Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

A więc postanowione, jutro ustawka. Pryx zamiataj do sąsiada po grę, jutro pogonimy troszku

 

a dziś ktoś gra? chętnie pobiegam z gnatem, ale zaznaczam będę pijany;))))

Hell podzielę Twój los dzisiaj. Ciężki miesiąc, ciężki ostatni tydzień, Luksus już się chłodzi a potem wpadam na serwer i ściskajcie poślady :)

Odnośnik do komentarza

Jezusie brodaty jak ja dzisiaj wyglądam! Granie do 5:30 do przegięcie pały. Czerwone ślepia, odór wódy, zapuchnięty ryj, żona średnio zadowolona z takiego męża, ale nocka była konkretna. Pozdro Kabotyn, Bociek, Kermit, Stiepan, Gumiś, Hell....wszyscy naszpachlowani i jaja jak berety :)

Edytowane przez Gęsior
Odnośnik do komentarza

Jezusie brodaty jak ja dzisiaj wyglądam! Granie do 5:30 do przegięcie pały. Czerwone ślepia, odór wódy, zapuchnięty ryj, żona średnio zadowolona z takiego męża, ale nocka była konkretna. Pozdro Kabotyn, Kermit, Stiepan, Gumiś, Hell....wszyscy naszpachlowani i jaja jak berety :)

dzięki Wam moja żonka nigdy nie będzie bezrobotna... yeah... pijcie i grajcie na zdrowie :)

see yaa later...

Odnośnik do komentarza

Jezusie brodaty jak ja dzisiaj wyglądam! Granie do 5:30 do przegięcie pały. Czerwone ślepia, odór wódy, zapuchnięty ryj, żona średnio zadowolona z takiego męża, ale nocka była konkretna. Pozdro Kabotyn, Bociek, Kermit, Stiepan, Gumiś, Hell....wszyscy naszpachlowani i jaja jak berety :)

 

Ej, ej! Ja dziś planuję taki wieczór... Może maratonik taki zrobimy, kilka wieczorów takich zrobimy, co? (dla mnie maratonikiem są już dwa wieczory hehehe)

 

Ja je.bie co za alkoholicy,od kilku stron same posty o alko.

 

no i jak ja mam się przyznać, że gram przy herbacie... takiej zwykłej... bez prądu... czasem nawet cynamonową siorbię... kuźwa wstyd! Z drugiej strony - wasze ratio jest faktycznie w stanie wskazującym... hehehe...

 

Taaa, moje ratio to dopiero potwierdzenie hasła "pijesz? nie graj dla ratio!" hehe

To już nie czasy KZ2 gdzie żonę się zamykało w drugim pokoju bo w czwartki treningi "klaniku", gdzie omawiało się taktykę na zeskanowanych mapach z podręcznika o KZ2, którego dostałem pocztą od Tomci23 :)

Odnośnik do komentarza

grolluje (pipi)A! bede w nocy moje (pipi)k.i! szykijcie na objanie mordek murzynskim praciem

 

(null)

 

YEEEAAHHHH! Ryja nastawię i się wypnę!

 

PS. Dziś chętni dowiedzą się czy warto oglądnąć nowego Hansa Klossa i jak zdać prawko po jego utracie hjehje

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Ja je.bie co za alkoholicy,od kilku stron same posty o alko.

 

Przynajmniej lykniesz troche wiedzy na temat trunkow wysokoprocentowych. :blum1:

 

JA dzis wieczorkiem jestem gotowy na starcie tytanow. Struj superman'a wyprasowany, i gotowy do akcji.

 

PS. Dzis tez Gesior w LUKSUSIE sie bedziesz plawil? CZy moze zagrasz jako strzelec WYBOROWy tudziez poplywasz lodka BOLS. Ewentualnie zapolujesz na ZUBRA. :blum2:

Odnośnik do komentarza

Ja je.bie co za alkoholicy,od kilku stron same posty o alko.

 

Przynajmniej lykniesz troche wiedzy na temat trunkow wysokoprocentowych. :blum1:

 

JA dzis wieczorkiem jestem gotowy na starcie tytanow. Struj superman'a wyprasowany, i gotowy do akcji.

 

PS. Dzis tez Gesior w LUKSUSIE sie bedziesz plawil? CZy moze zagrasz jako strzelec WYBOROWy tudziez poplywasz lodka BOLS. Ewentualnie zapolujesz na ZUBRA. :blum2:

 

Nieee, wczoraj grzecznie spać, wcześniej jakiś film. Nie dałem rady wczoraj...

Odnośnik do komentarza

Nie no, pogaduchy o alko z Gęsiorem i chłopakami uważam za całkiem przyjemne i pouczające. Czasem tylko kończy się to tym, że wyciszam zbyt zaangażowanego w degustację kolegę.

Litwin, weź pod uwagę, że nie wszyscy traktują granie tak poważnie jak ty. Teraz pewnie napiszesz, że nie traktujesz tej gry na poważnie bo coś tam coś tam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...