Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

1. Pryxfus

2. zaq123456

3. Danielskii

4. tommi___t

5. kozbinio

6. Gęsior

7. kaczorrro

 

Co to byłoby za życie gdyby mój dumny nickname nie widniał na liście fundatorów? Wstyd i hańba Panie!

Seeyaa

 

PS!

Kupcie $#%$#@% po torebce dla żony to nie bede musiał tych 20zł wyciagać 4latkowi ze skarbonki... Jutro nowe aukcje :) ale i na chwilę obecną jest w czym wybierać sknery...

 

Jeden piszę że nie musisz się tłumaczyć jak się nie składasz a drugi wjeżdża na ambicję,współczuje Zielu.Mendrek nie trzeba żadnego pozwolenia by wklejać linki do aukcji allegro?

Odnośnik do komentarza

Gumisia wykolegowaliscie z listy, lajzy :P niech ktoś skoryguje, bo mi się nie chce dlubac z tel. ;)

 

Ps: czytając kolejne posty z dopiskami do listy przez chwile zamarlem widząc post Litwina i poczatek listy (mały ekran), ale zjechalem niżej i jednak nie było cudu ;p

 

Do jutra, lachudry!

 

Cud to by był jakbym zaczął szanować niektóre osoby :P

Odnośnik do komentarza

Filmik premium. Kilka nowych screenow tyle.

- 4 Mapy do multi

- Walka w miesice

- Nowy tryb

- Nowe trophy

- Nowe zadania

- Nowe pojazdy

- Akcja dzieje sie zaraz po trzesieniu ziemi z misji singiel player.

http://www.youtube.com/watch?v=arVSE3PsjhI

 

- 2xp dla premium zaczyna sie 31 pazdziernika a konczy sie 4 listopada

- Soldier upgrade(5 nowych zadan/5 nowych skorek na bron) dostaniemy 1 pazdziernika.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Przyznam, ze na ten dodatek czekam szczegolnie- nie wiem, dlaczego, ale odkad ujawnili pierwsze szczegoly, to mi idzie po kosciach, ze bedzie w nim mega miod :)

 

Licze na nieduze mapy, odpowiednie wielkoscia dla konsol, swietne uksztaltowanie terenu po trzesieniu oraz- przede wszystkim- na intensywnosc akcji i destrukcje na poziomie CQ. Jezeli to dostane, to bede wniebowziety.

 

PS: O dacie premiery nic jeszcze nie mowili?

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

PS: O dacie premiery nic jeszcze nie mowili?

Grudzien 2012.

Ale ja obstawiam

4 Grudnia - PS3 Premium

11 Grudnia - Xbox 360 i PC Premium

18 Grudnia - Ps3 Bez Premium

25 Grudnia - Xbox 360 i PC Bez Premium

 

A co do oczekiwani to nastawiam sie na kiepski dodadatek. Na AK sie nastawialem na min.bardzo dobry dodatek z TS i rush,a jak wyszlo wszyscy wiem. Teraz nastaswiam sie zle. Moze dice mnie zaskoczy.

Aktualnie PS3 wygryra Wake Island Dog Tag Challenge.

Ps3 - 2060 ukonczonych rund/19420

Pc - 1710 ukonczonych rundd/19420

Xbox 360 - 1528 ukonczonych rund/19420

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Lałem ze śmiechu chopy dzisiaj. Dobrze było :rofl2:

Ps. w związku z moim nocnym, dość mocno odmiennym stanem rzeczywistości nie obyło się jak zwykle bez przygód: otóż standardem jest, że mam problem z przebraniem się w ciuchy do spania i zazwyczaj koszulkę mam tył na przód i wywiniętą na lewą stronę, ale przegięciem było jak dzisiaj żona mnie obudziła śmiejąc się spazmatycznie a ja leże ubrany w jej spodnie do pidżamy z różową kokardką z przodu i gustownymi różowymi paseczkami :rofl2:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...