Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

grywa ktos wsparciem? Jaki RKM polecacie? wyprobowalem wczoraj to pierwsze U-100 RKM (totalne badziewie, strzela kapiszonami na zmiane ze slepakami), RKM Typ-88 (calkiem spoko, duza roznica na korzysc w porownaniu do pierwszego), M60 (tez ok., w bliskim dystansie zabija dotknieciem- o ile oczywiscie uda sie wycelowac, do tego faktycznie gra piekna muzyke) oraz L-SAT (nie wiem, nie pamietam :) ).

 

Cos z pozostalych daje rade bardziej niz M60 albo Typ-88?

 

...Medrek? W BF3 dobra recenzje napisales na forumie, w BF4 grasz w ogole?

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Wczoraj zmasterowałem ostatniego LKMa i mogę powiedzieć, że wszystkie są ciekawe i bardzo się od siebie różnią. Musisz spróbować i zastanowić się przede wszystkim czy chcesz duży magazynek i duży recoil czy mniejszy magazynek, a mniejszy recoil i większą precyzję. Mi bardzo dobrze pruło się z obydwóch RPK, AWS, U-100, a z tych większych M-60, PKP, M249, RKM TYP88. Naprawdę niezłe armaty.

Odnośnik do komentarza

z wyposazeniem musze jeszcze przemyslec sprawe- tlumik zakladam standardowo do kazdej giwery jak tylko go odblokuje, do tego do RKM tradycyjnie niby bipod pakowalem, ale wczoraj chyba ani razu z niego nie skorzystalem (za bardzo jestem na dynamiczna gre nastawiony, zeby sie gdzies rozkladac ze sprzetem i jeszcze przy okazji na kose narazac). Chyba cos ograniczajacego recoil do mocnej giwery wezme, do tego laser i bede sie staral napjerdalac bez celowania w bliskim dystansie.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

W takim razie spróbuj MG4 albo M249 z ustawieniami zmniejszającymi odrzut i laserem. To jedne z najszybciej wypluwający naboje LMG. Z tłumikami mało grałem bo wtedy bardzo spada zasięg i celność broni, a poza tym i tak mam wrażenie, że cały czas świecę się na minimapie wszystkich przeciwników :/

Odnośnik do komentarza

A mi się bardzo dobrze strzela z RPK-12 i 74M. Niby w klasie lmg, ale bardziej zbliżone do assault rifleów. Łatwo się prowadzi ogień, są celne, nie miota nimi jak szatan. Jedyny minus, to mały magazynek w porównaniu z bronią w tej klasie.

Edytowane przez Ferris71
Odnośnik do komentarza

pogralem nimi znowu wczoraj i poki co sprawa wyglada nastepujaco:

U-100 < L-SAT < Typ 88

musze jeszcze wiecej z M60 ograc zeby go porownac do Typ 88, w kazdym razie negatywnie zaskoczyl mnie L-SAT. Sadzac po statystykach powinien byc wyraznie lepszy niz Typ 88 (32% lepsza celnosc z biodra, 42% lepsza stabilnosc- wszystko kosztem minimalnie mniejszego zasiegu i magazynku 100 zamiast 200 kulek, co jednak i tak w zupelnosci wystarcza w wiekszosci przypadkow).- mimo to znacznie lepiej (skuteczniej) zabijalo mi sie Typem 88. 

 

Ale ogolnie te bronie to jednak w wiekszosci starc face to face porazka- z karabinkami i broniami szturmowymi nie ma szans. Zanim to podniose po sprincie, to zdaze zebrac kilka kulek... Jedna fajna akcje mialem jak skosilem paru typa jednego po drugim (fajnie wchodzili pod lufe, wrzuce ja przy okazji), ale poza tym baty- robie zadania i wracam do M-TAR-a (ew. jeszcze ACE 23 wyprobuje, bo obok Bulldoga permanentnie od tego ginalem wczoraj). Te RKM sa skuteczne jak sie faktycznie przykampi w bezruchu (najlepiej jeszcze tak, zeby sama lufa albo glowa wystawala) i przyceluje w najlepiej rowniez nieruchomy cel, ale jak ktos ciagle biega (do tego sprintem), to wiekszosc starc po spotkaniu wroga jest w plecy.

 

e: o, wlasnie widze, ze odblokowalem wczoraj PKP, AWS i RPK-74M :) Tez trzeba bedzie wyprobowac przy okazji.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

po pewnych problemach z dostepem do ps store pobiera sie- po meczu pierwsze testy i opinie ;) trailer tradycyjnie niezly- momentami przywodzi wspomnienia zlomowiska z CQ w BF3, albo blokady z podstawki. Tyle ze na trailerach to kazden jeden dodatek jak gra roku wygladal, a jak bylo w rzeczywistosci to wiadomo...

 

Ty Gesior masz premiuma w tej edycji w ogole? Jesli nie, to w 2 tyg. na pewno wystarczajaco materialu do podjecia decyzji bedziesz mial ;)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Nie mam Premium. Masz rację, 2 tyg i wszystko się wyklaruje.

Tymczasem wziąłem się ostro do robienia zadań i wbijania medali. Idzie całkiem sprawnie. Największy problem to wbicie 50 headów z odległości 250 metrów, nie licząc tych dronów sronów, których w ogóle nie ogarniam. Zawsze się zastanawiałem skąd przeciwnik ma lornete i tak łatwo mnie lokalizuje. Otóż okazuje się, że jest to przenośny znacznik (nigdy bym na to nie wpadł). Uzbrojony w to ustrojstwo zaczaiłem się w bazie na Wrogiej Transmisji i miałem farta bo po drugiej stronie był tak samo zawzięty pacjent jak ja. Zlokalizowałem go na talerzu i sprzedałem 11 kulek w banie z odległości 500 metrów. Idzie nieźle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...