Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Ja się pytam jak nowy dodatek? (pipi) czy brać?

na razie wersja skrocona, bo lece spac:

(pipi)nia, nie bierz 

...chyba, ze zagrywales sie w armored kill w BF3...

dwie z czterech map nadaja sie na dominacje / dm, pozostale to wielohektarowa kaszana, te sniezne to przy okazji raj dla kamperow. Nie zaplacilbym za to gdybym nie mial premiuma.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Odkryto jak uruchomić windę która prowadzi do tajnego pomieszczenia gdzie jest łuk

 

- Trzeba 4 graczy którzy ukończyli wszystkie Fantom Project i każdy musi mieć założony dogtag za wykonanie zadania a lewy nieśmiertelnik musi być ten nowy taki nowoczesny. Jeszcze tylko nie odkryli kodu dezaktywującego pole siłowe :) Ja bym spróbował 2142 ale to moje domysły :)

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Co wy macie z tym BC3 :),

dokladnie. BF3 roznilo sie gameplayem od BC2, BF4 od BF3, a BF: HL bedzie sie roznil od BF4. Kazda kolejna czesc jest troche inna i czy nastepna bedzie sie nazywala BC3, BF5 czy jeszcze inaczej, i tak bedzie inna niz poprzednie. Co za roznica, jak sie bedzie nazywac? Chyba, ze chodzi o singla i bohaterow z niego, ale nie kumam jak mozna sie wsciekac o 5h rozrywki i skreslac przez to setki h.

 

Odkryto jak uruchomić windę która prowadzi do tajnego pomieszczenia gdzie jest łuk

 

- Trzeba 4 graczy którzy ukończyli wszystkie Fantom Project i każdy musi mieć założony dogtag za wykonanie zadania a lewy nieśmiertelnik musi być ten nowy taki nowoczesny. Jeszcze tylko nie odkryli kodu dezaktywującego pole siłowe :) Ja bym spróbował 2142 ale to moje domysły :)

pewnie jeszcze trzeba trzymac pada lewa reka stojac na prawej nodze tylem do ekranu

Odnośnik do komentarza

Odkryto jak uruchomić windę która prowadzi do tajnego pomieszczenia gdzie jest łuk

 

- Trzeba 4 graczy którzy ukończyli wszystkie Fantom Project i każdy musi mieć założony dogtag za wykonanie zadania a lewy nieśmiertelnik musi być ten nowy taki nowoczesny. Jeszcze tylko nie odkryli kodu dezaktywującego pole siłowe :) Ja bym spróbował 2142 ale to moje domysły :)

 

A ja nadal nie widziałem Megalodona

Odnośnik do komentarza

 

Co wy macie z tym BC3 :),

dokladnie. BF3 roznilo sie gameplayem od BC2, BF4 od BF3, a BF: HL bedzie sie roznil od BF4. Kazda kolejna czesc jest troche inna i czy nastepna bedzie sie nazywala BC3, BF5 czy jeszcze inaczej, i tak bedzie inna niz poprzednie. Co za roznica, jak sie bedzie nazywac? Chyba, ze chodzi o singla i bohaterow z niego, ale nie kumam jak mozna sie wsciekac o 5h rozrywki i skreslac przez to setki h.

 

Multi bc i bc2 malo sie roznilo gameplayem. W bc2 budynki cale sie zawalaly i to byla najwieksza zmiana. Mapy w bc2 byly genialne,tylko 1 mapa byla beznadziejna byl to heavy metal ale on byl czescia DARMOWYCH map packow(darmowych map packow bylo 7+platny vietnam). Vietnam to chyba najlepsze dlc do bf.

W czolgu trzeba bylo miec skilla bo nie miales 100 perkow,w bc2 miales 1 perk na pojazd wiec albo brales zoom albo lepszy pancerz. To samo bronie/piechota miales 2 perki i albo brales zoom albo sprint. Minimalizm bc 2 byl za(pipi)isty,duzo lepiej bronie byly zbalansowane,zestrzelenie heli to byl wyczyny teraz 2 kolesi bedzie stalo w tym samym miejscu z igla i po heli. 

Tutaj masz tabelke jak wygladaly twoje opcje perkow

 

4186.bc0.jpg

 

 

SP w bc i bc2 byl swietny i napewno nie byl na 5h. Mam nadzieje,ze bc3 to bedzie taki bc2 z lepsza grafa i jeszcze wieksza iloscia zniszczen.

 

BF3 od BF4 wcale sie tak nie rozni,jest szybciej,zmienili sterowanie troche i tyle. Dodali kilka zbednych rzeczy jak zamykanie krat na locker czy zapadajacy sie budynek na shanghai. Ale ja wole zniszczenia w bc2,gdzie mozna bylo prawie kazdy budynek zawalic.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...