Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego Bf4 ssie palke, i jest gra zrobiona dla niepelnosprawnych. Oto fajne video tlumaczace zjawiska aim assist (3 rodzaje- rotation, compensation i snap). Jakby byla zorganzowana e-sportowa para-olimpiada, to ta gra by sie na nia idealnie nadawala.

 

E-sport to 95% na pc sie odbywa,w bf4 rowniez kazdy prawdziwy turniej jest na pc, a na pc aim assist nie istnieje.

Jak ci tak ten aim assist przeszkadza moze przenies sie na pc?

Odnośnik do komentarza

Kabotyn, chyba nieco za późno na takie refleksje i apele, hę? Skoro zostaliście przy tym crapie tak długo tzn, że większość tego nie widzi/przymyka oko/wyebane ma. Ja nie byłem w stanie się zmusić, choć wiadomo jaką granie z ekipą jest frajdą, ale jak gra mnie w takim stopniu ogranicza to "nie wiem jak panowie, ale ja wypjerdalam" i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego Bf4 ssie palke, i jest gra zrobiona dla niepelnosprawnych. Oto fajne video tlumaczace zjawiska aim assist (3 rodzaje- rotation, compensation i snap). Jakby byla zorganzowana e-sportowa para-olimpiada, to ta gra by sie na nia idealnie nadawala.

 

Witaj w klubie niepełnosprawnych. Śmieszny jesteś z tymi Twoimi wywodami na temat aim assist. Grasz w ten szit od roku i cały czas płaczesz. Dlaczego nie wypeirdalasz na PC?

Odnośnik do komentarza

Wtedy kabotyn by marudzil,ze:

- Ludzie maja lepsze myszki/klawy

- Graja na low zeby miec jak najwiecej fpsow

- Oni maja monitor z 1ms opoznienia a on ma az 5ms.

- Oni maja ping 20ms a on 45ms

 

Proponuje grac w CS ,mozesz miec problemy wyzej wymienione ale bedziesz gral tylko z ludzmi ze skilem.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

 

Dlaczego Bf4 ssie palke, i jest gra zrobiona dla niepelnosprawnych. Oto fajne video tlumaczace zjawiska aim assist (3 rodzaje- rotation, compensation i snap). Jakby byla zorganzowana e-sportowa para-olimpiada, to ta gra by sie na nia idealnie nadawala.

 

Witaj w klubie niepełnosprawnych. Śmieszny jesteś z tymi Twoimi wywodami na temat aim assist. Grasz w ten szit od roku i cały czas płaczesz. Dlaczego nie wypeirdalasz na PC?

 

 

Daj kase na PC, to chetnie w^&(pipi)e. :)

Odnośnik do komentarza

Bylo nie kupic ps4 mialbys na PC :P

 

Pozwolilem sobie policzyc ile wydales na ps4+ps plus+ 9 gier(zakladam,ze kupiles je na premiere):

 

- 349£ za ps4

- 340£ na gry

- 10£ na upgrade bf4

- 40£ (Doliczam bf4 premium bo watpie,zeby kupil gdybys zostal na ps3.)

- PS plus 36£

Lacznie 775£

 

Za ta kwote naprawde fajnego pc mozesz zbudlwac.

A i zeby pozniej nie bylo,ze Zaqu klamie bo za 775£ pc mocniejszego od ps4 nie zbudujesz,to dorzucam filmik Jackfrags ktory zbudowal pc ponizej 500£ ktory ma podobna moc do ps4.

 

giphy.gif

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...