Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

2 pierwsze kile od wybuchającej beczki nic nadzwyczajnego

Przy pierwszym były obrazenia od zapalajacego m34 potem dostał z tego granatnika tylko nie było widac obrazen ino od razu zgon ,drugi kill ( jak i reszta z dópy konia)nie było tam widać aby jakaś beczka wybuchła :P.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

 

Ale wczoraj na Fabryce miałem przez całą rundę cofki jak kiedyś na Mekongu. Czyli tradycyjnie coś musieli sp..dolić.

 

Raczej nie oni tylko to z(pipi)ane SONY, płaci się a coraz więcej problemów z PSS i częstsze przerwy 

 

Raczej z(pipi)ane serwery Dice. Sony chce kasy ale swoich serwow do gier nie postawi. Co nie zmiena faktu,ze PSN,PSS to najwieksze (pipi) w branzy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie, ze ostatni patch spowodowal na Łoniaku nieznaczne, ale zauwazalne uplynnienie gry. Minimalnie tez poprawil sie ping. Tekstury nadal jednak wujowo wczytuja sie na poczatku. DICE nie byla by jednak soba, gdyby czegos przy okazji nie spierdo*ono. Gra "nie pamieta" moich poprzednich ustawien np Zwiadowcy i przy zmianie serwera notorycznie z uporem maniaka ustawia sie na Scout Elite zamiast na JW-98, ktora teraz gram...

Odnośnik do komentarza

Już o tym gadaliśmy, ale powtórzę: robiłem zadanie na jetach i zmniejszyłem czułość gały z 85% do 30% co by łatwiej było. Później o tym zapomniałem i kontynuowaniem szczelanie właśnie z takim procentem. Efekt? Wszystko wchodzi jak w masło na mid i long, cały czas z dużą przewagą na plusie i wczoraj rozpi,eyerdol na TDM łącznie z MVP. W bliskim kontakcie nie mam szans, ale na Fabrykę i Metro podkręcam czułość. Chyba na nowo odkryłem grę. Tylko tak się zastanawiam na jaką cholerę siedziałem cały czas na 85%? To nie BF3, że tam się tak dało a nawet trzeba było. Tu jest zupełnie inaczej to rozwiązane. Taaa, wiem. Ameryki nie odkryłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...