Skocz do zawartości

Beka z rapsów, raperów, ich fanów pozerów


Gość Vesper

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bylem ostatnio na koncercie Fokusa. Tak zarozumialego i gburowatego kolesia dawno nie widzialem. Moze dlatego ze spiewal naj...b..ny, ale to go nie usprawiedliwia

Wobec kogo? On ma taki charakter, za to go cenię jako człowieka, tzn. za bycie sobą, szczerość, bezpośredniość. Posłuchaj sobie "Gdyby" Paktofoniki. Nie widziałem jeszcze info nt. jakiejś wpadki po alko, nie spotkałem się jeszcze z taką opinią.

 

Jeśli się do kogoś przy*ierdala, to raczej nie bez powodu.

 

Odnośnik do komentarza

A na czym ona polega? :rolleyes:

Na tym, że są cienkimi raperami. Fokus ze swoim drewnianym flow, głosem IVONY, prostymi rymami i skitami zapełniającymi połowę płyty, a Rahim zawsze wacek i najsłabszy punkt słabej Paktofoniki, wypromowanej na śmierci tego ćpuna. Beka z ogłaszaniem ich najlepszymi raperami w Polsce, gdzie teraz zjada ich pierwszy lepszy podziemny zawodnik.

Odnośnik do komentarza

Ok, co do Rahima to raczej racja, skilla to on zbytnio nie ma, ale i tak go lubię ;) Natomiast z pociskami na Fokusa się absolutnie nie zgadzam, flow ma IMO zaje.biste ale dość specyficzne, dopier.dalania się do głosu w ogóle nie rozumiem, głos to on ma akurat genialny, słuchać go to sama przyjemność. Najlepsi raperzy w Polsce? Raczej nie, ale Kinematografia to kawał naprawdę zaje.bistego rapu.

Odnośnik do komentarza

Te laski dobrze umieją się ruchać! Ruchałem je w (pipi) und w dupy and w cyce!

 

PES 2013 teraz wylazł i zaraz Fifa 13 będzie! (pipi)AĆ ZUS I KRUS! (pipi)AĆ YouTube! (pipi)AĆ STRAŻ POŻARNĄ I KARETKI POGOTOWIA! FUCK THE REVENUE! (pipi)AĆ STRAŻ MIEJSKĄ! (pipi)AĆ POLSKIE KLERO-KURATORIUM! (pipi)AĆ MON I WKU! (pipi)AĆ SANITARIUSZY!

 

Te laski szybko dupy dają!

Odnośnik do komentarza

Nie no sorry, ale Pfk swego czasu, tak jak Rufin, Grammatik i kilku innych (początki Kasta Squad) robiło najciekawsze rzeczy w Polsce, później podbite jeszcze przez SSS, ale poza tym niewiele tu widzę dobrego. Ja wiem, że od ponad 10 lat tego nie słucham, no ale miałem jakiś powód, żeby przestać. To wszystko miało w sobie serce, pomysł, przekaz, a nie jakieś gówna jak to, co teraz widzę. Powiedziałem ostatnio znajomemu, żeby mi podsunął coś, co jest teraz na topie i co jemu się podoba - dał mi jakiegoś Słonia i kilka innych rzeczy - wszystko na równym, słabym poziomie.

 

EDIT: Swoją drogą zawsze stały szacunek mam dla Tedego. Bo nie pierdoli, że mu źle, pierwszy mówił, że da się na tym trzepać solidne siano, pierwszy też powiedział, że siedzi w tym dla kasy. Po prostu bawi się tym i na tym zarabia, to jego praca, w (pipi)e ma resztę, przetrwał okres, kiedy każdego nazywali komerchą, bo trudno było ludziom wziąć to do głowy, że hip hop się komercjalizuje bo wchodzi do mainstreamu., więc teraz ciągnie dalej. Nie chowa się z niczym, nie bawi się w jakieś gangsta rapy.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...