Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy wracaja... ;)

 

Spoko, Ukarzyciel, wbijaj- kolejne medale za podnoszenia czekaja ;)

 

a propo's bugow- przypomnialo mi sie... Niedawno na 925 jak ktos mnie podniosl przy C, to zamiast wstac... wpadlem pod mape :rofl2: Przez chwile swobodnie spadalem (spadochron sie nie chcial otworzyc, chyba sie zacial), po czym zaliczylem zgon- pewnie po uderzeniu o drugie dno :ph34r:

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

O, to gratuluję, widzę, że moment wyprowadzenia się od Mamusi zbliża się wielkimi krokami :] Dasz radę, a jak już po remoncie klapniesz się swoim mieszkaniu, na swojej kanapie, przed swoim TV, odpalisz BFa, zarwiesz nockę z kumplami to wtedy poczujesz zadowolenie. Dla mnie to była najlepsza decyzja w życiu.

Odnośnik do komentarza

Ok chyba czas odstawić Fifę i wrócić chociaż trochę pograć :). Bo już prawie kupiłem własne M a raczej bank mi je udostępnia bo moje to dopiero za 25 lat :wallbash: . I dopiero wtedy nie będę miał czasu bo remont spocznie na moich rękach, więc tym bardziej czasu nie będzie :confused: .

 

Wojo nie dało nic?Czy zamieniłeś za dopłatą na cywilne?

Odnośnik do komentarza

Dopadła mnie dzisiaj straszna myśl. Chyba przejdę na emeryturę :(

 

co Cię do tego skłoniło?

ja niby miałem też częściej grać ale jakoś mnie nie ciągnie

 

Grałem dzisiaj jakiś czas i nagle dopadło mnie maksymalne znużenie. Wręcz odpychało od tytułu. Duży wpływ ma pewnie też to, że praktycznie każdą giwere wymasterowałem i nie za bardzo mam co robić. Ratuje sprawę w tej chwili tylko i wyłącznie gra z ekipą, ale chyba do następnego dodatku będę sporadycznie wpadał.

Odnośnik do komentarza

Dopadła mnie dzisiaj straszna myśl. Chyba przejdę na emeryturę :(

 

co Cię do tego skłoniło?

ja niby miałem też częściej grać ale jakoś mnie nie ciągnie

 

Grałem dzisiaj jakiś czas i nagle dopadło mnie maksymalne znużenie. Wręcz odpychało od tytułu. Duży wpływ ma pewnie też to, że praktycznie każdą giwere wymasterowałem i nie za bardzo mam co robić. Ratuje sprawę w tej chwili tylko i wyłącznie gra z ekipą, ale chyba do następnego dodatku będę sporadycznie wpadał.

 

Łączę się w bólu bo rozumiem w 100% - kiedy zaczyna brakować wyzwań i świeżości przy graniu trzyma tylko ekipa - ale przychodzi taki czas, że nawet najfajniejsi ziomale nie zapewnią adrenaliny :) Możliwe też, że zwyczajnie się starzejesz :)))))))) albo obudził się w tobie instynkt macierzyński i myślenie o słofkich różowych bobaskach... heheheh

Odnośnik do komentarza

Grałem dzisiaj jakiś czas i nagle dopadło mnie maksymalne znużenie. Wręcz odpychało od tytułu. Duży wpływ ma pewnie też to, że praktycznie każdą giwere wymasterowałem i nie za bardzo mam co robić. Ratuje sprawę w tej chwili tylko i wyłącznie gra z ekipą, ale chyba do następnego dodatku będę sporadycznie wpadał.

 

Łączę się w bólu bo rozumiem w 100% - kiedy zaczyna brakować wyzwań i świeżości przy graniu trzyma tylko ekipa - ale przychodzi taki czas, że nawet najfajniejsi ziomale nie zapewnią adrenaliny :) Możliwe też, że zwyczajnie się starzejesz :)))))))) albo obudził się w tobie instynkt macierzyński i myślenie o słofkich różowych bobaskach... heheheh

No, uprzedziles mnie, bo mialem pisac: DSK (Drugi Syndrom Kaczora) biednego Gesiora dopadl ;)

...i tez sie w sumie nie dziwie- po 800h moze sie chwilowy kryzys przytrafic ;)

 

Ja czasem nawet po intensywniejszych weekendach (np. chociazby po tym) tez lekki kryzys mam i pare dni musze odpoczac...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

alez wam zazdroszcze tego ciupania w weekend zamawiam neostrade i mam takie pytanie OT. mieszkam chwilowo w starym budownictwie, telefon jest na dole i tak bedzie podlaczony modem teraz pokoj bedzie po skosie na 1wszym pietrze i tu pytanie czy bedzie dzialac na wifi czy musze kuc i ciagnac kabel:) acha i co polecicie tenodem sagem czy livebox czy jak to tam sie zwie

Odnośnik do komentarza

alez wam zazdroszcze tego ciupania w weekend zamawiam neostrade i mam takie pytanie OT. mieszkam chwilowo w starym budownictwie, telefon jest na dole i tak bedzie podlaczony modem teraz pokoj bedzie po skosie na 1wszym pietrze i tu pytanie czy bedzie dzialac na wifi czy musze kuc i ciagnac kabel:) acha i co polecicie tenodem sagem czy livebox czy jak to tam sie zwie

 

Muszę cię rozczarować ale livebox jest przeznaczony do M3 :) a nie do chałupy piętrowej a co dopiero jakieś tam skosy :) ale może się uda choć wątpię bo ma słaby sygnał wifi

 

Co innego jakbyś miał liveboxa na piętrze a konsolę na dolę to mogło by pomóc

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Zaq jest bojowo nastawiony i ze wszystkim jest na nie :).

nie jestem bojowo nastawiony tylko,oni zabijaja zabawe z grania pojazdami.Najpierw zabrali flary pasazerowi w heli,zwiekszyli zasieg i moc igly a teraz wpieprzaja jeszcze kusze ktora rozwala heli.Pojazdy to jedyne co rozni bf od cod. Dziwie sie ze wam to nie przeszkadza,ze chca zrobic z tej gry Cod.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Z flarami i igłą masz rację :( ale z łukiem który rozwala heli to się nie zgadzam, przecież są różne nakładki na strzały, łącznię z wybuchającymi więc co w tym nie logicznego, tym bardziej w grze ? Bo w realu to zastanawiałbym się nad zbyt dużym obciążeniem przodu co skutkowało by zbyt dużym opadaniem i zmianą trajektorii lotu, ale to gra :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...