Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj pograłem trochę w szturm na tych mapkach z nowego dodatku i powiem, że są bardzo fajne. Bardzo przyjemne lokacje, na pierwszy rzut oka dobre ułożenie m-comów i ten klimat "tajnych operacji". Jak dla mnie jeden z lepszych dodatków pod szturm.

Edytowane przez Ferris71
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj wreszcie zagrałem na nowych mapach. Zaliczyłem każdą po 1 raz i muszę powiedzieć, że są bardzo dobre. Duże, ale tak ułożone, że nie przytłaczają jak te z BF3 np. z dodatku End Game (tam na PS3 było 2x12 osób :/ ). Operacja zamieć moim zdaniem jest najsłabsza ze wszystkich (ale zamieć na tej mapie daje radę), a Hangar 21 to mistrzostwo świata. Z DMR można robić tam niezłe zamieszanie. Trochę śmieszne są te katapulty czy co to jest, ale dzięki nim można łatwo przedostać się na drugi koniec mapy co zdecydowanie zwiększa tempo gry. Zmorą są oczywiście snajperzy-kamperzy na górkach, ale po zaspotowaniu hieny z naszej drużyny zajmą się takim gagatkiem bardzo szybko. Ktoś wcześniej pisał, że czuć tu klimat tajnych operacji i zgadzam się z tym w 100%. Te hale, hangary, dziwne sprzęty, drzwi i bramy otwierane z wielkim hukiem i w świetle sygnałów ostrzegających potęgują klimat. Trochę jak w filmach z agentem 007 ;) Bardzo fajna jest też mapa Olbrzymy z Karelii. Czuć tam ducha Harvest Day. Kto dzisiaj gra? :)

Odnośnik do komentarza

Swoja droga troche jest to absurd,ze czlowiek im placi i sie musi (pipi)ic z szukaniem dog tagow.

 

:facepalmz:

 

jeszcze się przyczep do tego że trzeba bronie odblokowywać

 

co do dodatku to bardzo przyjemny, z mapek wyróżniłbym Kryptonim Młot, fajna duża mapka i na dodatek w śniegu, BC 2 się przypomina a to mówi samo za siebie :D

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...