Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

 

szkoda, ze taranowanie nie liczą do zabójstw mysliwcem.

Jak nie potrafie upolowac kogos to najczesciej wbijam się w niego :D

jak sie tak wbije z 2-3 razy w ciagu 1 gry to gosc traci checi do latania

Nie cierpie jak ktos mnie nie potrafi zabic i sie wbija po chamsku jetem. Nie potrafisz kogos zabic normalnie to go zostaw. Serio zabic heli,jetem to nie jest duzy wyczyn ja masz w miare opanowane sterowanie jet'a.

ale ja jetem poluje na inne jety. Heli jest jak kaczka do ktorej sie strzela wiec nie ma sensu sie wbijac :D

 

w inne jety to co innego

Odnośnik do komentarza

ehehe, uwaga, bede sie chwalil :D

majac na koncie cale 49 minut w jecie zaliczylem pierwsze dwa kille  :D

MOC!!! :D  :D :D

Mi też, jeden wpadł ostatnio jak latałem, tyle, że na minie która wcześniej położyłem :]

 

Nie mam serca do tego latania, nie ogarniam sterowania w takim stopniu by coś w powietrzu zrobić, choć samo latanie, jak nie przeszkadza inny jet, jest całkiem przyjemne. I tak jak ktoś ze znajomych dołącza się do gry to schodzę na ziemie i wolę coś wspólnie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Miny po zgonie nie znikaja?

...czy tez to bylo tak z gory zaplanowane, a wiec chcialo Ci sie podlozyc mine na srodku mapy po czym poginac na jej brzeg na lotnisko i ew. jeszcze moze czekac na jeta liczac, ze nikt z menu sie do niego nie wbije (i ze Cie nikt nie zestrzeli zanim ktos wpadnie na ta mine)? :D

Tommi miny trzymaja sie 2 respawn'y.

Odnośnik do komentarza

Ja na początku tak odblokowywałem w jecie,rozkładałem miny i się łudziłem że ktoś w nie wjedzie jak latam.Ostatnio coś takiego działa na quadzie,wystrzeliłem z BM-23,heli dostał,ja wsiadłem na quada i kille zaliczyło do niego.Szewczyk ty byś w stodołę nie trafił a co dopiero w ponad dźwiękowy samolot,lecisz na pałę,zamykasz oczy i się łudzisz że coś zrobisz.True COD child.

Odnośnik do komentarza

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/82481198/4/305322836/

najlepszy mecz jetem jak dotad- 4 kille (w sumie juz 7, po rownych 2h latania) Coraz blizej radaru... i coraz bardziej mi sie podoba :) Musze sie szybko nauczyc celnego walenia z dzialka w jeta w czasie poscigu.

 

Skaner okolicy cos daje w nich? Trzeba byc nad sama ziemia, zeby zaznaczal?

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Wczoraj najgorszy mój dzień w BF3 od samego początku,grałem cqc żeby wbić ten pucharek i ja pie.rdo.le jakie lagi,typowa głowa odskakuje i mojej serii,on mnie zabija i ma 100%,pół magazynka w typa chłop ma 98% życia,noże nei wchodziły,ja dostałem stojąc plecami do ściany,ch.uj by mnie strzelił jakbym musiał tam grać ciągłe,jaki jest sens współzawodniczenie  w grze,skoro nie masz szans an starcie i jeszcze debile w ziba tower na dachu.

Odnośnik do komentarza

Tommi sorry za nieobecność, piwko schłodziłem, syna uśpiłem a moja kablówka postanowiła sobie zastrajkować, net i tv siadł mi chyba na całą noc, psia jego mać.

spoko, Lebi- sila wyzsza :)

ja troche sam polatalem, potem z Kabotynem i Zaqiem i pierwsze kille juz wpadaja ;) Za(pipi)iste to, czuje sie jak w topgunie jakims ;) myslalem szczerze mowiac, ze bedzie ciezej (co nie oznacza oczywiscie, ze jest latwo  ;) bez Zaqa w drugim jecie wczoraj duzo ciezej by bylo mi zagrac tamten mecz).

 

ta gra ma dla mnie naprawde nieskonczone poklady miodu- jest w niej wszystko, czego czlowiek moglby sobie zyczyc.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co oni (pipi)a wczoraj grzebali na serwerach, ale takiej sytuacji to jeszcze nie miałem, żeby w każdym meczu 4 razy pod rząd konsola łapała zwieche i tylko hard reset pomagał. I jak na złość oczywiście w meczach, gdzie wbijałem kille do zadań albo miałem za(pipi)iste wyniki.

Mało brakowało a z pada nic by nie zostało. Dobrze, że się w porę opamiętałem bo obudzona żona to zła żona :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co oni (pipi)a wczoraj grzebali na serwerach, ale takiej sytuacji to jeszcze nie miałem, żeby w każdym meczu 4 razy pod rząd konsola łapała zwieche i tylko hard reset pomagał. I jak na złość oczywiście w meczach, gdzie wbijałem kille do zadań albo miałem za(pipi)iste wyniki.

Mało brakowało a z pada nic by nie zostało. Dobrze, że się w porę opamiętałem bo obudzona żona to zła żona :)

 

Uhuhu no to miałeś farta, też wiem co to znaczy obudzona, darciem ryja przez hs, żona. Chyba nawet zaq i kilku innych pamiętają co to po mojej stronie hs'a się działo gdy moja smoczyca się wybudziła hehehe ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Nie wiem co oni (pipi)a wczoraj grzebali na serwerach, ale takiej sytuacji to jeszcze nie miałem, żeby w każdym meczu 4 razy pod rząd konsola łapała zwieche i tylko hard reset pomagał. I jak na złość oczywiście w meczach, gdzie wbijałem kille do zadań albo miałem za(pipi)iste wyniki.

Mało brakowało a z pada nic by nie zostało. Dobrze, że się w porę opamiętałem bo obudzona żona to zła żona :)

To ten silnik zyje wlasnym zyciem.Przez ostatnie kilka dni jak tworzysz nowy sklad na kaspian to gra sie wiesza :D

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co oni (pipi)a wczoraj grzebali na serwerach, ale takiej sytuacji to jeszcze nie miałem, żeby w każdym meczu 4 razy pod rząd konsola łapała zwieche i tylko hard reset pomagał. I jak na złość oczywiście w meczach, gdzie wbijałem kille do zadań albo miałem za(pipi)iste wyniki.

Mało brakowało a z pada nic by nie zostało. Dobrze, że się w porę opamiętałem bo obudzona żona to zła żona :)

No wlasnie- sorry, panowie, ze sie wczoraj nie pozegnalem, ale oczywiscie zwiecha byla i juz mi sie nie chcialo wlaczac.

 

e:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/82723747/4/305322836/

w koncu zostalem maszyna do zabijania :D pomogl w tym zloty strzal czolgiem, najlepszy w mojej dotychczasowej karierze: gosciu namierzyl mi heli transportowe, poszla p-z i trafila- na pokladzie bylo 4 albo 5 typa, w sumie 690 pkt. i drugi wieloboj do zadania :]

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...