Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Autorytet-nie autorytet, po prostu podsumowal cala argumentacje, z ktora w pelni sie zgadzam, wiec nie widze potrzeby rozpoczynania na nowo tej dyskusji.

 

Ja akurat na hc lepsze wyniki mialem, niz na normalu, co i tak nie zmienia mojego zdania na ten temat. USAS-a tez nigdy nie cisnalem, a wrecz przeciwnie- wtedy kiedy byl najbardziej krytykowany otwarcie mowilem, ze go uzywam (co zreszta do dzis w sygnaturze widac), takze pod niewlasciwy adres to piszesz.

Odnośnik do komentarza

Wymieniłeś tylko usasa z tego co napisałem,do reszty się nie odniosłeś więc chyba pod właściwy,zresztą co to ma za znaczenie skoro od nowa zacząłeś dyskusję hc vs normal pisząc "hardcore jest dla noobow, prawdziwi faceci cisną normala."Jeżeli nie szukałeś zwady to po co tak emocjonalnie do tego podszedłeś?Ja znam o wiele więcej przykładów co znamionuje prawdziwego faceta,dla ciebie jest to gra na normalu w Bf3,dla mnie wygląd i sposób postępowania w realu.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Jeżeli nie szukałeś zwady to po co tak emocjonalnie do tego podszedłeś?

JA do tego emocjonalnie podszedlem? :)

Ja znam o wiele więcej przykładów co znamionuje prawdziwego faceta,dla ciebie jest to gra na normalu w Bf3,dla mnie wygląd i sposób postępowania w realu.

:) Znowu sie robi zabawnie :)

Dobra, Litwin- nie chce mi sie wchodzic w ta dyskusje, bo po pierwsze jest nie na temat, po drugie jest bezcelowa, i po trzecie wczesniej czy pozniej skonczy sie banem od Mendrka dla kogos (poprzedzonego jeszcze byc moze znamionujacymi prawdziwego faceta obelgami i grozbami pobicia).

Przypominam ci tylko, ze to jest forum o grach, rozmawiamy i piszemy o grach, wiec nie bierz zbyt serio i nie odnos do rzeczywistego zycia wszystkiego, co tu czytasz ;) Peace!

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Padłem :D

 

Ja padłem jak zobaczyłem z ilu meczy uciekasz(26%) a i tak masz ratio w/l gorsze przy moich(7%)

 

Tommi ty odnosisz się do czego innego i ja,to że jest to forum o grach nic nie znaczy,a pisanie że prawdziwi faceci grają w normal jest dziwnym.Nie chcesz o tym dyskutować to nie pisz w prowokujący sposób.Napisałem ze hc jest trudny i to nie jest kłamstwo.Co do bana to nic bym nie zmienił,a groźby były uzasadnione.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Geez, Litwin umiesz Ty dyskutować nie wchodząc w prywatne pojazdy? Jeśli nie to się naucz.

 

Co do trybów, kwestia gustu, acz turnieje chyba raczej w większości odbywają się na normalu. Dla solo playerów i camperów HC jest bardzo dobry, jak się gra w grupie i stawia na teamwork to normal wydaje się rozsądniejszy. Im lepsza drużyna - np. zaznacza na mapie, dba o pojazdy, ect. - tym lepszy wynik. Tak czy owak w obu przypadkach HC i normala, obie drużyny grają na tych samych zasadach i to się liczy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Litwin, jak mam quity na twoim poziomie (7%) to mogę już z tobą gadać czy nie? Aha, zapomniałem, przecież ja nie mam wyglądu :rofl2:

 

Mendrek, prośba, może zrób temat w którym panowie będą sobie udowadniać kto ma dłuższego e-pindola, bo te napinki rozwadniają zacny temacik o naszym wspólnym graniu.

 

Back to topic.

 

Kończy się wykup serwera (04.07) i czas na kolejną składkę. Zadeklarowali się (pogrubione zostały osoby które już wpłaciły 20 PLNów), jeśli ktoś chce zrezygnować to proszę o kontakt, poszukam zastępstwa:

Ja,

Kaczor,

Kozbinio,

Zielu,

Zaq,

Danielskii,

Gęsior,

Kuba85PL,

Voytec,

Kabotyn,

ASDanio (znacie chłopa, na forum się nie udziela, ale gra z nami często)

Odnośnik do komentarza

Padłem :D

Ja padłem jak zobaczyłem z ilu meczy uciekasz(26%) a i tak masz ratio w/l gorsze przy moich(7%)

Owszem, kiedy zaczynalem w BF3, to wychodzilem z meczy gdzie gralem z orlami, przy moim 10 lvlu nie znajac map dostawalem wpier.dol i byl moment gdzie mialem ponad 200 wiecej deadow niz killi. Gdybys ze mna gral to wiedzialbys tez, ze z ekipy grajacej na forum dostaje najwiecej zwiech, np 4 w pol godziny to moj rekord na razie. Staram sie tym nie przejmowac a jak zbije to ponizej 20% to bede zadowolony. Poza tym mam niestabilna neostrade, ale nie musze ci sie wielce z niczego tlumaczyc.

 

Ty zarzucasz innym zeby nie podchodzili do tego emocjonalnie? Tylko i wylacznie ty do tego tak podchodzisz, odpowiadajac na wszystko jakby grozili twoim rodzicom. Do tego piszesz bzdury o tym co swiadczy o byciu prawdziwym facetem. Yano mial racje by the way.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Mendrek, prośba, może zrób temat w którym panowie będą sobie udowadniać kto ma dłuższego e-pindola, bo te napinki rozwadniają zacny temacik o naszym wspólnym graniu.

Zlejcie na jego posty i tyle. On zawsze musi miec ostatnie slowo.

Odnośnik do komentarza

Yano mial racje by the way.

 

W czym?Bo ta dyskusja ma się nijak do tego co pisał.Widzisz wystarczy uderzyć w dobry temat i sam się pieklisz,także następnym razem opanuj wmawianie mi że podchodzę emocjonalnie i jeszcze raz przeczytaj co pisałeś.

Co ty gadasz w ogole. Jestes jedyna osoba tutaj, ktora pielki sie na wszystko co sie o nim napisze i na wszystkich nawet jak sie o tobie nie wspomina. Tyle mi sie cisnie na jezyk, zeby tu napisac, ale przez wzglad na jakikolwiek porzadek, nie zrobie tego.

 

Ogarnij sie, bo nie potrafisz w ogole rozmawiac. Uwazasz ze uderzyles w moj slaby punkt? Uwazaj sobie, ale jestes w bledzie. Chlopaki wiedza jak u mnie z tym bywa i nie musze sie przed nimi tlumaczyc.

 

Zadaj sobie jednak jedno podstawowe pytanie. Masz grupe na oko 10-15 osob. Jedna osoba nie dogaduje sie z nia w ogole, wiec jest wyrzutkiem. Jak myslisz, czyja to moze byc wina? Tych pozostalych 9-14 czy tej jednej?

Odnośnik do komentarza

Jedzmy kupę,miliony much nie mogą się mylić to tak jako kontrargument na temat twojej grupy.I chyba mylisz pojęcia,piekliłem się na Yano,do tej pory po prostu odpisywałem.No i odpisz w czym Yano miał rację.

 

Edit:O ja dostałem minusa,jak ja z tym będę żył (lol)

Edytowane przez Litwin25
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Kończy się wykup serwera (04.07) i czas na kolejną składkę. Zadeklarowali się (pogrubione zostały osoby które już wpłaciły 20 PLNów), jeśli ktoś chce zrezygnować to proszę o kontakt, poszukam zastępstwa:

Ja,

Kaczor,

Kozbinio,

Zielu,

Zaq,

Danielskii,

Gęsior,

Kuba85PL,

Voytec,

Kabotyn,

ASDanio (znacie chłopa, na forum się nie udziela, ale gra z nami często)

 

Pryx ja chętnie też dołożę swoje "5 groszy". Daj tylko jakieś instrukcje co jak gdzie i kiedy:)) Jakby co to można w grze pogadać albo pw.

Odnośnik do komentarza

Jezeli stawiasz sie na poziomie muchy to ok, twoja sprawa. Ja siebie tak nie postrzegam, reszta tez pewnie nie. Fantastyczny kontrargument. Winszuje.

 

Taki sam,jak to że prawdziwi faceci grają na normalu lub to że grupa się nie myli.Ja nigdy nie chciałem należeć do żadnej grupy,od zawsze odrzucam zaproszenia do klanów(raz tylko w K2 się złamałem) więc mnie to szczerze śmieszy,jak wypisujesz takie rzeczy i najlepiej przestań,bo gadka jest jałowa,ty mnie nie znasz i nawet nie wiesz kiedy jestem zły a mi ciągle wmawiasz agresję w postach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak to? Za dużo rzeczy tu przechodzi gładko

Coś mi się wydaje, że się rozbrykało stadko

Zrobię tu porządki, rozwieje wasze mrzonki

Jesteście tak potrzebni jak ziemniaczane stonki!

 

Jestem najlepszym nożownikiem:

kozbinio.png

 

najlepszym snajperem:

 

kozbinio.png

 

mam najwięcej w ch.uj medali:

 

kozbinio.png

 

o byciu najlepszym pilotem nie wspominając:

 

kozbinio.png

 

dziękuję można zamknąć temat.

 

pozdrawiam

generał świata kozbinio

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

ja powiem tak, na (pipi) tu litwin wchodzisz to jest temat dla osob ktore graja na serwerze psx. robisz burdel,offtopic,obrazasz innych. (pipi) z tego tematu ok? juz cie gosciu mam po dziurki w nosie. myslisz,ze jestes najlepszy we wszystkim. na Pilota jeta to twierdzisz,jaki to nie jestes za(pipi)isty a wcale nie jestes,grasz z noobami taka prawda. druzynowo grac nie potrafisz.stwierdziles ostatnio,ze ja na polu walki nie istnieje. Sory ale jak dla ciebie sie liczy tylko K/D ratio no to spoko. wbilem prawie 300h wczesniej lev niz ty,bez 2 xp spokojnie bym wbil 150h i kto tu nie istnieje na polu walki. Ja potrafie grac i na punkty i druzynowo a ty? spm slaby jak na goscia ktory twierdzi,ze jest przeza(pipi)isty.granie druzynowe = 0. Czlowiek sobie chce poczytac posty o akcjach na naszym serwerze a tu litwin wchodzi i bedzie udowadnial,ze ma najwiekszego epindola na swiecie. Co by czlowiek nie zrobil to zaraz,ze zmowa na ciebie albo atak,zapisz sie do PiS bedziesz tam pasowal.

 

EDIT:

I zeby zaraz nie bylo,nie uwazam sie za za(pipi)istego gracza. Do za(pipi)istosci mi naprawde daleko

Edytowane przez zaq123456
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

lubię ludzi, którzy potrafią śmiać się z samych siebie, a takich tu nie brakuje, dlatego jest fajna ekipa. litwin jak czytam Twoje ostatnie posty to jestem za legalizacją, strasznie się napinasz bez kitu, te przechwałki i teksty "ja siłownia wy zatłuszczeni", no stary nie fajnie, po ile my mamy lat. od razu mówię, że nie chce mi się wchodzić w żadne utarczki słowne z Tobą, dlatego kończę na tym poście. do zobaczenia na placu boju, zarówno litwin z Tobą, jak i z resztą! peace!

 

btw. jakie polecacie bronie dla endżyniera? latam ciągle z as val'em i mam wrażenie, że nie ma chyba nic lepszego.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

btw. jakie polecacie bronie dla endżyniera? latam ciągle z as val'em i mam wrażenie, że nie ma chyba nic lepszego.

M4A1 i to co tommi podal,z naciskiem na MTAR. ACW-R mi nie lezy,po poczatkowym zachwycie ta bronia.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

jakie polecacie bronie dla endżyniera? latam ciągle z as val'em i mam wrażenie, że nie ma chyba nic lepszego.

Dla mnie MTAR jest swietny, ACWR na drugim miejscu. Ostatni dlc dal rade wyjatkowo, jesli chodzi o hardware dla inzyniera. Chyba jedyna klasa, ktora dostala giwery lepsze od dotychczasowych.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...