Skocz do zawartości

Beka z rapsów, raperów, ich fanów pozerów


Gość Vesper

Rekomendowane odpowiedzi

wacki ode mnie z miasta nagrały swoją odpowiedź na młode wilki popkillera:

 

http://youtu.be/RI81VDm7XYo

 

chciałbym zaznaczyć, że w 4:24 można zobaczyć moją ulicę popularną już w polsce z występów w klipie chady , "dlaczego ja?" i "pierwszej miłości" xD.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

fokus jest za(pipi)isty

rozi nie zna się na rapie

slucha murzynów których nie rozumie bo mowia w innym jezyku

 

a dobre rapsy to jeszcze np to

 

http://www.youtube.com/watch?v=PM3HKp6LXBQ

 

o Jezusie.... jeżeli ktoś jest w stanie tego wysłuchać do końca to powinien udać sie natychmiast do laryngologa... Widzę ze jest już pierwszy kandydat na leczenie :D najlepszy moment tego kur..a "teledysku" to jak tańczą kankana ile razy chcę sie uśmiać zapuszczam ten kał i łzy szczęścia zalewają mi pape :flag_of_truce:

Edytowane przez mars75
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Opis na YT pod 'Twarzami Ulicy':

 

Klip "Twarze Ulicy" grupy BSP został zrealizowany podczas warsztatów filmowych NAKRĘCONE ZIOMALE w Zakładzie Poprawczym w Laskowcu. Ten projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach Programu Młodzież w Działaniu. Gościnnie w teledysku wystąpił zespół Firma.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Hello, PROSTO label moved release date - thats from there official websait - Album można zamawiać w preorderze - realizacja wysyłek od 4 stycznia 2013.

 

Premiera w sieciach handlowych w Polsce - 11 stycznia 2013.

and thats the link

http://prosto.pl/shop/product/monster/CD/

 

realy sorry for that, its gonna be the last date, they promiced,

for everyone who ordered from ebay all dates gonna be the same!

 

 

websait s(pipi)ysyny, promiced.

Odnośnik do komentarza

>Pezet Jakiś frajer Laik już chyba trzeci raz się do mnie pruje. Za pierwszym razem nie wiedziałem nawet o jego istnieniu, za drugim razem zresztą też, a już wtedy wydawało mu się, że na coś mu dopowiadam. Nawet nie wiedziałbym o istnieniu twojego profilu, zresztą o twoim istnieniu w ogóle, gdyby nie mój człowiek który po prostu trafia na jakieś z dupy fora gdzie jacyś gówniarze podobni tobie się pałują ile kto ma jakich rymów i co tam u niego w życiu prywatnym etc. Goń się, siedź sobie w podziemiu czy tam w d.upie, albo zapierdalaj gdzieś na zmywak a jak chcesz dokarmić swoje malutkie ego to nie moim kosztem frajerze. Kilka słów do ciebie, jakkolwiek ty sie nie nazywasz cioto: Po pierwsze nie pisałem do ciebie, żadnych wersów, ale jeśli trafiły to widocznie jesteś właśnie na miejscu takich leszczy, którzy powinni brać to do siebie. Po drugie s,ran na facebookowe zaczepki i beefy więc to jest twoje ostatnie 5 minut, później nie zamierzam zaprzątać sobie tobą głowy. Informuje cię frajerze, że nie pisałem i nie będę pisał o tobie żadnych kawałków nawet gdybyś nagrał trzy albumy swoich marnych wypocin na mój temat. Więc zniżając się frajerze do twojego poziomu dodam tylko sku,rwiiała pizdo, że postąpiłeś bardzo niesłusznie używając wobec mnie jakichkolwiek obraźliwych słów. Ta chwila to jedyny moment w twojej karierze rapera w którym robię ci reklamę. Zajmij się swoim życiem, od mojego się od(pipi) zanim się naprawdę wk,urwię.

Na koniec Ci tylko zacytuję takie jeden wers "if I shoot you, I'm brainless

But if you shoot me, then you're famous"

Nara frajerze.

 

 

pezet_480_akpa_1242842003_L.jpg

 

 

W takich chwilach wstydzę się, że słucham polskiej sceny rapowej

Odnośnik do komentarza

dlNNw.gif

 

podobno dzisiaj w jakimś radio poznaliśmy drugą stronę medalu

 

Słuchałem audycji . Parę akcji

 

Pezet dostawał kasę za umieszczanie produktów w swoich wersach chodziło o jakiegoś jim beama czy inne alko .

Było też coś z firmą reebok .

 

Chodziło też o jakiś kawałek z tej nowej płytki slang2 (nie jestem pewien dokłądnie jaki track ale tylko ten kojarzę ) chyba miało go nie być na płycie ale pezet podpisał kontrakt z jakąś firmą że ma być nazwa tego produktu chodziło chyba o jakąś wódkę czy fajki . Uzgodnił z sidnejem że go nie będzie a potem podczas tłoczenia płyty niespodziewanie się track pojawił bez wiedzy sidneja prawdziwego polaka .

Były też jakieś teksty o tym jak to pezet kupił nowe audi i nie może przyjechać do studia bo nie ma hajsu na wache .

 

O supergirl że to niby o jakieś jego menadzerce czy coś.

O małolacie że płyta radio srezet się opoźniła bo małolat nie miał z czego żyć i poprosił brata żeby nagrali płytę razem bo sam małolat nie zapełni sali gimbami .

 

Było jeszcze parę rzeczy ale nie pamiętam więcej

Edytowane przez Sig
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...