Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kolejny problem. Naprawdę powoli zaczynam nie nawidzieć Sony.

 

Błąd z synchronizacją trofeów, po resecie ustawień PS3. Synchronizacja staje mi na 89% i pojawia się błąd.

 

W necie pisali, że jedyna metoda to skopiowanie savów, usunięcie usera i stworzenie nowego, którego podłączamy do starego PSN.

 

Jest jedno ale - mam savy z gry, której jeszcze nie skończyłem, a są one chronione przed kopiowaniem (ca za głupi pomysł...).

 

Gra nie może być odpalona bez synchronizacji trofeów, bo pojawia się błąd. Nie mam ochoty przechodzić wszystkiego od początku.

 

Co robić?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam kolejny problem. Naprawdę powoli zaczynam nie nawidzieć Sony.

 

Błąd z synchronizacją trofeów, po resecie ustawień PS3. Synchronizacja staje mi na 89% i pojawia się błąd.

 

W necie pisali, że jedyna metoda to skopiowanie savów, usunięcie usera i stworzenie nowego, którego podłączamy do starego PSN.

 

Jest jedno ale - mam savy z gry, której jeszcze nie skończyłem, a są one chronione przed kopiowaniem (ca za głupi pomysł...).

 

Gra nie może być odpalona bez synchronizacji trofeów, bo pojawia się błąd. Nie mam ochoty przechodzić wszystkiego od początku.

 

Co robić?

a resetowałeś połączenie z netem (router itd)

U mnie też po zmianie konsoli byly problemy z synchronizacją trofeów - po wyłączeniu routera i odłączeniu kompa od netu poszło za 3 razem:)

Odnośnik do komentarza

Resetowałem modem, ale nic się nie zmieniło. O dziwo mój nick PSN pokazuje, że mam tylko 1 złoty medal (miałem więcej). Ale nie da się podejrzeć konta bo również jest błąd.

 

Z poziomu systemu, po 89%, wyskakuje błąd, a potem wyświetla się lista moich wszystkich trofeów. Nie mam siły do tego.

Edytowane przez starfik
Odnośnik do komentarza

miałem to samo około 49 % i wywalał numer błędu. Po wyłączeniu routera i konsoli i resecie ustawień sieci w PS3 bo umnie po wifi hula ruszyło synchro w bólach bo w bólach ale przeszedł. Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie to była nowa konsola i odzyskiwanie danych. Teraz synchroniznacja działa duzo szybciej.

Jak dostajesz komunikat błędu sprawdzałeś co on oznacza?

Edytowane przez Fridrich666
Odnośnik do komentarza

Tak, sprawdzałem. To błąd 80022D11 (czyli właśnie błąd związny z trofeami).

 

Wcześniej miałem problemy z HDMI po zmianie telewizora. Kiedy już uporałem się z tym - wyzerowałem ustawienia (w tym również sieci) - pojawił się problem z trofeami.

Co ciekawe skasowało mi wszystkich przyjaciół z PSN (same wiadomości zostały).

 

Grałem już dość długo na konsoli i nigdy nie było problemów. Pojawiły się po resecie ustawień.

Zrobiłem jeszcze jedną rzecz, bo po wyzerowaniu zmieniłem hasło PSN do użytkownika (tj. dostałem mail z przypomnieniem, bo nie pamiętałem starego). Być może tu leży problem. Chociaż mój użytkownik loguje się normalnie na PSN, mam trofea offline, mam savy, konsola jest zaktualizowana. Kombinowałbym ze zmianą usera, ale nie chcę tracić savów...

 

Ok, jestem idiotą.

 

Okazało się, że z przyzywczajenia zalogowałem się w PSN na swój stary mail, a tym samym stare konto.

 

Jest kolejny problem:

 

"Nie można wpisać się przy użyciu identyfikatora wpisu (adresu e-mail) innego użytkownika"

 

Sam nie wiem dlaczego po resecie mogłem wpisać się na stare, a na aktualne już nie mogę. Ponowny reset nie pomógł. Ciągle ten sam komunikat.

 

Zamiast grać na konsoli, już 2 dzień borykam się z dziwacznymi problemami. :confused:

 

Help.

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

Ten komunikat "Nie można wpisać się przy użyciu identyfikatora wpisu (adresu e-mail) innego użytkownika" dostaje się jeśli na tym samym profilu chcesz zalogować się na inne konto. Jeden User = jedno konto PSN. Musisz stworzyć nowego użytkownika, przełączyć się na niego i tam zalogować na inne dane.

Odnośnik do komentarza

Niestety są zschynchronizowane z tym kontem, podobnie jak zablokowane przed kopiowaniem savy. Nie chcę ich stracić. A teraz nawet nie mogę odpalić gry, przez trofea. W tym problem - próbuję zrobić wszystko, żeby nie zaczynać jako nowy user.

 

Próbowałem deaktywacji, ale nic to nie pomogło. Czy jest jakaś możliwość, żeby odpisać użytkownika od konta? Jakaś pewnie jest, skoro wcześniej samo mi wyzerowało.

 

A może próbować zmienić hasło w moim koncie?

 

Deaktywowałem jedno i drugie konto i zmieniłem hasło. Nic nie dało. :(

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...