać w miejscu albo jechać do przodu. Jezeli zaczniesz tylko cofać się to przestaje działać.

  - Bardzo często pociski przeciwników i tak trafiają pojazd po jej włączeniu.

  - Nawet jeżeli włączysz ją po usłyszeniu nadlatującego pocisku, załączy się dźwięk, że jest aktywna to czasami zdarza się, że i tak otrzymasz obrażenia.

  - Kto to wymyślił, że aktywna obrona nie działa przed pociskami nadlatującymi z góry? Powoduje to, że użytkownicy samolotów atakują lecąc prawie pionowo w dół, bo wiedzą, że i tak nic nie da włączenie aktywnej obrony.

- Pancerz reaktywny. "Brawa" dla tego pana, który postanowił go kompletnie zmodyfikować względem BFa 3. Kompletnie nieprzydatny gadżet, który nadal ma bugi w stylu jazdy czołgiem z boostem do tyłu i dostawaniem krytyka mimo posiadania pancerza reaktywnego.

Mógłbym jeszcze powymieniać irytujące mnie rzeczy w BFie, ale szkoda mi poświęcać więcej czasu na niego. Wycieczek osobistych nie będę nawet komentował tylko wrzucę swój profil na battlelogu jakby ktoś spróbował do mnie mówić żebym nauczył się grać albo strzelać.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Kamyel/stats/832433017/pc/

Odnośnik do komentarza

Kabotyn, ksa/uae nie maja gdzie grac,najlepsze ping maja do EU wiec graja w EU . EA gre w regionie sprzedaje ale zeby im dac z 50 serwerow to juz nie bardzo.

 

Kamyl dzial multiplatform konsolowych,PC ma swoj dzial.

 

Co do patcha,ja tam duzych zmian nie widze ale zagralem do pierwszej zwiechy wiec dlugo nie gralem ;)

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem wczoraj po dłuuuuuugiej przerwie i pierwsze co rzuciło mi się w oczy to podkręcona grafa. Albo ja majacze. Po drugie jest szybko, ku,rewsko niecelnie i generalnie nie wiem o co kaman. Zadaje sobie pytanie: czy to, że na dzień dobry prze(pipi)ałem 2:13 jest spowodowane, tym, że długo nie grałem czy też tym, że trudniej teraz kogoś ubić bo gra stała się bardziej hardkorowa. Jeśli to drugie to trochę szkoda bo obecnie nie mam tyle czasu co Kompania Braci żeby napyerdalać non stop i jak się wypadnie na trochę z gry to nie ma szans na szybki powrót.

Odnośnik do komentarza

Kabotyn, ksa/uae nie maja gdzie grac,najlepsze ping maja do EU wiec graja w EU . EA gre w regionie sprzedaje ale zeby im dac z 50 serwerow to juz nie bardzo.

 

 

Kiedys poruszony byl temat na Battlelog'u dlaczego nie maja serwerow w swoim kraju. Otoz ich z(pipi)anaaa muzulamska religia im na to nie pozwala. Gry sa zle, jest w nich duzo przemocy, prawdziwy muzulmanin nie moze grzeszyc "grzesznymi" grami. Muzulmanski urzad etyki i moralnosci banuje wszelkie inicjatywy zwiazane z otwarciem serwera w KSA :) Tak wiec(pipi) wielkim europejskim klocem, na to ze ci biedacy nie maja wlasnych serwerow. Niech spie%4allaja do meczetow, i nie grzesza graniem w Bf4. 

 

Gesior- faktycznie grafa jakby ostrzejsza, bardziej klarowna. A wynikami sie nie przejmuj, wyskoczyles z obiegu. Stad ten spadek formy. :) A tak w ogole gdzie sie podziewales? Przyjechal do ciebie Tommi, od miesiac testujecie stoleczne wina? :)

 

Kompilacja bugow, glitchy i momentow WTF po patchu. Oczywiscie nie wystepuja one w hurtowych ilosciach, ale irytuja. 

 

Odnośnik do komentarza

Kabotyn chlopie wez nawet nie wstawiaj takiego info bo to smierdzi pudelkiem. Izrael tez niema serwerow co zydzi nie moga tez grac w bf? Brazyli,argentyna tez niema serwerow i graja na serwach east us,a tam pelno chrzescijan. Do niedawna nawet Australia nie mial serwow. Serio jak czytam tego typu wypowiedzi to zastanawiam sie jakim trzeba byc debilem,zeby cos takiego pisac. Firma sie niechce inwestowac kilku mil USD dla garstki graczy tyle,religia nic do tego niema.

 

Czasem Kabotyn warto pomyslec zanim lykniesz jakas glupote z netu i puszczasz ja dalej ;)

Edytowane przez Zaqair
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Grałem trochę wczoraj, grałem dzisiaj i spędziłem trochę czasu na poligonie grzebiąc w ustawieniach. Moim zdaniem jest bardzo dobrze. Olewając drobne bugi, zabójcze kałuże i drobne spadki animacji od czasu do czasu to poza tym wszystko mi się podoba. Nie wiem co zrobili, ale gra nawet ładniej wygląda. Wszystko jakby wyraźniejsze, wyostrzone.

Pomijając fakt, że po patchu jest dobrze to ni chu chu nie rozumiem dlaczego po takim czasie od premiery, kiedy gracze przyzwyczaili się do ciężko strawnej na początku mechaniki, zmieniają nagle wszystko. Na pewno wiele osób będzie niezadowolonych bo przecież nie każdy grał w BF3 i nie każdemu BF3 pasował. Strasznie dziwny ruch DICE.

Odnośnik do komentarza

 

Kabotyn, ksa/uae nie maja gdzie grac,najlepsze ping maja do EU wiec graja w EU . EA gre w regionie sprzedaje ale zeby im dac z 50 serwerow to juz nie bardzo.

 

 

Kiedys poruszony byl temat na Battlelog'u dlaczego nie maja serwerow w swoim kraju. Otoz ich z(pipi)anaaa muzulamska religia im na to nie pozwala. Gry sa zle, jest w nich duzo przemocy, prawdziwy muzulmanin nie moze grzeszyc "grzesznymi" grami. Muzulmanski urzad etyki i moralnosci banuje wszelkie inicjatywy zwiazane z otwarciem serwera w KSA :) Tak wiec(pipi) wielkim europejskim klocem, na to ze ci biedacy nie maja wlasnych serwerow. Niech spie%4allaja do meczetow, i nie grzesza graniem w Bf4. 

 

Gesior- faktycznie grafa jakby ostrzejsza, bardziej klarowna. A wynikami sie nie przejmuj, wyskoczyles z obiegu. Stad ten spadek formy. :) A tak w ogole gdzie sie podziewales? Przyjechal do ciebie Tommi, od miesiac testujecie stoleczne wina? :)

 

Kompilacja bugow, glitchy i momentow WTF po patchu. Oczywiscie nie wystepuja one w hurtowych ilosciach, ale irytuja. 

 

 

 

Kabotyn najnormalniej w świecie nie mam kiedy grać :( Wracam do domu z roboty późno wieczorem i padam na ryja. A Stasio funduje codziennie pobudkę ok 6 rano więc jestem jak zombie. Ale jestem na bieżąco. Śledzę każdy Wasz ruch. Nie obgadywać mnie kur.va!:)

Odnośnik do komentarza

Kompilacja bugow, glitchy i momentow WTF po patchu. Oczywiscie nie wystepuja one w hurtowych ilosciach, ale irytuja. 

 

 

2 pierwsze kile od wybuchającej beczki nic nadzwyczajnego, drugi na 100%, akcja z gaśnicą - ogień był dalej w szafie nie było go przez nią widać, helikopter koleś mógł opuścić serwer zdarza się, jedynym prawdziwym bugiem jest nieprawidłowa detekcja obok statku była zwalona od początku i pewnie jest nadal, btw często ginę jak przeskakuję przez dziwnie rozwalony obiekt..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...