Skocz do zawartości

Phoenix Wright: Ace Attorney - Dual Destinies


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

nie stać mnie :) za drogo wychodzi na razie tylko pierwsza część zobaczę czy mnie wciągnie i jak tak to tą nowa przynajmniej bohaterów będę znać :D Resztę może kupie jak gdzie okazje złapie ale nie teraz :)

 

No chyba że Guernica zacznie wypożyczać gry ludziom :D

Odnośnik do komentarza

po skończeniu sesji z pierwszym phoenixem dziś uruchomiłem zakupiony online Dual Destinies. Boże jak to wygląda i jak brzmi :) heh wpierw skończę jedynkę ale potem zabieram się za nową część. Resztę kiedyś na pewno obczaję bo jedynka mi się podoba. ale ta muzyka jak z zegarka casio. Rozumiem że od gameboya nic się w tej 1 części nie zmieniło? :)

 

Nie no dla mnie ta seria zatrzymała mój progres pokemonowy a innych gier na 3ds'a nawet nie ruszam dopóki nie dowiem się co dalej :D Pomyśleć kupiłem 3dsa dla pokemonów i fire emblem a tu taki cios w paszcze zadaje mi gra robiona jeszcze na gameboya :D

Odnośnik do komentarza

hehe super ale w polsce te gry są nie do dostania (albo w cenach nowych gier na 3dsa!) a mój budżet już został mocno nadwyrężony :)  Największy ból że nintendo nie wydało tych gier w eshopie . Dla mnie to byłby strzał w dziesiątkę :(

 

 

Ja rozumiem was chłopaki i zazdroszczę znajomości serii gdybym mógł się przejść do sklepu z grami w moim mieście i mógłbym kupić wszystkie części to bym tak zrobił :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

nom nieźle :) no nic w necie i na neogafie poczytałem że mogę spokojnie grać w 5 a w swoim czasie jak mnie będzie stać skompletuje resztę i pogram :)  Grunt że jakąś podstawę będę miał i jedynkę skończę :)

 

Grałem w MGS4 znając tylko 1 a dopiero potem grałem w 2 i 3 więc mam już wprawę w takim skakaniu :D

Odnośnik do komentarza

Poza lekko odświeżoną grafiką nadal jest techniczny kamieniołom bez krzty voice actingu ?

 

Gram właśnie w 3 i na starym klamocie jak DS to nie razi(choć taki Layton miał już przebłyski va w ważniejszych momentach),ale na mocniejszym sprzęcie liczę jednak,że dojdzie voice acting.

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

Jestem bodaj w ostatniej sprawie. Z rzeczy non-spoiler:

- ładne wstawki anime, chociaż obrazki z poprzednich części bardziej przypadły mi do gustu pod względem klimatu

- śliczna oprawa - postacie wyglądają kapitalnie (nie straciły uroku, a animacje chce się oglądać w kółko), efekt 3D jest dobry (choć chyba grze zdarza się tracić kolory przy przejściu do 3D), tła podczas śledztw ruszają (mała rzecz, a cieszy)

 

Gameplay, na wszelki wypadek chowam:

 

- wykrywanie uczuć przez Athenę jest OK, ale tylko tyle

- gra prowadzi za rączkę - oznacza sprawdzone przez nas miejsca, zapisuje listę rzeczy do zrobienia

- jest dużo mniej eksploracji - teraz możemy sprawdzać tylko niektóre lokacje

- poza zmianą kąta kamery nie ma nowych metod szukania śladów, ani nawet wykrywania odcisków palców czy obracania przedmiotów - nie wiem, skąd pomysł, żebg tak bardzo się cofnąć

- muzyka jest OK, ale nowe kawałki nie są tak godne zapamiętania jak choćby motyw Godota czy muzyka z sądu z Apolla

 

 

Na temat fabuły wypowiem się - w spoilerze - po przejściu gry.

Edytowane przez Di
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kilka dni po zakończeniu DD, jeśli chodzi o fabułę u mnie jest tak:

 

PW3~=PW1>PW4~=DD>Investigations~=PW2

 

Najnowsza część jest dla mnie bardzo trudna do oceny. Niby wszystko OK, ale jednak brakuje opadów szczęki. Jedyny moment, gdy byłem naprawdę zaskoczony, to

 

 

odkrycie, że Fulbright jest fantomem - podobnie jak kolega z pracy byłem przekonany, że mordercą było robot ;).

 

 

Dodatkowo

 

 

Simon bardzo przypomina mi Godota i dopiero w 5. sprawie doceniłem jego postać. Kiedyś pewnie przejdę DD jeszcze raz, skupiając się na jego postępowaniu.

 

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...